מה לעשות כשנתקעים מחוץ לבית

אם אתם תקועים מחוץ לדלת הבית שלכם, קודם כל כדאי לנשום ולהבין שלא קרה שום אסון גדול. יחד עם זאת, קיימים מקרים בהם אנשים משאירים אוכל המתבשל על הגז, מה שמחייב את הגעתו של פורץ מנעולים במהרה וביעילות.

אם לאחרונה נותרתם מחוץ לביתכם, אתם וודאי יודעים עד כמה זה יכול לתסכל. פורצי מנעולים מומלצים, בדרך כלל יגיעו אליכם במהרה ובהתאם לדחיפות הכרוכה במקרה. במקרים מסוימים, הגעתו של מנעולן חייבת להתבצע תוך הזמן הכי קצר שניתן, היות ומדובר במקרים מאוד בהולים. אחת מהדוגמאות לכך, היא תרחיש בו אמא-טרייה שכרגע בחופשת לידה, פוסעת אל מחוץ לדלת הבית בכדי להניח סך הכול שקית זבל לשנייה אחת, אך מאחוריה נטרקת הדלת וננעלת. קיימות דלתות הננעלות ללא מעורבותו של מפתח, כך שתרחישים אלו עשויים להתרחש, ועל פורץ המנעולים להגיע במהרה, היות ולפעמים תינוקות נשארים נעולים בתוך הבית, בעוד שהאמא היסטרית מאוד וממתינה לפורץ מחוץ לבית. מעבר לתרחישים אלו, לפעמים אנשים גם משאירים בישולים על הגז או בתנור וננעלים מחוץ לבית, מה שמחייב את הפורץ לדהור במהירות אל ביתכם בכדי למנוע שריפה ודליקות.

דלת ראשית

נתקעתם בחוץ? פריצת מנעולים בעכו 

שימו לב, חברת מנעולנים מומלצת בעכו או בכל נקודה אחרת בארץ, חייבת להפעיל שירות של 7\24. אם קראתם לשירות פריצת דלתות באמצע הלילה, אתם כמובן תחויבו בתשלום גבוה יותר, אך אין ספק כי כיום כבר ניתן לברר בקלות את המחיר הממוצע לפריצת דלתות. כל שעליכם לעשות, זה להקליד בגוגל "מחיר מומלץ לפריצת דלתות בעכו" ולקבל את התשובה שלכם.

באופן כללי ומבלי לגרוף איזשהו כלל אצבע כזה או אחר, באמצע היום פריצת מנעול בעכו תעלה לכם מחיר ממוצע של 250 ₪, אך כמובן ויש לקחת בחשבון פרמטרים נוספים, כמו מצב המנעול, מצב מנגנוני הדלת ועוד. במידה ונדרשת פריצה מורכבת או אגרסיבית, מנעולן בעכו שיהיה גם מומלץ ומקצועי, יידע לעדכן אתכם מראש ולפני תהליך פריצת המנעול.

מה לא עושים כשנתקעים מחוץ לבית!

שימו לב, אם אתם נתקעים מחוץ לביתכם, לעולם אל תנסו לדחוף כל מיני דברים לתוך המנעול של הבית או של הרכב. גם אם נתקעתם מחוץ לרכביכם ואתם מאוד ממהרים, אל תנסו לפרוץ בעצמכם את המנעול, היות ואתם יכולים לגרום לנזק הרבה יותר חמור.

מנגנוני הנעילה הם מנגנונים מורכבים, ודחיפה של כל מיני דברים לתוך המנעול רק תוביל לכך שהמנעול יינזק, כך שאם נתקעתם מחוץ לבית, אתם חייבים לחכות בסבלנות לפורץ מנעולן שיגיע. זכרו, במקרים רבים ניתן לפרוץ את דלת הבית והרכב מבלי לגרום להחרבת המנעול, כך שמומלץ להמתין בסבלנות. במקרים בהם קיים ההכרח להשמיד את המנעול בכדי להיכנס הביתה, המנעולן יעדכן אתכם מראש.

לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
בלוג הקצה
בלוג הקצה הוקם ע"מ להנגיש מידע, טיפים ועצות שימושיות במגוון תחומים. כמו כן אנו מציעים כתיבת מאמרים לאתר הן לצורך יח"צ והן לצורך בניית פרופיל קישורים לאתר שלכם.
תוכן המאמר
הנקראים השבוע
כתבות נוספות באותו הנושא שיעניינו אותך
שולחן משרדי
נותני שירות

טכנאי מחשבים בנהריה

המחשב שבק חיים? איטי? לא יודעים לפי לפנות? באמצעות טכנאי מחשבים מקצועיים תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר בעבור המחשב שלכם, בעלות אטרקטיבית לכל כיס. כל הפרטים – במאמר הבא.

איש שרות מקצועי
נותני שירות

טיפים לבחירת חברת שליחויות אמינה

בבואנו לבחור חברת שליחויות הדבר החשוב לנו ביותר הוא אמינות החברה. איך נדע לבחון את אמינות החברה עוד לפני שננסה לעבוד מולה בפועל. כל חברה יודעת כי ברגע שתנסה לבחון

פסל אומנותי
נותני שירות

משלוח אמנות ופסלים מעיר לעיר

על מנת לבצע העברה של חפצי אומנות כמו גם פסלים ישנה חשיבות עליונה להתקשרות עם חברת הובלות מקצועית. כיצד נדע לבחור? להלן המידע המלא. העברת אומנות ופסלים – פעולה מורכבת

תיקון טלפוני חברת סמסונג

אם יש ברשותכם טלפון נייד מבית חברת סמסונג בטח גם אתם גיליתם דבר אחד – החלקים של מכשיר הטלפון הזה הם מזעריים במיוחד באזור המסך. המשמעות היא שבכל מקרה של