להציע נישואין זה לא רק טבעת – הכנו רשימה (תודו לנו אחר כך)

הצעת נישואין היא כבר לא רק טבעת אלא הפקה רצינית ומושקעת.

ככל שההצעה מקורית ויוקרתית יותר, היא מרשימה יותר וזה מה שגברים מחפשים.

להרשים את בת הזוג, להפתיע אותה ולהיות רומנטיים. קבלו את רשימת הצעות הנישואין ל-2021.

 

הצעת נישואין בחיק הטבע

מתכננים להציע נישואין ולא בטוחים איך לעשות את זה? הפתרון הקל ביותר הוא להשכיר את שירותיה של חברת הפקות שתפיק לכם את ההצעה של השנה בדרכים מקוריות ומלהיבות. אפשרות שנייה היא להשכיר ציוד כמו מערכת הגברה להשמיע שיר רומנטי שהוא רק שלכם באמצע טיול ביער או להשכיר ציוד שטח ולהציע כשאתם נמצאים באוהל במדבר בזמן השקיעה. לחברת עידן VIP יש רעיונות מדליקים נוספים ומומלץ להשכיר אצלם ציוד שיעזור לכם לתכנן את ההצעה האולטימטיבית. לפיכך, בין אם בוחרים להציע נישואין בים, במדבר ביער, ליד הנחל או בכל מקום טבעי אחר חשוב לעשות זאת בזמן השקיעה, עם מוסיקה טובה, יין והרבה רומנטיקה. ניתן גם להפתיע את בת הזוג עם נגנים שיגיעו לשטח וינגנו את השיר שלכם בצורה חיה.

 

הצעה בכתב ולא רק בעל פה

ישנם גברים שקשה להם להתבטא לפחות מייד בהתחלה והם מעדיפים לכתוב את המשפט הגורלי "התנשאי לי?" בצורות מקוריות ורק אחר כך גם לשאול בעל פה. אז אלו רעיונות יש לכיתובים מפתיעים:

  1. כיתוב על חול הים
  2. שלט חוצות ענק במרכז העיר
  3. שלט או סילון ממטוס
  4. גיוס המשפחה כאשר לכל אחד יש אות על החולצה. כאשר הם עומדים בשורה הכל מתחבר למשפט הגורלי
  5. פרסום בעיתון או ברשת החברתית
  6. כיתוב על בקבוק קולה או שתיה אחרת שאוהבת בת הזוג
  7. כיתוב באמצעות אוכל
  8. שלט פרחים ובלונים

 

להציע נישואין בפעילות משותפת ואהובה

ישנם זוגות רבים שיש להם את אותם תחביבים ותחומי ענין שניתן לנצל ולהציע נישואין. למשל, זוג שנוהג לעסוק בספורט ימי יכול לפתע לפגוש בסירה או גולשים שיחזיקו שלט עם השאלה. בין אם אוהבים לצלול ביחד, לרכב על סוסים, לרוץ או כל פעילות אחרת השילוב של ההצעה בתחביב משותף יהיה מאוד רגיש ורומנטי. ישנן גם פעילויות אתגריות כמו צניחה חופשית, כדור פורח, טיול טרקטרונים, סנפלינג וכד' שניתן לנצל ולהיעזר במשאבי הטבע כמו אבנים, עצים וקש ולכתוב את המשפט "התנשאי לי?".

 

הטרנדים הכי חמים להצעות נישואין

הטרנד הכי מקובל בארץ הוא להציע לעיני כל המשפחה משני הצדדים בכל מיני מקומות אטרקטיביים, בליווי מוסיקה ונשנושים. ניתן לעשות את בוילה עם בריכה, בפיקניק, בחפש את המטמון בפארק וכד'. גם הצעות עם אקשן הן טרנדיות כמו שוטר שעוצר את הרכב ומבקש שתתלוו אליו לתחנת המשטרה, אך למעשה הוא מוביל ללוקיישן של ההצעה שם מחכים משפחה, חברים, שמפניה ומוסיקה טובה.

 

רגע מרגש

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »