בלי לשבור את הכיס: אלו חבילות הסלולר לחו"ל שאתם חייבים להכיר

עומדים לטוס לחו"ל בקרוב? אנחנו יודעים שכן, ראינו את התורים בנתב"ג. יש המון דברים שצריך לעשות לפני שטסים – לארוז, להכין רשימה של האטרקציות הכי כיפיות, וכמובן לסגור חבילת סלולר, כי איך אפשר בלי? אולי התרגלתם שחבילות סלולר הן יקרות מאוד, אבל כיום אפשר למצוא כמה חבילות מבלי לשבור את הכיס. אז בואו נבחן את חבילות הסלולר לחו"ל שאתם פשוט חייבים להכיר.

 

חבילות ESIM לפי פרק הזמן בחו"ל

ESIM הוא סים וירטואלי שכבר מוטמע לכם במכשיר הנייד, כך שזה מעולם לא היה פשוט יותר להתחבר לגלישה ולהתקשר בחו"ל. חבילות משתלמות במיוחד יכולות להיות לפי משך השהייה שלכם בחו"ל. אם אתם נוסעים לסופ"ש אתם לא צריכים לשלם כמו על שבועיים. לכן יש מגוון חבילות סלולר לחול לטווח קצר או ארוך, לפי משך הנסיעה שלכם. תוכלו למצוא חבילות למספר ימים, לשבוע וגם לחודש.

חבילות ESIM לפי פרק הזמן בחול

חבילות ESIM לפי היעד

האם אתם עומדים לטוס לצפות בהופעות ברודווי בניו יורק או שאתם קרובים יותר, בבטן גב בקפריסין? לא משנה לאן אתם טסים, תוכלו למצוא חבילות סלולר שמותאמות ליעד הספציפי, אם זו מדינה או אם זו יבשת. היעד יכול להשפיע המון פעמים על העלות בגלל ספקי הסלולר המקומיים, לכן אין סיבה שתשלמו יותר אם אתם יכולים לשלם פחות. מצ'כיה דרך הוואי ועד מונגוליה- אפשר למצוא חבילות מותאמות ליעד שלכם.

 

חבילות ESIM לפי נפח גלישה

יש שרוצים להשתמש בטלפון רק עבור משימות בסיסיות כמו וואטסאפ, מיילים או לעלות תמונה אחת לאינסטגרם מדי פעם, ויש כאלה שרוצים לחיות בתוך הטלפון במהלך כל החופשה. אנחנו לא שופטים, אבל אנחנו כן יודעים להגיד שכדאי לכם לחפש את חבילת הגלישה שמותאמת לנפח הרצוי. ככל שאתם צריכים פחות, כך זה יעלה פחות, אז אין סיבה שתרכשו חבילה של 20 ג'יגה כשאתם רוצים רק ג'יגה אחד.

חבילות ESIM לפי נפח גלישה

חבילת ESIM גלובלית

נוסעים למספר יעדים בחופשה אחת? או שאתם יודעים לאן אתם טסים אבל לא מאיפה תחזרו? אתם יכולים לרכוש חבילה גלובלית שמתאימה למגוון רחב של יעדים, כך שזה לא יהיה מה שיגביל אתכם! בחרו את משך הזמן הרצוי ואת נפח הגלישה, ותוכלו ליהנות מגלישה בכל מקום.

 

בשורה התחתונה – wesim

קיימות שלל חבילות גלישה לחו"ל שלא תצטרכו להוציא עליהן הון תועפות, כך שתוכלו לגלוש בכל מקום בעולם בלי בעיה- ובאופן שמותאם לצרכים שלכם. אם אתם מחפשים חבילות משתלמות במיוחד אתם מוזמנים למצוא אותן אצל wesim, חברה שנולדה מתוך הצורך ההולך וגובר של ישראלים להישאר מחוברים גם מחוץ לארץ, במחיר טוב שלא עולה כמו כרטיס הטיסה עצמו. החברה זמינה לכם בכל עת ותשמח לעמוד לרשותכם דרך האתר, הוואטסאפ או הטלפון- לכל דבר שתצטרכו.

בלי לשבור את הכיס אלו חבילות הסלולר לחול שאתם חייבים להכיר

אולי יעניין אותך גם