לא יוצאים פראיירים – כך תוודאו שלא רימו אתכם במחיר תיקון האייפון

 

אם יש לכם אייפון, לא צריך לספר לכם על היתרונות והאיכויות הנדירות של המכשיר הזה. אין שמץ של ספק שמדובר על המכשיר הסלולרי הכי טוב שיש כיום בשוק, והוא טוב בפער ניכר מהמתחרים שלו. אבל החיסרון היחיד והמשמעותי של האייפון, בדומה לשאר המוצרים של חברת אפל, הוא המחיר היקר שלו.

המחיר היקר של האייפון ושל חלקי החילוף, גורם לכך שגם המחיר של תיקונים וטיפולים בתקלות שונות במכשיר הוא לא זול. מסיבה זו חשוב מאוד לוודא שאנו לא יוצאים פרייארים כאשר אנו שולחים את המכשיר שלנו לתיקון.

 

איך נוודא שלא רימו אותנו במחיר של תיקון האייפון?

לכל מכשיר, גם הטוב והמשוכלל ביותר, יש לפעמים תקלות, והאייפון לא יוצא דופן. מכיוון שעלות התיקון גם ככה לא נמוכה, חשוב לוודא שלא עובדים עלינו ושמחייבים אותנו במחיר הוגן. אם יש לכם בעיה או תקלה כלשהי באייפון, כדאי שתקראו טוב את המדריך הזה כדי שאף אחד לא יצליח לעבוד עליכם ולקחת לכם את הכסף בצורה לא ישרה. דרך אגב, אם אין לכם זמן או חשק, תוכלו להזמין שירות של תיקון אייפון עד הבית.

תיקון אייפון

מסך מקורי או חילופי

החלפת מסך אייפון 13 היא אחת מפעולות התיקון הנפוצות ביותר. המסך לפעמים נדפק מבחינת הנראות או מבחינת איכות המגע, ולפעמים המכשיר נופל או מקבל מכה והמסך נשבר. אם החלפתם מסך, חשוב לוודא שלא חייבו אותכם על מסך מקורי והחליפו לכם למסך חילופי שאינו מקורי.

איך תעלו על זה? אם המסך לא מקורי, בארבעת הימים שאחרי ההחלפה תהיה לכם התראה במסך הנעילה. לאחר מכן היא תהיה עוד 15 ימים במסך ההגדרות הראשי.

 

מחיר זול עולה ביוקר

אל תתפתו בשום פנים ואופן ללכת על ההצעה הזולה ביותר, זכרו תמיד: על מה שעולה בזול משלמים ביוקר. כמובן שמפתה מאוד לחסוך עוד כמה שקלים, אבל בסופו של דבר חשוב לזכור שמוצרי אפל הם מוצרים יקרים ושנדרשים מומחיות וניסיון כדי לטפל באייפון כמו שצריך. הדברים הללו עולים כסף, ולכן כדאי להיזהר ממי שמציע לכם מחיר נמוך באופן מחשיד. כמובן שאין גם צורך לחפש את הצעת המחיר הגבוהה ביותר.

תיקון אייפון

המלצות ואמינות

בסופו של דבר, אין טוב יותר מהמלצות של לקוחות שכבר עבדו עם הטכנאי. אם יש לכם חבר או בן משפחה שתיקן את האייפון שלו, שווה לשאול אצל מי הוא עשה את התיקון, והאם הוא מרוצה מהעבודה ומהמחיר שהוא שילם. אפשר גם להיעזר ברשת האינטרנט ולמצוא שירות תיקונים אמין ומקצועי שמציע תיקונים במחירים סבירים.

 

סיכום

אם אתם צריכים לתקן את האייפון שלכם אל תתפתו ללכת על ההצעה הראשונה והטובה ביותר. ודאו שמדובר על איש מקצוע מנוסה ואמין, וכמובן נסו לשמוע המלצות מלקוחות קודמים.

תיקון אייפון

אולי יעניין אותך גם