5 טיפים לנופש כשר בקפריסין

אחד היעדים היותר אטרקטיביים לחופשה בעיני ישראלים רבים, הם המלונות האטרקטיביים והאיכותיים באי קפריסין. האי הזה, שלארץ ישראל ולמדינת ישראל יש איתו היסטוריה ארוכה של יחסי אהבה מצד אחד, ועימותים ומלחמות מצד שני, הפך בשנים האחרונות למוקד משיכה לבני נוער, כמו גם למשפחות שלמות, הכוללות סבים וסבתות, הורים, ילדים ונכדים. בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה על האי הנפלא הקרוי קפריסין. בשורות הבאות נביא 5 טיפים בשביל נופש כשר בקפריסין, שכל בני המשפחה יכולים ליהנות ממנו.

מגוון אפשרויות והתאמת החושב לצרכים

אחד המאפיינים היותר משמעותיים של האי קפריסין, טמון בעובדה שהאי הזנה מציע מגוון אפשרויות לבילוי החופשה. עם האפשרויות כאמור ניתן למנות אפשרויות לבילוי משפחתי, אפשרויות לבילוי לחובבי האקסטרים ואפשרויות לבודדים, היכולים להפיק ממנו את המיטב. האי הקטן הזה מציע מגוון אטרקציות ומסלולי טיולים, שביקור קצר אחד איננו יכול, למרבה המזל, למצוא אותם. וכל זה, במרחק של שעת טיסה אחת, ובמחירים שהם סדרך כלל שווים לכל נפש.

חופשה בקפריסין

אתרים לחופשה משפחתית

אחד האתרים היותר מעניינים ואטרקטיביים לחופשה משפחתית, הינו החוף המדהים של לרנקה. החוף הנפלא הזה נועד ליחידים ולמשפחות שהם אוהבי ים, שמש ובילויים. מדובר ברצועת חוף נקייה, כזאת שלא תראו בישראל. לאורך כל החוף, יש טיילת דקלים, שהפכה למוקד התיירות במקום. העיר לרנקה, ובמיוחד רצועת החוף שלה, הם מקום נפלה למשפחות ולילדים שאוהבים מים, חופש ואת כל הפינוקים הנלווים. אטרקציות נוספות במקום הן מסגד החתולים, פארק הגמלים וג'מבורי ענק – פשוט גן עדן לילדים, או לילדים בנשמתם.

המקום הבא בתור שראוי לבקר בו, הוא העיירה פאפוס. מדובר בעיירת נופש פופולארית מאד בקרב תיירים אירופאים, שמשום מה הנופשים הישראלים דילגו עליה. מדובר בעיר עתיקה מאד, שנוסדה עוד לפני היווסדה של האימפריה היוונית (זכרים? המקדש, יהודה המכבי, חנוכה). בעיר ניתן למצוא אטרקציות היסטוריות כמו סלע אפרודיטה, וקברי המלכים המעניינים. לצד האטרקציות האלה ניתן למצוא גם גן חיות להנאתם של הילדים, וקניון מעניין שבו ניתן לעשות קניות ככל העולה על רוחכם.

ואם מדברים על קפריסין, אי אפשר ואסור להזניח את איה נאפה, כפר דיירים במקור,ף שהפך עם השנים ליעד מוביל למסיבות וחגיגות שונות. חוף נפלא, אנשים טובים ושפע פסטיבלים, הנערכים בתקופות שונות של השנה.

בנוסף ליעדים שהוזכרו לעיל, משופע האי הכל כך יקר ודינאמי הזה באתרים איכותיים, שכל כולם קודש לקבל התיירים שלעולם איננו שבע מהשילוב בין יופי והיסטוריה. מה שיפה במיוחד באי הזה, הוא האפשרות לבלות בכל אחד מהלקים באי, ולחזור בערב למלון איכותי וכשר, שינעים את השהות שלכם ויהפוך אותה למעניינת. כדאי ליצור קשר כעת, ולהתחיל לתכנן את החופשה הבאה שלך בקפריסין. האי קפריסין נוח להליכה ולשוטטות, והסקרנות ישראלית שאיננה יודעת גבול, מוצאת מפלט בנופים משגעים, חופים הפלאים ואיכות חיים גבוהה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram