איך מתבצע תהליך התאמת מדרס לכף הרגל?

אם אתם סובלים מכאבים באזור כף הרגל או באזורים שונים בגוף (כאבי ברכיים, כאבי גב, כאבים בקרסוליים ועוד) – מדרס לכף הרגל עשוי להיות בדיוק הפתרון המתאים עבורכם.

מהו בדיוק מדרס, למי הוא מתאים וכיצד תוכלו להתאים לעצמכם את המדרס למבנה כף הרגל שלכם?

 

מה זה בכלל מדרס? למה הוא משמש?

המדרס הוא אביזר שניתן להכניס אל תוך כל נעל סגורה שאתם לובשים, ומטרתו הוא לשנות את עומס המשקל של הגוף על רפות הרגליים. המדרס מאפשר תמיכה ברקמות רכות, בלימת זעזועים, שינוי היציבה, הפחתת כאבים וכן שיפור הנוחות בעת הליכה, עיסוק בספורט או עמידה ממושכת.

 

למי נועד השימוש במדרס?

המדרסים עשויים להקל על כאבים שונים בגוף, והם מומלצים מאוד לכל אדם הסובל מבעיות אורתופדיות כמו פלטפוס, דורבן, קשת גבוהה מדי בכף הרגל, בעיות ברכיים, פריצת דיסק, כאבי גב, כאבים בקרסוליים, מנח רגליים מעוות או אפילו כאבי ראש.

אנשים רבים שמשתמשים במדרסים טוענים שהוא ממש "אביזר פלא", שמאפשר לשפר משמעותית את איכות החיים לכל מי שסובל מכאבים ובעיות שונות בגוף. המדרסים מומלצים במיוחד לכל אדם שעוסק בספורט באופן קבוע, לאנשים שחלק משגרת חייהם היא עמידה ממושכת על הרגליים (כמו מורים למשל), אנשים שנוהגים לטייל ולצאת לטרקים ארוכים, לבעלי בעיות אורתופדיות ועוד.

 

איך ניתן להתאים את המדרס למבנה כף הרגל שלכם?

כפי שכפות הרגליים שלנו שונות מכפות רגליים של אנשים אחרים, כך גם המדרסים מותאמים אישית לכל אדם ולכפות הרגליים שלו. ייצור מדרס שמותאם אישית עבורכם יוצר רמת דיוק גבוהה בהתאמה שלו לכף הרגל שלכם, וכך מעלה מאוד את היעילות שלו ואת הפוטנציאל שלכם לקבל איכות חיים גבוהה יותר.

 

בין הדרכים הנפוצות להתאים מדרסים לכף הרגל שלכם ניתן למצוא:

התאמה באמצעות ספוג:

שיטה בה אתם מניחים את כפות הרגליים שלכם בתוך תבנית שמכילה ספוג, וכך מועתקת צורת כף הרגל שלכם על מנת ליצור את המדרס המותאם לכם ביותר.

 

התאמה באמצעות גבס:

שיטה שבה יעטפו את כף הרגל שלכם בתחבושת גבס. את התחבושת מסירים לאחר שהגבס מתייבש, וכך מתקבלת תבנית מדויקת של כפות הרגליים שלכם.

 

התאמה באמצעות לחיצה:

מניחים את כפות הרגלים בתוך תבנית ייחודית, ולוחצים על מספר מקומות בכף הרגל – בצורה שמאפשרת עיצוב והתאמה ידנית ומדויקת של קשת כף הרגל ושל כל מבנה כף הרגל שלכם.

את התאמת המדרס לכף הרגל שלכם חשוב לבצע בחברה מקצועית שמתמחה בתחום, על מנת לקבל את התוצאות האיכותיות והיעילות ביותר. חברת אינסול מדרסים היא החברה שתענה על כל הצרכים המדרסיים שלכם – החברה מתמחה בהתאמת מדרכים ללקוחות, בצורה מקצועית ואיכותית ותוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות והייחודיות ביותר שיש בשוק!

 

 

איש רץ

אולי יעניין אותך גם

מגנזיום בבריאות האישה
בריאות

תפקיד המגנזיום בבריאות האישה

מגנזיום הוא מינרל חיוני הממלא תפקיד מכריע בשמירה על הבריאות והרווחה הכללית. הוא מעורב בתהליכים פיזיולוגיים שונים וחשוב במיוחד לבריאות האישה. מתמיכה בבריאות הרבייה ועד

קרא עוד »