כל סוגי פתרונות ההצללה המתקדמים בשנת 2020

היום יש מספר רב של פתרונות הצללה, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את המועדף עליכם.

בין אם אתם מחפשים פתרון הצללה לגינה או למרפסת או אפילו עבור החנות או העסק שלכם תוכלו למצוא פתרון אידיאלי שיתאים לצרכים שלכם.

למרות שהבחירה בסוג ההצללה נראית כמו בחירה שולית, תגלו שאם לא בחרתם נכון זה יכול להשפיע רבות על איכות החיים שלכם ועל היכולת שלכם להנות מאזור החוץ של הבית שלכם, אחרי שטרחתם והשקעתם הרבה בטיפוחו.

לכן, חשוב להכיר את מספר האפשרויות העיקריות הקיימות היום בשוק, זאת על מנת שיהיה לכם ידע בסיסי כדי להבין מה מתאים לכם. בכל מקרה כאשר הולכים לבחור פתרון הצללה כדאי להיעזר באיש מקצוע שמבין את הצרכים שלכם ואת היתרונות והחסרונות של כל אופציה הקיימת בשוק.

אמנם איש המקצוע יוכל לבחור עבורכם אך זה לא פוטר אתכם. על מנת להבין את האופציות שמוצעות לכם וכדי להבין מדוע דווקא הן מתאימות עבורכם כדאי להכיר את האופציות הבאות:

 

סוכך זרועות

זהו כנראה הסוכך הנפוץ ביותר, בעיקר למרפסות וגינות. הוא אינו נבנה על המבנה שלכם אלא עומד כמבנה עצמאי. וההצללה נוצרת בעזרת בד.

סוכך מסוג זה עמיד כמובן מפני השמש אך הוא בדרך כלל לא נועד לעמוד בפני נזקי רוחות וגשמים ולכן הוא משמש בעיקר מרפסות שמש.

היתרון בסוכך זה הוא שניתן להתקין אותו כמעט בכל מבנה, גם רב קומות וגם עבור שטח נרחב ללא בעיה.

 

סוכך מרקיזה

הפכו מאוד פופולריים בישראל. הסוכך הזה מוכר בזכות צורתו הייחודית של רבע עיגול. סוכך זה מלבד העובדה שהוא מספק כמובן הצללה הוא מאפשר גם איטום. כלומר הוא עמיד לרוחות וגשמים.

גם סוכך זה מאוד פשוט להרכבה כמו סוכך הזרועות ואם תבחרו בחברה איכותי ואמינה שמתמחה בפתרונות הצללה הסוכך יוכל להחזיק לאורך שנים רבות.

היום יש אפשרות גם לסוכך חשמלי שאמנם יהיה יותר יקר אך היתרון בו הוא האפשרות לקפל באופן מלא או חלקי את הסוכך במקרה הצורך, ללא מאמץ כלל.

 

רשתות צל

אחד הפתרונות היעילים והפשוטים ביותר להצללה וגם הזולים ביותר. רשת צל מאפשרת הצללה נהדרת בעזרת שימוש בחומר גלם נכון ובתכנון נכון של ההתקנה בהתאם לגודל השטח.

החיסרון היחיד ברשת צל היא שלרוב הם פחות דקורטיביות ויותר פונקציונאליות. אמנם היום יש אפשרות להזמין רשת צל בהתאמה אישית וכך להתאים את הצורה שלה לעיצוב שלכם.

לסיכום– פתרונות הצללה מתאימים לכל אחד

היום יש מגוון עצום של פתרונות הצללה אפשריים. לכן, אתם רוצים לדעת שאתם בוחרים את הפתרון הנכון עבורכם. מומלץ להיעזר בחברה המתמחה בפתרונות הצללה וגם מספקת שירותי הרכבה כדי להגיע לתוצאה שאתם רוצים. חברת טרנקילו מאפשרת לכם לבחור בין הרבה מאוד אופציות להצללה וגם מאפשרת לכם התאמה אישית מכיוון שהעיצוב אינו פחות חשוב מהשימושיות.

 

בד קשיח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram