חשד בבגידה – יש לנו את הפתרון המושלם בעבורכם

לאחר שנים של חיים משותפים עם בן או בת הזוג אנחנו מרגישים שמשהו השתנה.

היחס שלהם אלינו קצת שונה, הם מתנהגים ומדברים אחרת מבעבר ולפתע מעטה סודיות עוטף את מעשיהם והמקומות אליהם הם הולכים.

להתנהגות מחשידה של בן או בת זוג יכולים להיות מספר סיבות, ואחד הסיבות האפשריות היא בגידה.

במקרים כאלו חוסר הידיעה עלול להיות גרוע יותר מהבגידה עצמה, ולכן רבים בוחרים לשכור חוקר פרטי המתמחה בחקירות אישיות כדי לשפוך אור על התמונה.

 

מדוע לפנות לחוקר פרטי המתמחה בחקירות בגידה?

חקירות בגידה יכולות להתבצע ממספר סיבות. ראשית כל, במקרים בהם אנחנו לא בטוחים שקורה משהו אך יש לנו תחושת בטן שמשהו בהתנהלות בן או בת הזוג לא כשורה – חוקר פרטי יכול לסייע לנו להשיג את המידע שאנחנו צריכים ולאורו נדע כיצד להמשיך. סיבה נוספת לחקירות בגידה יכולה להיות הליך גירושין וסיוע לעמדתו של הצד שהזמין את החקירה.

 

כיצד ניתן לזהות חשד לבגידה?

ישנם מספר סימנים שיכולים להעיד על אפשרות לבגידה של בן או בת הזוג:

  1. התנהגות שונה מבעבר בתחומים שונים ביחסים הזוגיים
  2. החלפה ללא סיבה ברורה של הקוד לטלפון הסלולרי, והקפדה על כך שהטלפון לא יהיה בהישג שלנו.
  3. שיחות טלפון מחשידות או התכתבויות סודיות בווטסאפ או אפליקציות אחרות.
  4. היעדרות של בן או בת הזוג מהבית בנסיבות מחשידות, התעכבות ממושכת ולא סבירה בעבודה, יציאה וחזרה לבית בשעות לא סבירות וכדומה.

 

מה כוללת חקירה בגידה?

חקירת בוגדות או בוגדים היא נושא מורכב ורגיש ביותר ולכן יש חשיבות רבה לניהול נכון, חכם והכי חשוב דיסקרטי של החקירה. פעמים רבות חקירות בגידה יכללו שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ונדרש מהחוקר הפרטי להפעיל שיקול דעת וזהירות רבה בנקיטת הצעדים. חקירת בגידות כוללת בדרך כלל מעקב אחר בן הזוג שנחשד בבגידה והתחקות אחר צעדיו.

 

חשיבות אתיקה בחקירות בגידה

בחקירות פרטיות באופן כללי ובחקירות בגידה בכלל ישנה חשיבות רבה לשמירה והיצמדות לכללי אתיקה שהוגדרו לפי חוק. מלבד העובדה שבכל זאת מושא החקירה נכון לעכשיו הוא בן הזוג שלנו והמטרה לא מקדשת את כל האמצעים, שימוש באמצעי חקירה לא חוקיים עלול לסבך אותנו ובמידה ואנחנו מצויים בהליך משפטי – להזיק לו. כללי אתיקה נוגעים גם ליחסים עם הלקוח וחובת החוקר לנאמנות וסודיות, לחובה של חוקר לעבוד ברישיון ואיסור על השגת מידע באמצעים לא חוקיים.

 

חושדים שבן או בת הזוג בוגד/ת בכם? פנו למשרד חקירות פרטי

ITI חקירות וניהול אסטרטגי הוא משרד חקירות המתמחה בין השאר בנושא חקירות בגידה. המשרד, שהוקם על ידי החוקר הפרטי עירד תמיר, פעיל מעל ל-20 שנה וחוקריו יוצאי יחידות מובחרות שעברו הכשרות מקצועיות ועובדים ברישיון משרד המשפטים. בנוסף לחקירות בגידה, מתמחה המשרד בחקירות בתחומים משפטיים שונים, בניהם: מסחרי, קניין, פלילי, רוחני, דיני עבודה ועוד.

 

העין

אולי יעניין אותך גם