כמה עולה ספר תהילים עם שם?

ספר התהילים הוא  אחד הספרים המרכזיים בארון הספרים היהודי, כשהוא מלווה אותנו בתפילות הכי אישיות שלנו, ברגעים של שמחה והודיה, ולהבדיל, ברגעים של צרות ומשברים. החשיבות והשימוש הרב שכולנו עושים בספר התהילים הופכים אותו למתנה מיוחדת לאנשים שאנחנו אוהבים. אחת הדרכים לשדרג את המתנה היא להוסיף שם בהטבעה. אז כמה עולה ספר תהילים עם שם?

 

חשיבותו של ספר התהילים בארון הספרים היהודי

ספר התהילים, אותו חיבר דוד המלך, הפך ברבות השנים לאחד מספרי התנ"ך הנפוצים ביותר, כאשר לפרקי התהילים השונים מיוחסות סגולות מיוחדות לישועה, כך שקריאת פרקי תהילים הפכה לאחת הדרכים הנפוצות לתפילה מיוחדת ממעמקי הלב, הן בבואנו לבקש בקשות אישיות ולהודות לה' והן בעתות משבר וצרה.

ספר תהילים עם שם

ספר תהילים כמתנה ליקרים לנו

עבור האנשים היקרים לנו, אנחנו מחפשים תמיד להעניק את המתנות המיוחדות והמשמעותיות ביותר ואין ספר שספר תהילים עונה על כל אחת מההגדרות הללו. רכישת ספר תהילים אישי ומעוצב כמתנה ליקרים לנו, תורמת לכך שהם יוכלו לקחת איתם את ספר התהילים לכל מקום וכן תסייע להם להתחבר באופן אישי וייחודי לתפילות ולפרקי התהילים.

 

ספר תהילים עם שם – כדאי לדעת

ספר תהילים אישי ומעוצב הוא ללא ספק מתנה מושלמת ליקרים לנו ובמידה ואתם מעוניינים לשדרג את ספר התהילים, תוכלו להוסיף הטבעת שם ייחודית. ספר תהילים עם שם כולל את הטבעת השם המבוקש באמצעות חריטת לייזר איכותית על כריכת ספר התהילים, בצבעי כסף או זהב לבחירתכם.

כאשר אתם בוחרים את הטקסט שיופיע על הכריכה, כדאי לקחת בחשבון כי קיימת מגבלת מילים, עד 10 מילים, כך שמומלץ לתכנן מראש את הטקסט המבוקש. את ספר התהילים עם השם שהזמנתם, תוכלו לקבל עם משלוח שיגיע עד אליכם או לנקודות האיסוף הקרובה אליכם תוך כ – 4 – 7 ימי עסקים.

ספר תהילים עם שם

כמה עולה ספר תהילים עם שם?

העלויות של ספר תהילים עם שם תלויות בעיקר בסוג ספר התהילים שבחרתם, כאשר בין הדגמים המבוקשים ביותר נמצאים תהילים באר שמואל, תהילים טוב להודות ותהילים עבודת שם. פרמטר נוסף המשפיע על מחירו של ספר תהילים עם שם הוא העיצוב של הספר, כאשר עיצוב מיוחד וכריכה מעור, יהיו כרוכים לרוב בתוספת תשלום.

ככלל, טווח המחירים של ספר תהילים עם הטבעת שם בחריטת לייזר יכול לנוע בין 30 ₪ ל -50 ₪ ובמידה ובחרתם במשלוח עד לפתח הבית או לנקודת איסוף קרובה לביתכם, יש לקחת בחשבון גם את עלויות המשלוח הנעות בין 20 ₪ ל – 30 ₪.

 

לסיכום

ספר תהילים אישי ומעוצב הוא מתנה מקורית וייחודית, כאשר הטבעת שם בחריטת לייזר יכולה בהחלט לשדרג את המתנה. המחיר של ספר תהילים עם שם תלוי בכמה פרמטרים ונע בטווח המחירים 30 ₪ – 50 ₪, כאשר עלויות המשלוח (לכתובת שלכם או לנקודת איסוף קרובה) מסתכמות אף הן בכמה עשרות שקלים.

ספר תהילים עם שם

אולי יעניין אותך גם