למה חשוב ללכת לאותו רופא שיניים

טעות חמורה שאירעה למכר שלנו שהגיע לרופא שיניים חדש במהלך חופשה בארץ, גרמה לנו להבין שמדובר בעניין שאין אליו מודעות. לכן, התיישבנו לכתוב את המדריך הנוכחי שיציג בפניכם את החשיבות שבביצוע מעקב רפואי אצל רופא שיניים יחיד לאורך זמן. קראו את השורות הבאות ותהיו בטוחים שתשכילו בנושא.

 

כדי לחסוך זמן

הסיבה הראשונה שתגרום לכם ללכת לאותו רופא שיניים מעתה ואילך נוגעת לאחד הדברים החשובים ביותר שיש לכם בחיים – זמן. אתם לא רוצים הרי לבזבז זמן בפגישות ראשוניות עם רופאי שיניים שונים. שכן, אלה יתשאלו אתכם בכל פגישה מחדש אודות מידע רפואי חיוני. מדובר למשל משאלות שנוגעות בין היתר לרגישות לתרופות מסוימות.

אם אכן יש לכם רגישות, אתם עשויים לגלות שתצטרכו להגיע לטיפול במועד אחר. שכן, הרופא צריך לעיתים להכין חומרים חלופיים שאינם נמצאים בהישג יד במרפאה. אם תבחרו להתנהל נכון ותגיעו לרופא שמכיר אתכם מזה זמן רב, הוא ידע אם יש לכם רגישות מראש ויכין את הטיפול שלכם בהתאם, כך שלא תצטרכו לבזבז את זמנכם וזמנו.

אותו רופא שיניים

הרופא מחזיק בהיסטוריה הרפואית שלכם

כניסה לחדרו של רופא שיניים שמכיר אתכם, תצריך מכם בתור התחלה, רק ישיבה נינוחה על הכיסא. שכן, הוא מחזיק בתיק הרפואי שלכם, כך שהוא יכול לראות טרם הטיפול את הטיפולים הקודמים שעברתם ובהתאם לכך, לבדוק את מצב הפה. זו הסיבה השנייה שצפויה לגרום לכם לבקר אצל רופא שיניים מומחה בקריות שיהפוך להיות הרופא הקבוע שלכם מעתה ואילך.

 

בגלל הביטחון

החשש מהגעה אל רופא שיניים תוקף את מי שמגיע לטיפול במרפאה חדשה שאינה מכורת לו. לעומת זאת, הגעה אל רופא שיניים בקרית ביאליק שמכיר את המטופל מזה זמן רב צפויה להביא לתחושת ביטחון ונינוחות. שכן, המטופל מגיע כשהוא למוד ניסיון, תוך ידיעה שהרופא יבצע את הטיפול באופן מקצועי וללא הופעת כאב, בדיוק כפי שאירע בפעמים הקודמות.

רופא שיניים

אין לכם רופא שיניים קבוע? כך תגיעו לרופא מומלץ

קראתם את המדריך עד כה וכעסתם על עצמכם שלא טופלתם אצל רופא שיניים קבוע לאורך השנים האחרונות? אתם לא לבד. יש לא מעט מטופלים שהגיעו לרופא שיניים שהכאיב להם או ביצע טיפול שגוי. הדבר הוביל אותם בעצם לעבור מרופא אחד לאחר, במטרה למצוא את "האחד" שיהיה המקצועי ביותר.

אם אתם מזדהים עם סיטואציה זו, כדאי שתדעו שעליכם פשוט לקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי מטופלים של רופאים ברחבי הרשת. כך תוכלו לגלות מראש אם מדובר ברופא מומלץ או שעדיף להימנע מהגעה אל המרפאה שלו.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת למה זה כל כך חשוב להגיע לאותו רופא שיניים בכל פעם מחדש. בשלב זה אתם מבינים שמדובר בעניין הכרחי, כך שעליכם רק למצוא רופא מומלץ ולהקפיד על שגרת טיפולים קבועה.

אותו רופא שיניים

אולי יעניין אותך גם