כסאות בר מעץ, ברזל או פלסטיק – איך בוחרים?

המבחר העצום של כסאות בר מהווה אתגר של ממש בעבור רוכשים רבים. באמצעות המדריך הבא נאפשר לכם להכיר היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם, כך שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר.

 

כסאות בר מעץ – חומר הגלם הטוב ביותר בעבור כסאות בר

כסאות בר מעץ מתאימים מאוד בעבור מטבחים בעיצוב כפרי או בעבור בתים וברים אשר מחפשים חומר גלם איכותי אשר ישתלב באופן מושלם עם החלל ובכך יאפשר לקבל חמימות לחלל כמו גם אינטימיות. בניגוד לעבר,כיום ניתן לבצע רכישה של כיסאות בר מעץ בטווח מחירים נוח למדי, כמו גם בעיצוב חדשני אשר משלב לא רק עץ אלא גם מתכת וברזל, וזאת בכדי להקנות לכיסאות מראה מודרני ונקי אשר משתלב באופן מושלם עם כל סוג של מטבח, ולאו דווקא מטבחים כפריים. כסאות בר מעץ נעשים בתהליך ייצור מוקפד אשר כולל תהליך עיבוד אשר מאפשר לשמור על העץ מפני בלאי ואבק, ובכך מאפשר עמידות גבוהה ביחס לחומרי גלם דומים. עם זאת, לעיתים נתפסים כסאות בר מעץ כלא נוחים, ולכן חשוב מאוד לוודא כי לכסאות הבר מעץ יש ריפוד אשר מאפשר נוחות במהלך הישיבה.

כסא בר

 

כסאות בר מברזל

ברזל נחשב לחומר גלם אהוב מאוד בקרב רוכשים, וזאת בשל העובדה כי מדובר בחומר עמיד מאוד אשר מושלם לעיצוב מודרני ונקי. אם בעבר כסאות בר מברזל נמכרו בצבעים שחור או אפור, כיום סקאלת הצבעים היא רחבה, וזאת בשל טכניקה ייחודית אשר מאפשרת לצבוע את הברזל בצבעים חזקים אשר משתלבים נהדר עם כל עיצוב של מטבח. עם זאת, טווח המחירים של כסאות ברזל הוא יקר יותר מאשר כסאות עץ או פלסטיק, ולכן יש לקחת זאת בחשבון. כפי שציינו, מדובר בחומר גלם מצוין אשר יחזיק מעמד למשך שנים רבות, ולכן מדובר ברכישה מצוינת אותה תוכלו לבצע בעת מעמד הרכישה.

 

כסאות פלסטיק

אם ברצונכם להוזיל את עלויות הרכישה של כיסאות בר, מומלץ לבצע רכישה של כיסאות בר מפלסטיק. מדובר בחומר גלם נהדר אשר מאפשר לא רק נוחות אלא גם קלות, וזאת בשל העובדה כי מדובר בכיסאות בר אותם ניתן להזיז ממקום למקום באופן נוח וקל. הדור החדש של כיסאות הפלסטיק נחשב לעמיד מאוד ביחס לדגמים המיושנים, ולכן חשוב מאוד לבצע רכישה של כסאות בר מחנות אשר מתמחה בתחום ואשר מקפידה לבצע תהליך ייצור אשר מאפשר לקבל תוצר מצוין, במחיר עלות נוח לכל כיס.

 

מעוניים לבצע רכישה של כסאות בר? הכירו את united seats

.United seats הינה חנות ריהוט מובילה בתחומה אשר מספקת את כל סוגי כסאות הבר: כסאות בר מעץ, כסאות בר מברזל וכסאות בר מפלסטיק. להתרשמות מקטלוג החנות, היכנסו לאתר הרשמי.

אולי יעניין אותך גם