כיצד להימנע מפורצים לבית?

לקשט את הבית החדש שלכם זה בהחלט יותר כיף מאשר לבחור ולהקים אמצעי אבטחה שישמרו על הבית.

אך פריצות זה דבר נפוץ, במיוחד כאשר מדובר בבתים פרטיים, כך שאבטחת הבית צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם.

אנחנו כאן כדי לעשות סדר ולתת כמה טיפים שיעזרו לכם להימנע מפריצה לביתכם.

 

אבטח את הדלתות

אל תעזור לפורץ להיכנס בקלות מדלת הכניסה (34% מהם עושים זאת!). בדוק את כל הדלתות החיצוניות שלך כדי לוודא שמסגרות הדלתות חזקות, הצירים מוגנים, ואם לדלת שלך יש חריץ דואר- שמישהו לא יכול להגיע דרכו כדי לפתוח את הדלת.

אם אתה עובר לבית מגורים שגרו בו אנשים אחרים בעבר, החלף את המנעול מיד עם המעבר. כך לא יסתובבו זרים עם מפתח שיכול להכניס אותך לביתכם, ותוכל לוודא שהמנעול שאתה בוחר הוא הטוב ביותר שאפשר.

 

נעל את החלונות

דלתות וחלונות מהוות את נקודות הכניסה הנפוצות ביותר לפורצים. למרבה הצער, מנגנוני הנעילה של חלונות לא תמיד יעילים – ולפעמים הם דקיקים ממש. אם אינך סומך עליהם, מומלץ להרחיב את האבטחה באמצעות מנעולים בעלי מפתח.

 

תתקין תאורה בשטח שלך

ונדליסטים, פורצים ופושעים אחרים לא אוהבים להיות באור הזרקורים. הרחק את האנשים הרעים הללו באמצעות תאורה חיצונית עשירה. הצב אורות סביב החצר הקדמית והאחורית שלך, לאורך שבילים וליד מבנים חיצוניים אחרים.

הפוך את אורות האבטחה החיצוניים שלך ליעילים יותר באמצעות הטיפים האלה:

  1. השתמש באורות בעלי חיישני תנועה.
  2. חסוך באנרגיה באמצעות אורות המופעלים מאנרגיה סולארית.
  3. התקן טיימר עבור האורות החיצוניים.

 

תתקין מערכת אבטחה

הבית החדש שלך חייב לכלול צורה מסוימת של מערכת אבטחה, בין אם מדובר במערכת שתיצור בעצמך ותהיה בסיסית או כזו שמגיעה עם ניטור מקצועי ואוטומציה ביתית. כיום יש שפע של אפשרויות אבטחה לבית לכל תקציב ולכל רמת הגנה.

כדי לבחור מערכת שנוחה לך, הערך את הצרכים של שכונתך וביתך. תוכל לפנות למחלקת המשטרה המקומית לקבלת נתונים סטטיסטיים על פשע שכונתי ולעזור לבצע הערכה לאבטחה הנדרשת עבור הבית שלך.

 

מצלמות אבטחה

בוודאי ראיתם כותרות על פורצים שנתפסו על ידי צילומי מצלמות אבטחה. זהו פתרון אחד לביטחון הבית המשמש גם כאמצעי הרתעה וגם כאמצעי להשגת צדק. תוכלו להשיג מצלמות אבטחה שהן חלק ממערכת אבטחה ביתית שלמה, או להשתמש במצלמות שעובדות לבד.

לא משנה באיזה סוג תבחרו, אנו ממליצים להשתמש במצלמת אבטחה עם אפליקציה לנייד, כך שתוכל לראות צילומים בזמן אמת ולשלוח אותם במקרה הצורך למשטרה.

 

גדר את הבית

גדרות זה דבר קריטי, שמראה לפורצים שזה בית שעדיף לא להתקרב אליו. ישנן גדרות עם רמת אבטחה גבוהה יותר, כמו גדרות עץ, וכאלו פחות בטוחות כמו גדרות אלומיניום. עליכם לבחור על פי הצורך שלכם.

 

מצלמה איכותית

אולי יעניין אותך גם

5 טיפים לעיצוב הבית

יצירת בית יפה ופונקציונלי היא בראש סדר העדיפויות של בעלי בתים רבים. בין אם אתם עוברים לחלל חדש או מחפשים לחדש את המרחב הנוכחי שלכם,

קרא עוד »
ספה נפתחת
לבית ולגינה

איך לבחור ספה?

יש שיגידו שסלון הבית הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית, כיוון שחלל זה מרכז בתוכו את כלל בני הבית. בין אם אתם משפחה גדולה או

קרא עוד »