זאק קינג, מאחוריך: ככה תגרפו מיליוני צפיות בטיקטוק

 זאק קינג הוא קוסם אשליות המעלה סרטונים לרשתות החברתיות, בהם הוא חושף את קסמיו ומגיע למיליוני צפיות ברמה מטורפת.

רוצים גם? המאמר יסביר כיצד תגרפו מיליוני צפיות בטיקטוק.

 

למשוך צפיות בסרטונים אטרקטיביים

השאלה ששואל את עצמו כל משתמש בטיקטוק היום היא: איך לקבל צפיות בטיקטוק והרבה? לא כל אחד יכול להיות זאק קינג, אך עם קצת מאמץ אין דבר העומד בפני הרצון. הדרך הקשה יותר להפוך את הסרטון שלכם לפופולרי, היא על ידי העלאת תכנים אטרקטיביים. חשוב למצוא תחום אליו אתם מתחברים ואוהבים ולעוף עליו. רצוי לבחור בתכנים מקוריים ולא לחקות אחרים. התכנים צריכים לסקרן את הקהל שבו אם מעוניינים שיצפה בסרטונים שלכם ואת זה ניתן להשיג עם כמה אלמנטים. הראשון שבהם הוא לערוך סרטון קצר וב-3 השניות הראשונות שלו לצאת באמירה שתמשוך את הקהל שלכם. למשל, איך מכינים מאכל מסוים ב-60 שניות או כיצד תהפכו את עמוד הטיקטוק שלכם לאטרקטיבי… בנוסף, ערכו סרטונים עם אפקטים שאינם צורמים ולוו אותם בכתוביות. לעיתים הצופים שלכם יתקשו לשמוע על מה הסרטון מדבר כאשר יש רעש מסביבם ובדיוק שכחו את האוזניות שלהם בבית. שנית, ערכו סרטונים מוארים וברורים. ככל שהם יהיו יותר נגישים מבחינת האיכות ופס הקול, הצופים לא יתאמצו, יצפו בהם עד הסוף ולא יזנחו אותם.

 

משתפים פעולה עם משתמשים אחרים

כאשר מעלים סרטונים עם חברים וכל אחד מתייג את חבריו, ניתן לקבל צפיות רבות כיוון שלכל משתמש יש את העוקבים שלו. בנוסף, תיוג של האשטגים בנושאים חמים מומלץ על מנת לצבור עוקבים פוטנציאליים. להאשטגים המחולקים לקטגוריות יש השפעה רבה על העוקבים וחשוב לבחור בכאלו שפעילים לפחות חצי שנה. ישנם הטוענים שאם תתייגו #פוריו או #foryou הסרטון שלכם יגיע ישירות לעמוד הפור יו של הטיקטוק, אך זה לא בהכרח נכון. רק סרטונים עם מיליוני צפיות שטיקטוק מדרגת אותם ברמה 5 יכולים להגיע לעמוד הפור יו שלה למשך 3 חודשים.

 

כיצד עובד האלגוריתם של הטיקטוק?

על מנת להגיע למיליוני צפיות ולהיחשף למשתמשים רבים, האלגוריתם של הטיקטוק מדרג את הסרטונים שלכם לפי רמות, כאשר רמה 1 דורשת 500 צפיות והרמה הגבוהה ביותר היא חשיפה בעמוד הפור יו של מיליוני צפיות. בכל פעם שמספר הצפיות עולה אתם מקבלים ניקוד מהאלגוריתם של טיקטוק על מספר הצפיות, כמות הלייקים, כמות התגובות, השיתופים, זמן הצפייה בסרטונים וצפייה מחודשת. ככל שהניקוד גבוה יותר, ההערכה של האלגוריתם גבוהה יותר ומעלה אתכם ברמה. הדרך הקלה ביותר להשיג הרבה צפיות היא לקנות אותם מחברה המספקת עוקבים, צפיות, לייקים ותגובות. ככל שהחבילה שתקנו תכלול יותר אלמנטים של אינטראקציה, כך תחשפו יותר לעוקבים פוטנציאליים ותהפכו את הסרטונים שלכם לוויראליים.

 

סירטון

אולי יעניין אותך גם

מיטאפ המפקח למפתחי JS
דיגיטל

מיטאפ המפקח למפתחי JS

עולם הפרסום עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר האינטרנט והרשתות החברתיות הפכו להיות זירת הפרסום העיקרית. כדי להפוך לאנשי מקצוע בעולם הזה, חשוב להכיר את

קרא עוד »
דולרים
דיגיטל

האם אפשר להרוויח כסף באינטרנט?

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו מידי יום כשפוגשים אותנו ברחוב היא: "אתם באמת מרוויחים כסף מהאינטרנט?". הרי השכנים שלנו בלונדון כבר יודעים שאנחנו עובדים

קרא עוד »