מה לעשות כשנתקעים מחוץ לבית

אם אתם תקועים מחוץ לדלת הבית שלכם, קודם כל כדאי לנשום ולהבין שלא קרה שום אסון גדול. יחד עם זאת, קיימים מקרים בהם אנשים משאירים אוכל המתבשל על הגז, מה שמחייב את הגעתו של פורץ מנעולים במהרה וביעילות.

אם לאחרונה נותרתם מחוץ לביתכם, אתם וודאי יודעים עד כמה זה יכול לתסכל. פורצי מנעולים מומלצים, בדרך כלל יגיעו אליכם במהרה ובהתאם לדחיפות הכרוכה במקרה. במקרים מסוימים, הגעתו של מנעולן חייבת להתבצע תוך הזמן הכי קצר שניתן, היות ומדובר במקרים מאוד בהולים. אחת מהדוגמאות לכך, היא תרחיש בו אמא-טרייה שכרגע בחופשת לידה, פוסעת אל מחוץ לדלת הבית בכדי להניח סך הכול שקית זבל לשנייה אחת, אך מאחוריה נטרקת הדלת וננעלת. קיימות דלתות הננעלות ללא מעורבותו של מפתח, כך שתרחישים אלו עשויים להתרחש, ועל פורץ המנעולים להגיע במהרה, היות ולפעמים תינוקות נשארים נעולים בתוך הבית, בעוד שהאמא היסטרית מאוד וממתינה לפורץ מחוץ לבית. מעבר לתרחישים אלו, לפעמים אנשים גם משאירים בישולים על הגז או בתנור וננעלים מחוץ לבית, מה שמחייב את הפורץ לדהור במהירות אל ביתכם בכדי למנוע שריפה ודליקות.

דלת ראשית

נתקעתם בחוץ? פריצת מנעולים בעכו 

שימו לב, חברת מנעולנים מומלצת בעכו או בכל נקודה אחרת בארץ, חייבת להפעיל שירות של 7\24. אם קראתם לשירות פריצת דלתות באמצע הלילה, אתם כמובן תחויבו בתשלום גבוה יותר, אך אין ספק כי כיום כבר ניתן לברר בקלות את המחיר הממוצע לפריצת דלתות. כל שעליכם לעשות, זה להקליד בגוגל "מחיר מומלץ לפריצת דלתות בעכו" ולקבל את התשובה שלכם.

באופן כללי ומבלי לגרוף איזשהו כלל אצבע כזה או אחר, באמצע היום פריצת מנעול בעכו תעלה לכם מחיר ממוצע של 250 ₪, אך כמובן ויש לקחת בחשבון פרמטרים נוספים, כמו מצב המנעול, מצב מנגנוני הדלת ועוד. במידה ונדרשת פריצה מורכבת או אגרסיבית, מנעולן בעכו שיהיה גם מומלץ ומקצועי, יידע לעדכן אתכם מראש ולפני תהליך פריצת המנעול.

מה לא עושים כשנתקעים מחוץ לבית!

שימו לב, אם אתם נתקעים מחוץ לביתכם, לעולם אל תנסו לדחוף כל מיני דברים לתוך המנעול של הבית או של הרכב. גם אם נתקעתם מחוץ לרכביכם ואתם מאוד ממהרים, אל תנסו לפרוץ בעצמכם את המנעול, היות ואתם יכולים לגרום לנזק הרבה יותר חמור.

מנגנוני הנעילה הם מנגנונים מורכבים, ודחיפה של כל מיני דברים לתוך המנעול רק תוביל לכך שהמנעול יינזק, כך שאם נתקעתם מחוץ לבית, אתם חייבים לחכות בסבלנות לפורץ מנעולן שיגיע. זכרו, במקרים רבים ניתן לפרוץ את דלת הבית והרכב מבלי לגרום להחרבת המנעול, כך שמומלץ להמתין בסבלנות. במקרים בהם קיים ההכרח להשמיד את המנעול בכדי להיכנס הביתה, המנעולן יעדכן אתכם מראש.

אולי יעניין אותך גם

אינסטלטור
בעלי מקצוע

2 דרכים לבצע תיקונים בתמי 4

לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שמתלוננים על כך שבר המים שלהם לא עובד כבר תקופה. אותם אנשים לא יודעים מהן הדרכים המקובלות לבצע תיקונים

קרא עוד »