כיצד לבחור את הלוקרים הנכונים עבור המרחבים הציבוריים שלך

בחירה של לוקרים למרחב מסוים צריכה להתבצע תוך היכרות בסיסית עם  4 שלבים חיוניים. גילינו את השלבים הללו לא מזמן, לאחר שבחרנו לוקרים באופן שגוי לסטודיו שלנו. עובדה זו גרמה לנו להבין כי עלינו להעלות מדריך מקיף לרשת שיאפשר לאחרים לדעת איך להימנע מרכישה שגויה. הישארו אתנו ותגלו איך תבחרו את הלוקרים הבאים שלכם בהתאם למרחב הציבורי הקיים.

 

השלב ה – 1 בבחירת לוקר שמתאים למרחב הציבורי: המדידות

בשלב הראשון אתם צריכים לערוך מדידות של המרחב שבו אתם רוצים להעמיד את הלוקרים. שכן, לכל אחד יש אזור בעל תכונות שונות וגודל משתנה. ההמלצה שלנו היא לערוך מדידות תוך סיוע מצד גורמים מקצועיים או אנשים שיודעים דבר או שניים בנוגע לתחום. שכן, עליכם להיות בטוחים כי אתם מוסרים את המידות הנכונות לחברת הלוקרים שתיבחר בשלבים מתקדמים יותר.

השלב ה – 1 בבחירת לוקר שמתאים למרחב הציבורי המדידות

השלב ה – 2 בבחירת לוקר שמתאים למרחב הציבורי: בירור אודות חברה מומלצת

ערכתם מדידות? מצוין! עכשיו זה הזמן שלכם לערוך חיפוש אחר חברת לוקרים מומלצת. אם אתם תוהים למה עליכם לערוך בירור שכזה, אנו נאמר לכם שהניסיון שלנו הראה שבחירה בחברה שכזו תאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים את כל הדברים הבאים:

  1. לוקרים איכותיים
  2. לוקרים מעוצבים
  3. לוקרים שתואמים לדגם שהזמנתם

אנחנו נפלנו בפח כפי שוודאי הבנתם ולאחר מכן, ערכנו חיפוש מקיף והגענו לשמחתנו לחברת מנל שהתגלתה כחברה מוכרת שעונה על כל הקריטריונים שצוינו לעיל.

השלב ה – 2 בבחירת לוקר שמתאים למרחב הציבורי בירור אודות חברה מומלצת

השלב ה – 3 בבחירת לוקר שמתאים למרחב הציבורי: בירור אחר הדגמים הקיימים

בשלב זה עליכם לבדוק איזה דגמים קיימים בקטלוג של החברה. שכן, יש מגוון עצום של לוקרים, בצבעים, גדלים וסגנונות שונים. ההמלצה שלנו היא לבחור 4 או 5 דגמים של לוקרים שנראים לכם מתאימים למרחב הציבורי הנבחר ולצלם אותם. שימו לב – בשלב זה אתם עדיין לא מבצעים בחירה, הבחירה הסופית תתקיים בשלב ה – 4 והאחרון.

 

השלב ה – 4 בבחירת לוקר שמתאים למרחב הציבורי: התייעצות עם מעצבי פנים ובחירה

בשלב הרביעי אתם צריכים להתייעץ עם מעצבי פנים או אנשים שמכירים את תחום העיצוב מקרוב. שכן, הם יוכלו לומר לכם איזה דגם של לוקרים הוא המתאים ביותר עבורכם מבין האפשרויות שבחרתם. ראוי לציין כי במקרים מסוימים, יש מי שממליצים לבחור ב – 2 דגמים שונים, כדי לגוון את המראה הכללי של המקום. בחירה שכזו נחשבת לאמיצה ועדיף שהיא תתבצע על ידי מי שיודע דבר או שניים בעיצוב סביבה ציבורית.

 

לסיום

עכשיו אתם יודעים איך תוכלו לבחור את הלוקרים הנכונים עבור המרחב הציבורי שאתם אחראיים עליו. בשלב זה, נותר לכם רק ליישם את 4 השלבים שצוינו לעיל ולהיות בטוחים כי הבחירה שתבצעו תהיה המתאימה עבורכם ביותר מכל הבחינות.

כיצד לבחור את הלוקרים הנכונים עבור המרחבים הציבוריים שלך

אולי יעניין אותך גם

כיסאות ובר
רהיטים

מה עדיף שולחן בר עגול או מרובע

אחת ההתלבטויות הנפוצות ביותר שעולות בקרב המתעניינים ברכישה של שולחנות בר נוגעת לצורת הפלטה של השולחן. במדריך הנוכחי בחרנו להתמקד בהתלבטות שנוגעת לשולחנות בר עגולים

קרא עוד »