כמה עולה גביע בעיצוב אישי לטורניר כדורגל?

בין אם אתם מחפשים אחר גביעי כדורגל או מדליות לכדורגל וכדורסל, אתם מוזמנים להנות מהמחירים הטובים ביותר, אך גם מחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

וכמו שידוע לכולנו, גביע צריך להישמר למשך שנים ארוכות קדימה!

כמובן, היכולת של הגביע להישמר תלויה בחומר הגלם. אז כמה יעלה הגביע?

עומדים לערוך משחקי כדורגל, אולי אפילו טורניר שמחייב מתן גביע למנצחים? אתם מוזמנים להכיר את גביעי הכדורגל שניתן לרכוש באתר האינטרנט של מילמן דור ההמשך – גביעים ומדליות בחריטות אישיות והקדשות שמיות. לידיעתכם, ניתן לרכוש גביעי כדורגל החל ממחירים של 49 ₪ בממוצע, אך כמובן שהמחירים משתנים בהתאם לגודל הגביע ולחומר הגלם ממנו הוא מיוצר, ובמקביל לעוד כמה פרמטרים שונים ונוספים שמשפיעים על מחירו של הגביע שתרכשו.

 

רגע לפני שמדברים על מחירים של גביעי כדורגל עם חריטה ובלי

רגע לפני שרוכשים גביעי כדורגל, מומלץ מאוד לברר לגבי גביעים למשחק כדורגל עם חריטה אישית, חריטות שמיות ועוד. אם אתם מחפשים אחר גביע לכדורגל עם חריטה שמית, אתם מוזמנים כבר היום לבקר באתר הבא – https://milmanltd.co.il– חנות הגביעים והמדליות שלכם.

לא בטוחים באיזה סוג גביע מומלץ לבחור? אתם מוזמנים לקבל גם ייעוץ אצל מילמן דור ההמשך. יאללה, בואו נעבור לדבר על מחירים לגביעי כדורגל.

 

מחירי גביעי כדורגל מסוגים שונים ומגוונים

גביעי כדורגל נעים בין מחירים של 50 ₪ ומעלה בממוצע, כאשר תמיד גם תוכלו לרכוש גביעים מאוד יקרים שיכולים להגיע גם עד לכדי סכומים של אלפי שקלים. בואו נגיד את זה ככה, בטורניר העולמיים כמובן שלא משתמשים בגביעים פשוטים וצנועים, גם לא בגביעים שעולים 49 ₪ בממוצע.

יחד עם זאת, תמיד גם יהיה ניתן לרכוש גביעים מעוצבים, כדוגמת גביע מדגם "בליז", שעולה 119 ₪ בממוצע. תוכלו גם לרכוש גביע מדגם "רומא", שעולה 89 שח וגם גביע ונצואלה במחיר של 109 ₪. אם נרשה לעצמנו קצת לסטות מהנושא, ישנם גם גביעי פורמולה שעולים 449 ₪, אבל אלו כבר לא ממש גביעי כדורגל, יותר עבור תחרויות מכוניות.

 

כמה עולה גביע כדורגל עם חריטה שמית ובלי?

אם אתם מחפשים אחר גביעים יקרים יותר, אתם תשמחו להכיר גביע הנקרא גביע מדגם "אמריקה", שעולה 899 ₪ בממוצע. כמובן, אנחנו מדגישים, ככל שחומרי הגלם מהם הגביע יהיו עשויים, ככה הגביע יהיה יקר יותר ויעלה בהתאם. באשר לגביעים שעשויים להתאים למשחקי כדורגל, אתם יכולים כבר היום להכיר את הגביע הנקרא גביע מדגם מקסיקו, שעולה בקירוב ל-370 ₪.

עוד ברשימת הגביעים שיכולים להתאים למשחקי כדורגל, אתם יכולים למצוא גם את גביע ה"פרו" במחיר של 229 ₪ בממוצע. בין אם אתם מעוניינים לרכוש גביע כזה או אחר, אתם מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים של חברת מילמן דור ההמשך, שם תקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר.

 

רכישת גביעי משחק כדורגל

תוכלו להתייעץ לגבי רכישת גביעי כדורגל עם חריטה, גביעי כדורגל עם הקדשה שמית, גביעי כדורסל ותחרויות מכוניות, גביעים בינלאומיים ועוד. אל תשכחו, בין אם אתם עומדים לערוך משחקי כדורגל, כדורסל, או כל סוג ספורט אחר, כדאי יהיה לרכוש גם פרסי השתתפות לשאר השחקנים, ולאו דווקא רק עבור המנצחים.

אתם יכולים לרכוש מתנות מקוריות בחנות של מילמן דור ההמשך, שם תמצאו גם תיקים ומוצרי טקסטיל, מתנות למשרד, מתנות השתתפות בטורניר ואפילו מוצרי קורונה שונים. בהצלחה, סומכים עליכם שתרכשו את המוצרים המדויקים למנצחים במשחק!

 

מקומות ראשונים

אולי יעניין אותך גם

לקיחת שאיפה
לייף סטייל

הטעמים הכי מוצלחים לסיגריה שלכם

הטרנד החם ביותר בעולם העישון בשנים האחרונות הוא המעבר לאידוי סיגריות אלקטרוניות. נדמה שכבר אין צורך להסביר מדוע מעשנים מעדיפים לזנוח את הסיגריה המסורתית ולאייד

קרא עוד »
מכשיר סלולרי
לייף סטייל

סדרות מומלצות בנטפליקס

נטפליקס הוקמה למעשה ב- 1997, אך פרצה לתודעה שלנו יחסית בשנים האחרונות. נטפליקס מציעה מינוי חודשי זול יחסית, ומספקת בתמורה שירותי צפייה באיכות גבוהה ובממשק

קרא עוד »