יתרונות וחסרונות בחגיגת יום הולדת במסעדת בשרים

עוד שנה עברה ויום ההולדת מתקרב, סיבה טובה לזמן איכות במסעדה יחד עם המשפחה והחברים הקרובים.

כל שנשאר הוא להחליט מה יהיה אופי המסעדה אליה תלכו.

בשביל אלו מכם שאינם צמחונים או טבעונים, אופציית חגיגית יום ההולדת במסעדת בשרים בהחלט תהיה אפשרות שכדאי לשקול.

ולכן, לפניכם היתרונות והחסרונות בבחירה זו. 

יתרונות:

1.האיכות 

בבחירת מסעדת בשרים לחגיגת יום ההולדת, במילים אחרות בוחרים באיכות. לאור המחירים היקרים של מסעדות בשר בהתאם הן מסעדות איכותיות (אחרת לא היו מתקיימות לאורך זמן). כאשר בוחרים מקום לחגיגה, חשוב שהאורחים יהיו מרוצים ולכן בחירה זו תהיה בחירה בטוחה.

חוזרים שבעים 

לא ניתן לצאת ממסעדת בשרים רעב. מנות הבשרים מוגשות לצד תוספת ואלו יוצרים ארוחה עשירה ומשביעה המורכבת מחלבון שזמן עיכולו רב ומפחמימה אשר שילוב של שניהם יוצר תחושת שובע לאורך זמן. כך שאין צורך לחשוש מרעב שיתקוף שוב לאחר כשעה.

המגוון 

מסעדת בשרים תמיד תציע מגוון של מנות, ביניהן מנות פתיחה, מנות עיקריות, קינוחים ותוספות. כך, כל אחד מהאורחים ימצא מנה שאליה יכול להתחבר, אם זו מנה קלה ואם זו ארוחה מרכזית ביום.

האווירה 

למסעדת בשרים יש אווירה משלה, אותה לא ניתן להרגיש בבית קפה או במסעדה חלבית אחרת. יתרה מכך, מסעדת בשרים לרוב תעסיק מלצרים מנוסים שמבינים בתפריט ובסוגים השונים של הבשרים, שמייעצים ולפעמים אף "מפנקים" בתוספות, דבר אשר מוסיף לאווירה.

חסרונות:

יש צמחונים/טבעונים בקהל? 

כאשר נפגשים קבוצה של אנשים, בעידן של היום, ככל הנראה יהיו בקבוצה גם אנשים צמחונים או טבעונים. לרוב אלו יתפשרו ויזמינו מנות פתיחה שאינן כוללות בשר אך לעיתים יהיו אלו אנשים שפגישה עם בשר תהיה בעייתית עבורם והם יבחרו שלא להגיע ליום ההולדת לאור הקושי בהתמודדות עם הבשרים על השולחן.

 המחיר 

בשר הוא מוצר יקר יחסית, כמובן כשמדובר בבשר איכותי. לכן, גם התקציב צריך להיות שיקול בבחירת מסעדת בשרים. כ"ילד יום ההולדת" אולי תחליט שזו הוצאה רלוונטית בשבילך אך אין זה בהכרח גם רצונם של שאר האורחים.

אוכל כבד לפני השינה 

לרוב חגיגת יום ההולדת תתקיים בערב באמצע השבוע לאחר יום העבודה או לחילופין במוצאי שבת. במקרים אלו הארוחה תהיה בסמוך לזמן השינה. מחקרים מוכיחים כי אכילה טרם השינה מאמצת את מערכת העיכול ופוגעת באיכות השינה, במיוחד כשמדובר במזונות מהחי. 

 כשרות 

כקבוצה, קיימת האפשרות כי אחד האורחים ישמור כשרות, ולכן יש לבדוק זאת טרם ההזמנה ולבחור מסעדה תואמת. עניין זה יכול לצמצם את המגוון של מסעדות הבשרים הרלוונטיות ואף לייקר את הארוחה.

מה בחרנו?

מסעדת בשרים הכוללת אווירה, איכות, מגוון ומנות עשירות היא בהחלט אופציה לחגיגת יום ההולדת אך ראשית יש לבדוק מי הם האורחים המגיעים ומה הוא התקציב המתאים להם.

 

שולחן אוכל

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »