כך תשפרו את חיי המין שלכם

אנחנו במרוץ על מנת לשפר את חיינו – כל הזמן. לשפר עמדות בעבודה, לשפר הכנסה, לשפץ את הבית, להתעמל כדי לשפר את הגוף, לאכול בריא… וחיי המין שלנו, שהם חלק חשוב מאוד בבריאות הנפשית והפיזית שלנו, לעיתים נשכחים להם מאחור. לא חבל? אז הנה כמה טיפים מהירים, הוציאו פנקס ועט!

 

לגוון, לחדש, לענג

הדרך אל שיפור חיי המין היא דרך הגיוון. נכון, אנחנו מתים על שניצל ופירה, למשל. אך האם בא לנו לאכול אך ורק שניצל ופירה, כל צוהריים, עד סוף ימינו? לא ממש. השעמום, כאמור, הוא האויב מספר אחת של ההנאה. נסו תמיד תנוחות חדשות, משחקים חדשים, ואולי אפילו מקומות חדשים!
סקס בטבע כבר עשיתם? נסו ותראו – כל דבר יכול לפתוח בפניכם עולם שלם של אפשרויות מרגשות!

 

מתחילים יחד, גומרים בנפרד

סרטים הוליוודיים תמיד מציגים לנו זוגות שמגיעים יחד אל רגע השיא, וגומרים סימולטנית בתיאום מושלם. זו ממש לא צריכה להיות השאיפה שלנו. קודם כל, המאמץ הזה של התיאום מונע מכם להנות באמת. אם פרטנר אחד הגיע לשיא, הוא פנוי כולו לסייע לבן או בת הזוג להגיע לשם בעצמו.
תחשבו על זה. נכון, זה מאמץ (כיפי במיוחד) משותף, שלכל אחד מהמשתתפים בו מגיע רגע שיא משלו, ורק שלו!

 

שיח הוא המפתח להכול

בכללי בחיים, ולא רק במסגרת חיי המין שלנו – חשוב לתקשר. נסו להיות בכנות מלאה ובפתיחות ובשקיפות רבה אל מול הפרטנר המיני שלכם. אם יש לכם חשקים מסוימים, או פנטזיות שתרצו להגשים – ספרו להם. אם קורה דבר מה במפגש בינכם שפחות נעים לכם – על אחת כמה וכמה לתקשר זאת החוצה. אין סיבה להתבייש, ותקשורת כנה וקרובה רק תחזק ותקרב בינכם.

 

סקס זה לא רק האקט

תלמדו לדבר סקס. לכתוב סקס. לחלום סקס. הנה תרגיל קטן – שכבו אחד ליד השני, בלי מגע. וספרו זה לזו או זו לזה או כל קומבינציה (אנחנו לגמרי בעד!), לפי תורות, מה תעשו לפרטנר שלכם. ספרו בפרטי פרטים, איפה אתם נוגעים, ואיך. לאן אתם מתקרבים, אם לאט או מהר, עם היד, עם הירך… ספרו סיפור שלם ומגרה זו לזה. וכל זה – בלי לגעת. שפה ודיבור יכולים להיות חושניים להפליא, מבלי להניע ולו אצבע אחת. נסו ותהנו…

 

הוסיפו אביזרים

בין אם מדובר בתחפושות למשחקי תפקידים סקסיים, אביזרים אכילים ומגרים כמו שוקולד או קצפת, או צעצועי מין שישדרגו לכם את האקט – השקיעו באביזרים. כמו שאמרנו, גיוון הוא חשוב, ויש לגמרי תוספות שתופסות. זו השקעה קטנה שתחזור אליכם ובגדול!

שימו את הבושה בצד, ותתחילו לתקשר את חיי המין שלכם. תוך כלום זמן תחוו שיפור, ושיאים שעד כה רק חלמתם להגיע אליהם. והכי חשוב – תהנו!!!

שיפור חיי המין

אולי יעניין אותך גם

לבבות
זוגיות

איך להצליח עם גברים בעזרת NLP

NLP הוא קיצור של המושג "תכנות לשוני עצבי" ובאנגלית:  Neuro Linguistic Programming . מדובר במתודולוגיה העושה שימוש בכלים מעולמות הפסיכולוגיה, ההיפנוזה וטכניקות שכנוע הרותמות את

קרא עוד »
יד ביד
זוגיות

קרבה בימים של ריחוק

איך ניתן למצוא אהבה בעולם שבו דורשים מכולנו ריחוק חברתי? סוגיה שגם בעבר היתה לא פשוטה הפכה להיות עכשיו מסובכת יותר, כמעט על סף הבלתי

קרא עוד »