לא רק ליום העצמאות: גרילי הפחמים הטובים בעולם

הניגון הזה אוהב לחזור על עצמו אחת לשנה – יום העצמאות מגיע, המדינה מתמלאת בדגלי כחול לבן ובאווירת חג, ובבוקר שלאחר המופעים המפורסמים של יום העצמאות, משפחות רבות יוצאות אל טיולי יום העצמאות שכוללים את המנהג האהוב ביותר על העם שלנו – על האש. כולנו מכירים את גרילי הפחמים החד פעמיים, שנרכשים לכבוד יום העצמאות ונזרקים לפח, אך אפשר לבחור גם באופציה אחרת. הכירו את גרילי הפחמים הטובים בעולם.

 

גרילי פחמים

מה הדבר החשוב ביותר שאתם לוקחים איתכם לעל האש ביום העצמאות? לפני כל הבשרים השונים, הפחמימות שאמורות להשביע את הסועדים או הכלים החד פעמיים, חשוב שלא תשכחו לקחת מנגל פחמים כמובן. רוב הישראלים מכירים את גרילי הפחמים החד פעמיים, אך הם לא מכירים את החסרונות שטומנים בהם.

גרילי הפחמים החד פעמיים מאפשרים כאמור שימוש חד פעמי. אם אתם משפחה או קבוצת חברים שמוצאת את עצמה עושה יותר מפעם אחת בשנה על האש, הדבר עשוי שלא להשתלם לכם. בנוסף, מדובר על גרילי פחמים פשוטים במיוחד, שלא מעניקים נוחות למשתמש.

 

לא מה שחשבתם

אומנם הרגלנו את עצמנו במהלך השנים להשתמש במנגל פחמים חד פעמי, אך בשנים האחרונות נוצרו גרילי פחמים רב פעמיים טובים במיוחד, שנמכרים ברחבי העולם וגם במדינת ישראל. הגרילים הללו מאפשרים שימוש רב פעמי איכותי להכנה של בשרים שונים ולצלייה של פרודוקטים אחרים, כמו טופו או ירקות לצמחוניים. בנוסף, הם מעוצבים בצורה בה הנוחות של המשתמש מקבלת חשיבות הרבה יותר גדולה מאי פעם.

 

גריל קטן לטיולים

אחד הגרילים האהובים ביותר, שהפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות, הוא גריל קטן לטיולים. מדובר על גריל נייד, שניתן לשנע בצורה קלה יחסית. הגריל לא גדול מדי, כך שהוא מתאים למשפחות או לקבוצות חברים לא גדולות במיוחד. את הגריל ניתן להכניס בקלות לתא המטען. הוא לא תופס יותר מדי מקום, כך שהוא מתאים גם לטיולים עם ציוד גדול יותר, כמו קמפינג.

 

גריל Go Anywhere

גם הגריל הזה הוא גריל נייד, עם יתרונות הנוגעים לניוד שלו. הגריל מעוצב בצורה של מזוודה גדולה, כך שאם חניתם את הרכב שלכם במקום אחד ואתם צריכים לבצע הליכה יחסית ארוכה עם הציוד, תוכלו להחזיק אותו בצורה נוחה.

 

גריל Performer

הגריל הזה הוא כבר עסק למקצוענים. מדובר על גריל גדול במיוחד, שמתאים יותר לחצרות של בתים פרטיים. ניתן לסגור את הגריל הזה ולמנוע מהעשן לצאת החוצה. בנוסף, לגריל מחובר שולחן קטן שמאפשר פעולות כמו חיתוך וטיבול לצורך הכנת הבשר.

 

גריל פשוט עם גלגלים

גריל סטנדרטי עם גלגלים הוא גריל שיכול לסייע לכם להכין על האש טעים גם בבית שלכם וגם בטיולים, אם יש לכם מספיק מקום ברכב. העובדה שמחוברים אליו שני גלגלים הופכת אותו לכזה שקל לנייד.

מנגל פחמים

אולי יעניין אותך גם