מה עדיף לקנות רכב יד שנייה או רכב עם 0 קילומטר?

רכישה של רכב היא רכישה משמעותית, בעיקר בשל מכלול השיקולים אותם יש לבדוק עד לקבלת ההחלטה הסופית. במאמר זה נציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של רכב יד שנייה או רכב 0 קילומטר, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר אשר מותאמת בדיוק לצרכים שלכם.

 

רכב יד שנייה מול רכב קילומטר – מה עדיף?

ע"פ הנתונים אשר מתפרסמים מדי שנה, חלה עלייה של עשרות אחוזים ברכישה של רכבים 0 קילומטר, וזאת בשל תנאי מימון נוחים. למעשה, אם בעבר רבים העדיפו לרכוש רכב יד שנייה בשל המחיר הגבוה של רכבים חדשים, כיום היוצרות התהפכו. הסיבה לכך נעוצה במספר גורמים, אולם ניתן לומר כי סוכנות רכב מובילה תדע לספק לכם מחיר מצוין בעבור רכישה של רכב 0 קילומטר, כמו גם הנחה משמעותית. נתח השוק של רכבים 0 קילומטר עלה באופן משמעותי בשנים האחרונות, והיום עומד הנתח על 10% מסך מכירות הרכב. ע"פ הערכות של מומחים, הנתח הזה עשוי עוד לגדול, וזאת בשל הריבית האפסית אשר מאפשרת לבצע רכישה של רכב חדש מהניילונים בהחזר חודשי קבוע, ולכן מדובר ברכישה משתלמת יותר מאשר רכישה של רכב יד 2 אשר עשוי להוביל לא רק להוצאה כספית מכובדת בעבור הרכישה אלא גם להוצאות נוספות בעבור ביקורים במוסך, כתוצאה מתחזוקה לא נאותה של הרכב או תאונות אשר לא דווחו במעמד הרכישה. לצערנו, מוכרים רבים אינם מספרים לרוכשים אודות תאונות או תקלות, ולכן נהגים אשר רוכשים רכבים יד שנייה נאלצים להוציא מכיסם סכומי כסף גבוהים יותר אשר מקשים על ההתנהלות השוטפת בחיי היום יום.

 

רכישת רכב 0 קילומטר – החלום קרוב יותר מאי פעם

כאמור, המחיר הוא הפקטור המשמעותי ביותר בתהליך של רכישת רכב, ולכן באמצעות סוכנות רכב תוכלו לקבל הנחה בגובה של 5%-25% במעמד הרכישה. סוכנות הרכב ביג ליס אשר נחשבת לסוכנות הרכב המובילה בישראל מציעה לדוגמא את מסלול אמריקה – מסלול אטרקטיבי אשר במסגרתו ניתן לבצע רכישה של מגוון דגמי רכב חדשים מהיצרנים המובילים בעולם, בתנאי מימון נוחים ובהחזר חודשי קבוע. יתרה מכך, בתום התקופה ניתן להחליף את דגם הרכב הדגם אחר, ולכן מדובר במסלול אפקטיבי בעבור נהגים אשר מעוניינים לבצע רכישה משתלמת, בטוחה ואטרקטיבית הרבה יותר מאשר רכישה של רכב יד שנייה. לסיכום, בעידן הנוכחי רכישה של רכב 0 קילומטר היא קלה ופשוטה יותר, ולכן מדובר בהזדמנות אותה יש לנצל בהקדם. לקבלת מידע נוסף אודות רכישה של רכבים חדשים 0 קילומטר היכנסו לאתר הרשמי של סוכנות הרכב ביג ליס, השאירו פרטים מלאים ונציג ישוב אליכם תוך זמן קצר לצורך ביצוע רכישה אשר תהיה תואמת בדיוק לצרכים ולמסגרת התקציב.

רכב יד שנייה

אולי יעניין אותך גם