ישנים כמו תינוק: כל הטיפים לבחירת מזרן

מחפשים מזרן חדש? הגעתם למקום הנכון! במאמר הבא נסביר לכם בדיוק איך תבחרו את המזרן החדש שלכם בצורה הנכונה והחכמה ביותר. כל מי שיצא לו לחפש מזרן, גילה שמדובר בעולם עצום המלא במגוון רחב של מושגים וקריטריונים שהופכים את הבחירה של המזרן שלכם למורכבת ביותר אם אתם לא יודעים מה אתם מחפשים.

בכדי להפוך לכם את החיים להרבה יותר פשוטים, סיכמנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר שיש לקחת לתשומת הלב בעת בחירת המזרן החדש שלכם, שיעזרו גם לכם לישון הרבה יותר טוב בלילה.

 

למה חשוב להשקיע בבחירת המזרן?

אין הרבה רהיטים בבית להם חשיבות גדולה כמו המזרן עליו אנחנו ישנים, מהסיבה הפשוטה שאין הרבה רהיטים בבית בהם אנחנו משתמשים זמן רב כל כך כמו שאנחנו משתמשים במזרן. בממוצע, אנשים ישנים בין רבע לשליש מהיממה, מה שהופך את המזרן שלנו לרהיט בעל השימוש הרב ביותר.

מעבר לכך, מזרן נוח ואיכותי משפיע באופן ישיר על איכות השינה שלנו, שבתורה משפיעה באופן ישיר על אורח החיים שלנו, בריאותינו ומצב הרוח שלנו. אם כך, אין זו הפתעה מדוע כל כך חשוב לבחור את המזרן הטוב ביותר עבורנו.

בשביל שהבחירה תהיה קלה ככל האפשר, צוות המומחים של גלי עיצובים עזר לנו לסכם את הקריטריונים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כשבוחרים מזרן חדש. לפרטים נוספים, מומלץ להיכנס אל אתר העסק.

בחירת מזרון

לפני הכל – נוחות

הדבר הראשון, השני והשלישי שיש לקחת בחשבון שבוחרים מזרן הוא הנוחות שלו. בסופו של דבר, אתם תהיו אלו שתשנו על המזרן, ומה שנוח לכם לא בהכרח יהיה נוח לאחרים ולהפך. אבל רגע, איך נוכל לדעת שהמזרן שבחרנו אכן יהיה לנו נוח לאורך זמן? ובכן, קודם כל אנחנו ממליצים לנסות לשכב על המזרנים שמעניינים אותכם במשך מספר דקות ובכמה תנוחות בכדי לראות שהמזרן נשאר נוח לאורך זמן.

נקודה חשובה שיש לקחת לתשומת הלב – למרות שמזרנים רכים במיוחד נוטים להיות מפתים, מזרן רך מדי לרוב יוכיח את עצמו כלא נוח במיוחד לפרקי זמן ארוכים, ועשוי להוביל לבעיות בגב.

 

גודל המזרן

כשאתם בוחרים את המזרן שלכם, שימו לב שאתם יודעים מה הם המידות של המיטה אליה תרצו להכניס את המזרן ומה המידות של החדר שלכם בכדי לוודא שלא תרכשו מזרן שיהפוך את החדר שלכם לצפוף מדי מצד אחד, או שתרכשו מזרן שיהיה צר מדי מצד שני.

 

החומרים מהם עשוי המזרן

כיום, מרבית המזרנים בשוק מיוצרים על ידי ספוגי פולימר, אליהם מתווספים בדרך כלל חומרים כמו לטקס, וויסקו וקפיצים. לכל אחד מהחומרים הללו תחושה מעט שונה, וכדאי לבדוק מזרונים המכילים כל אחד מהחומרים האלה בכדי להבין איזה סגנון הוא המועדף עליכם.

בחירת מזרון

אולי יעניין אותך גם