כל הסיבות למה רשת צל זה הדבר הכי טוב שתקנו לגינה

ישראל מדינה חמה ושטופת שמש. זה היתרון הגדול בארץ המיוחדת שלנו אבל זה יכול להיות גם כאב ראש רציני – אם אתם לא מוכנים כראוי כשאתם יוצאים החוצה.

בעלי בתים עם גינות יודעים היטב, שאחת ההנאות הגדולות היא לשבת בחוץ, לארח, לאכול ארוחת ערב חגיגית ולשחק עם הילדים, אבל גם ההנאה הזו עשויה להיות חלקית מאוד, אם הגינה אינה מוצלת כראוי.

אז כדי שלא יהיה לכם חם מדי, לפניכם מאמר שמסביר למה רשת צל היא הפתרון המומלץ ליצירת צל בגינה הביתית ובכלל.

 

רשת צל – מספקת הגנה מפני הקרניים המזיקות של השמש

השמש הקופחת בישראל לא משאירה הרבה ברירות – חייבים לסדר צל מסודר בגינה, במרפסת ואפילו כאשר שוהים בטבע תחת כיפת השמים.

הגנה מפני השמש היא חיונית ורשת צל מספקת אותה באופן אופטימלי – היא מספקת סינון לקרניים המסוכנות של השמש ולכן משתלמת יותר מכל פתרון הצללה אחר.

 

התאמה לכל צורך – רשת צל לשימוש גמיש

סיבה נושפת להשתמש ברשת צל היא הגמישות שהיא מאפשרת – ניתן להזמין רשת צל בכל גודל שתרצו, לחתוך אותה בכל צורה שמתאימה לכם, לבחור את הצבע האהוב עליכם ואפילו להעביר אותה בקלות ממקום למקום לפי הצורך.

אפשר להוריד אותה בקלות עם בוא החורף ולהתקין אותה שוב בקלות, כשהקיץ מתקרב, כך שהיא מספקת מענה מלא ומקיף לכל צורך ולכל זמן.

 

מחיר רשת צל – שווה לכל נפש

אם ההתלבטות שלכם לגבי רכישת אלמנט הצללה לגינה טמון במחירים הגבוהים של רוב הפתרונות,  כדאי שתדעו כי רשת צל מחיר נמוך במיוחד, בהשוואה לפתרונות הצללה איכותיים אחרים ולכן היא גם פתרון משתלם מאוד.

 

עיצוב ואסתטיקה – לא מה שחשבתם

אם לא די לכם ביתרונות שצוינו מעלה, כדאי שתדעו שרשתות צל יכולות להיות גם פריט עיצובי אסתטי ומרשים – הם מגיעות בשלל צבעים לבחירה, אפר למצוא אותן בכל גודל וצורה שתרצו, לתלות אותן בצורה יצירתית ודקורטיבית ולקבל אלמנט עיצובי ופרקטי ליצירת צל בגינה, או בכל מקום אחר.

 

שימושים נוספים לרשת צל

גם אם לא חסר לכם צל בגינה, ייתכן שאתם זקוקים לפתרון עבור חלון הסלון, שפונה מערבה וממנו נכנס אור חזק של שמש בשעות הערב, כך שאי אפשר לשבת בסלון בשעות אלה כלל.

תוכלו להזמין רשת צל בגודל המתאים ולפרוש אותה מעל החלון, כמו פרגולה קטנה, שלא תחסום לכם את הנוף, אלא רק תעצור את החדירה חסרת הרחמים של השמש לתוך הבית.

לסיכום

רשת צל היא פתרון גמיש, אסתטי ומגוון ליצירת צל בכל מקום ובכל רגע נתון, מתאימה לצרכים שונים, ניתנת להתקנה בכל מקום וגם זולה במיוחד, כ שכל אחד יכול להרשות לעצמו את הפתרון האידיאלי להצללה.

 

יוטה

אולי יעניין אותך גם