טיפול בפגמנטציה

כתמים על עור הפנים יכולים להופיע מסיבות שונות – שימוש בחומרים שונים להסרת שיער, חשיפת יתר לשמש, שינויים בגוון העור במהלך היריון ועוד.

הכתמים הכהים נוצרים בעקבות הופעת הפיגמנטים, הנקראים מלנין, על פני העור.

למרות שהתופעה נפוצה מאוד ואינה מהווה סכנה לבריאות, היא מפריעה לרוב האנשים הלוקים בה וקיימות שיטות טיפול שונות, המבהירות את הכתמים ומסייעות להשבה של גוון העור המקורי.

למרות ריבוי השיטות – אין ספק, שקוסמטיקאית רפואית מקצועית, היא הכתובת המתאימה ביותר לטיפול כזה.

 

שאלות ותשובות על טיפול בפיגמנטציה

1.    ממה נובעת פיגמנטציה?

פיגמנטציה יכולה להופיע כתוצאה מחשיפת יתר לשמש, כתופעה של התבגרות, כתוצאה משינויים הורמונליים בהיריון, זיהום סביבתי, או שימוש בחומרים קוסמטיים שונים, המעוררים את הופעת כתמי המלנין.

2.    מהן השיטות להעלמת הכתמים מעור הפנים?

הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא לפנות לקוסמטיקאית מומחית לטיפול בפגמנטציה והסרת כתמים בעור, שתוכל להציע מגוון טיפולים, שיתאימו לסוג העור שלכם ולמצבו. מכאן והלאה, תוכלו לבחור, בעזרת אשת מקצוע מוסמכת ומנוסה, עם הצלחות מוכחות והמלצות אמינות, את הטיפול המתאים לכם. קוסמטיקאיות מצוינות נמצאות ברחבי הארץ ותוכלו למצוא בקלות קוסמטיקאית כזו, בין אם אתם גרים בעיר גדולה, כמו פתח תקווה ובין אם אתם גרים בישוב ספר קטן, כמו מצפה רמון.

3.    מהם סוגי הטיפולים השונים?

  • קרמים – קרמים להסרת כתמי פיגמנטציה, מכילים ויטמינים שונים ומסייעים לעצירת התפשטות הכתמים, במקביל להבהרה שלהם.
  • טיפול בלייזר, או קרני אור – הקוסמטיקאית משתמשת במכשירים ששולחים גלים אל תאי העור הכהים וגורמים לקילוף, או הבהרה שלהם.
  • פילינג – בעזרת חומרים שונים, הגורמים לקילוף של התאים הכהים. הפילינג מגיע ברמות שונות של חומציות ומותאם לפי סוג העור ומיקומו על פני הגוף.

 

שמרו על העור שלכם יפה, זוהר וצעיר. פנו לקוסמטיקאית טובה בפתח תקווה  כבר עכשיו

4.    כיצד תשמרו על תוצאות הטיפול?

  • טיפולים שונים להסרת שיער עלולים לגרום לכתמים נוספים, כמו לייזר, פילינג ואפילו שעווה. התייעצו עם הקוסמטיקאית שלכם באשר לחומרים המתאימים לעור שלכם ובקשו ממנה המלצה לטיפול מונע, לפני שתתחילו בהסרת השיער.
  • יש להימנע מחשיפה לשמש, כדי למנוע הופעה של כתמים חדשים, או חזרה של הכתמים הישנים.
  • שמרו על ניקיון העור והימנעו מחשיפה לזיהום סביבתי על סוגיו השונים. אם אתם גרים בעיר גדולה, כמו ירושלים, ת"א, או אפילו פתח תקווה – הרי שעיקר הזיהום יגיע מהתחבורה שברחובות, או אפילו ממפעלי תעשייה.
  • אכלו מזונות שמחזקים את העור ומזינים אותו.

 

לסיכום – טיפולים משמרים לעור בריא ויפה

טיפולי עור מסודרים, אצל קוסמטיקאית רפואית מוסמכת ומנוסה, בשילוב עם ייעוץ אצל רופא עור – יכולים לסייע לכם בהעלמת הכתמים וקבלת עור חלק, נקי ויפה, שיהיה גם בריא ולא יתפתחו בו כתמי מלנין חדשים. אנשי מקצוע טובים ואמינים נמצאים בכל רחבי הארץ ותוכלו לאתר אותם בקלות בין אם אתם תושבי חיפה, פתח תקווה, או אילת. שמירה על העור היא לא רק עניין אסתטי וטיפול נכון בעור שלכם יכול לסייע לכם במניעת מחלות שונות, שיפור הביטחון העצמי וחיזוק ההרגשה הטובה שלכם. בהצלחה.

מטפל ומטופל

אולי יעניין אותך גם

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!
בריאות

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!

קיימת תרופה פופולארית להרזיה שנרכשת בשנים האחרונות. עם התקופה הזו של עמידות וגיוס נתונים, חשיבותה של תרופה זו במאבק בהשמנה ובשמירה על משקל תוכל להתבטא

קרא עוד »