3 יתרונות ברכישת עוקבים באינסטגרם דרך האינטרנט

בעלי דף באינסטגרם – אישי או עבור העסק שלכם? מחזור הפעילות שלכם מעיד עד כמה אתם מקצועיים וטובים בתחומם. לכן, כדאי לכם להגדיל את כמות העוקבים שלכם דרך רכישת עוקבים חדשים שימתגו את הדף שלכם כמוצלח, מקצועי, מהימן ואיכותי!

 

למה אנחנו רוצים כמות גדולה של עוקבים?

כדי להבין מדוע קניית עוקבים באינסטגרם תסייע לנו, נסו לדמיין שאתם עומדים בקניון ומתלבטים בין שתי חנויות בגדים לקנות בגד ים חדש לקיץ. בחנות אחת לקוחות רבים, שנראים מרוצים, מחייכים ומתרשמים. החנות השנייה, עומדת שוממת ובודדה, ללא לקוחות. באופן טבעי, החנות המלאה נראית מזמינה יותר, אמינה יותר או מקצועית יותר. בכל זאת, ההמונים לא טועים, לא?

משתמש אינסטגרם בעל עוקבים מרובים ומחזור פעילות רחב (תגובות, לייקים, שיתופים וכדומה), ייהנה ממוניטין מוצלחים וטובים. דף שנראה עזוב או נטוש, יצטייר לנו ככושל או מאכזב, ולאחר מכן יאבד עוקבים.

במאה ה- 21 המוניטין ברשת החברתית הוא חלק בלתי נפרד מהיקף ההצלחה שלנו. אנחנו זקוקים להצלחה ברשת החברתית על מנת להצליח גם "בחיים שמחוץ".

 

מה אנחנו מנסים להשיג באמצעות עוקבים נוספים?

האינסטגרם מתוכנת כך שיציג דפים נפוצים יותר קודם. כל אחד מאיתנו רוצה שהדף שלו יקפוץ ראשון בכל חיפוש, ושכמה שיותר אנשים בקהל היעד שלכם ייחשפו אליכם. השאיפה היא שעוקב פוטנציאלי שיראה את הדף, יוכל להתרשם לטובה ממחזור הפעילות ומכמות העוקבים שלכם וכך יתווסף לקהל היעד הקבוע.

 

יתרון נוסף: הגדלת הרווחים

בעמודים עסקיים או בעמודים הדורשים חשיפה למציאת שיתופי פעולה, מספר העוקבים יביל לעלייה ישירה בלקוחות, מה שיגדיל באופן טבעי את רווחי העסק שלכם. האינסטגרם, ובכלל הרשת החברתית, היא ערוץ מכירות נוסף, חלק בלתי נפרד מקידום עסקים בצורה מקצועית ומהירה.

 

וכמובן – בניית התדמית שלכם!

תוכן איכותי וקהילת עוקבים גדולה, מייצרים מוניטין טוב שמעידים על חוזקה בתחומכם. עוקבים שמרוצים מכם – מהתוכן שתעלו, למשל – יחזקו את אמונם בכם ואף יגרמו לחבריהם לעקוב אחריכם.

 

אז מה צריך לעשות?

אתם נדרשים לדאוג לדף בעל תוכן עשיר, מרובה בתמונות וסרטונים, טקסטים קולעים והשקעה יומיומית – את העוקבים, תוכלו לרכוש דרך חברה אמינה ומקצועית שתספק לכם מקפצת עוקבים ראשונית הוגנת, שלא תעלם מיד לאחר התשלום כמובן.

 

כמה זה עשוי לעלות?

נגיד ותרצו לרכוש כשמונה מאות עוקבים – המחיר שתדרשו לשלם יעמוד על פחות מארבעים ש"ח. מחיר הוגן בהחלט עבור שירות חשוב זה!
קנייה של אלפיים עוקבים, תעלה שבעים וחמישה ש"ח.
היקף עוקבים רחב יותר יזכה אתכם בהנחות משמעותיות ואפילו בעוקבים נוספים במתנה.

 

האם אני יכול לרכוש שירותים נוספים?

כמובן! עוקבים זו רק ההתחלה. עוד תוכלו לרכוש לייקים או תגובות, צפיות בסטורי ועוד.

פעילות אינסטגרם רחבה תעיד על דף מוצלח – אל תוותרו על נקודת פתיחה טובה למיתוג העסק שלכם!

רשת חברתית

 

אולי יעניין אותך גם

מיטאפ המפקח למפתחי JS
דיגיטל

מיטאפ המפקח למפתחי JS

עולם הפרסום עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר האינטרנט והרשתות החברתיות הפכו להיות זירת הפרסום העיקרית. כדי להפוך לאנשי מקצוע בעולם הזה, חשוב להכיר את

קרא עוד »
דולרים
דיגיטל

האם אפשר להרוויח כסף באינטרנט?

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו מידי יום כשפוגשים אותנו ברחוב היא: "אתם באמת מרוויחים כסף מהאינטרנט?". הרי השכנים שלנו בלונדון כבר יודעים שאנחנו עובדים

קרא עוד »