מי ידאג לך כשתהיי לבד עם ילד?

כל אדם רוצה לחיות בזוגיות העניין הוא שפעמים רבות רצון לחוד ומציאות לחוד. יש כל כך הרבה אנשים אשר נפרדים מבני או בנות זוג עד שאי אפשר להגיד כי הנורמה היא להישאר עם אותו בן או בת זוג כל החיים. כאשר אנו נפרדים מבן או בת זוג ואנו לבד אזי זה לא כל כך נורא. אך מה קורה כאשר אנו נפרדים וילדים מעורבים בתמונה? ברגע שיש ילדים הפרידה מקבלת משמעות הרבה יותר רחבה ואנו נמצאים בבעיה לא פשוטה בכלל. אם את נפרדת מבעלך ויש לך ילדים את חייבת אבל חייבת לחשוב על מה שמגיע לך מבחינה כספית ומבחינת הרכוש שלכם. לצורך כך את צריכה לפנות אל עורך דין אשר ייצג אותך בין אם את הולכת אל הליך גישור גירושין מומלץ ובין אם אתם הולכת לבית משפט.

 

האם האבא זכאי למשמורת מלאה?

כיום בתי המשפט הרבה יותר נאותים לקבל את העובדה כי גם האבא זכאי למשמורת על הילדים. אם את פותחת בהליך גירושים או שבעלך עשה זאת עליכם להכיר בכך שהיחס אל הגבר השתנה בשנים האחרונות וכיום יש לו מקום הרבה יותר גדול בגידול הילדים וכך גם בקבלת המשמורת עליהם. כמובן שאם את נשארת לבד עם הילדים את חייבת להבטיח כי תקבלי דמי מזונות מתאימים לצרכים שלך. בין אם אתם פונים אל גישור גירושין מומלץ ובין אם לבית משפט את חייבת להבטיח כי הזכויות שלך ושל הילדים תישמרנה ואתם לא תיקלעו לבעיה רצינית וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

 

מדוע גישור עם מוסכם הוא כה מומלץ?

אם אתם מחפשים אחר גישור גירושין מומלץ אתם חייבים להכיר את מוסכם. אתר מוסכם הוא האתר המוביל בארץ בתחום הגישור. מוסכם זה למעשה מרכז גדול לגישור המעסיק את המומחים הגדולים ביותר בארץ בתחום הגישור. לאורך השנים ליווה המרכז אלפי זוגות בתהליכי גירושין ועזר לאלפים רבים להגיע להסכמות בלי לריב ובלי וויכוחים קשים. המומחיות של מוסכם היא להגיע לפשרה בין שני הצדדים ולעשות זאת בצורה חכמה, יפה, נעימה, רגועה ושלווה. עד שלא פניתם למומחים של מוסכם לא הכרתם מהי מומחיות בתחום הגישור ואנו מבטיחים לכם לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ובצורה המקצועית ביותר שיש וזאת תודות לצוות הטוב בארץ בתחום הגישור.

 

כמה לשתף את הילדים בהליך הגירושין?

הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות בעת הליך גירושין הוא לערב את הילדים במלחמות בין ההורים. אתם צריכים להבין כי עליכם ליצור חיץ בין הגירושין ובין הילדים וכי זה דבר נוראי לערב את הילדים במחלוקות אחד עם השני. גם כאן הליך גישור יכול לסייע לכם ליצור את החיץ הזה ולכן זו סיבה נוספת מדוע לפנות אל מגשרים ואל מרכז מוסכם.

 

צדק ומשפט

אולי יעניין אותך גם