כמה עולים טרקטורונים חדשים למכירה?

השימוש בטרקטורון הופכת לנפוצה יותר ויותר בקרב אוהבי שטח רבים. מבחינה חוקית אסור לנסוע בטרקטורון על כביש. אם אתם מעוניינים לרכוש טרקטורון אתם כנראה רוצים אותו לחוויית רכיבת שטח, פתיחת אפיק פרנסה המציע רכיבה על טרקטורונים וכדומה. כאן בכתבה ריכזנו עבורכם את המידע שחשוב לדעת לפני רכישת טרקטורונים חדשים.

 

איפה כדאי לרכוש טרקטורונים?

כשרוכשים טרקטורון מדובר ברכישה יקרה ולא מעוניינים לשלם אותה למישהו לא אמין מספיק. ככלל, חשוב לרכוש טרקטורון חדש אצל חנות יבואן המעניקה שירות לרכבים שהיא מוכרת. העדיפו ללכת לחנות בה תקבלו גם לאחר הרכישה שירות יעיל וטוב. קבלו המלצה על אקשן מוטורס שהיא ספקית הטרקטורונים המובילה בישראל. אצלה תוכלו למצוא מגוון גדול של רכבי שטח ופנאי. כנסו לאתר החברה כדי לראות זאת במו עיניכם www.motorcenter.co.il.

 

מה קובע את מחיר הטרקטורון?

מחיר הטרקטורון נקבע בעיקר על פי עוצמת המנוע, מספר המקומות והתוספות הנלוות לו. קיימים דגמים רבים. ככל שמדובר בדגם חדש יותר, גם המחיר יהיה גבוה יותר. לפני שאתם רוכשים טרקטורון חדש, בדקו כמה כסף אתם מוכנים לשלם עבורו. חשוב שתמפו את הצרכים שלכם וכך תראו על מה אתם יכולים להתפשר. לפעמים שווה להתפשר על נראות הטרקטורון אבל ליהנות ממנוע עוצמתי וחזק. לפעמים הצורך הוא במספר מקומות גדול ואין צפי לנסיעות שטח מאתגרות כך שיש דברים אחרים עליהם כדאי לשים את הפוקוס.

 

כמה עולה טרקטורון חדש ממוצע?

מחיר טרקטורון נע על פי נתונים רבים. תוכלו למצוא טרקטורון חדש בטווח מחירים משתנה ולכן ההמלצה היא לבדוק מה אתם רוצים שיהיה בטרקטורון שלכם ורק לאחר מכן לברר אצל החנויות השונות על הטרקטורון המתאים לכם.

 

על מה חשוב להקפיד ברכישת טרקטורון חדש?

לפני הכל, חשוב למפות את הצרכים האישיים ולראות מה יתאים להם. לרוב, טרקטורונים נרכשות למטרות של ספורט אתגרי, רכב פנאי או לעבודה כמו עבודה חקלאית בשטח ועוד.

אם המטרה היא ספורט תהיה העדפה ברורה לטרקטורון רב עוצמה בעל ביצועים יעילים וטובים. מדובר בטרקטורון בעל מושב אחד. כשהרכישה היא לעבודה, חשוב לביחור טרקטורון בעל מנוע חזק ומספיק עוצמתי. בחרו בכזה שיכול לשאת את המשקל שאתם צריכים ויש אפשרות להצמיד אליו בקלות נגרר.

לעומת זאת, טרקטורון לפנאי צריך להיות עוצמתי אך נוח ובעל מספר מושבים. הוא צריך להיות מספיק בטיחותי אך גם מספיק מאתגר…

בנוסף, חשוב לבדוק את עוצמת המנוע של הטרקטורון החדש. לא כל מנוע יתאים לכל מטרה. בדקו שעוצמת המנוע מתאימה לכם והנהיגה בטרקטורון מספיק בטיחותית עבורכם.

 

לסיכומו של דבר

כדי לדעת מחיר טרקטורון מדויק, ההמלצה היא לפנות לחנות עצמה ולברר דרכה את המחיר לטרקטורון. אל תהססו לפנות למספר חנויות ולקבל הצעות מחיר שונות. בהצלחה!

כלי שטח

 

אולי יעניין אותך גם