עשה ואל תעשה – בהשכרת אוהלי אבלים

אין ספק שימי השבעה, או האזכרה השנתית, מביאים איתם אתגרים רבים.

מעבר לכל הקושי הנפשי והרגשי, עלינו להתכונן לכך גם מבחינה לוגיסטית, כי זה ברור שהרבה מאוד אנשים יגיעו לנחם אותנו, ונשאלת השאלה: איך נוכל לדאוג לכך שלכולם יהיה כמה שיותר נוח? בשנים האחרונות האופציה של השכרת אוהל לאבלים מהווה פתרון טוב, כך שכדאי לעניין במאמר ולהבין במה בדיוק דברים אמורים.

 

אל תשכרו אוהל מאיכות ירודה

הרבה פעמים קורה, כאשר מדברים על השכרת אוהלים לאבלים, שרוצים לחסוך כמה שרק אפשר. אנחנו לא רוצים דווקא עכשיו, בשבעה או באזכרה, להיכנס להוצאות כלכליות גדולות ולכן הנטייה של חלק מהאנשים לפנות אל חברות זולות יותר ברורה. עם זאת, חשוב להבין שלא פעם המחירים הזולים של אוהלים להשכרה יבואו על חשבון איכות האוהלים עצמם, ולמען האמת, זה לא מומלץ. כאשר שוכרים אוהל שאינו איכותי זה בא לידי ביטוי בכך שהאוהל עצמו לא נושם. זה אומר שכאשר נכנסים ויושבים בתוכו, אי אפשר לפתוח את החלונות, הבד או הפלסטיק שממנו הוא עשוי אינו נושם וכך מהר מאוד מרגישים מחנק. לכן, אם חשוב לכם שכל המבקרים ירגישו בנוח ויוכלו לשבת אתכם שעות ארוכות, רצוי מאוד להקפיד על השכרת אוהל כמה שיותר איכותי.

 

השכרת ציוד נלווה – כי למקרים צריך להיות כמה שיותר נוח

עוד נתון שלא אחת אנשים שוכחים לשים לב אליו, זה הנושא של השכרת ציוד נלווה. כלומר, זה שאולי תשקיעו בהשכרת אוהל אבלים גדול, רחב ידיים ואיכותי, זה טוב ויפה, אך מה המבקרים יעשו אם לא יהיו במקום גם כיסאות לשבת? ואיך הם יוכלו בכלל לשהות בתוך האוהל אם לא תדאגו גם לנושא של אוורור או מצננים? לכן חשוב מאוד לשים לב גם לנושא של הציוד הנלווה, כי בסופו של דבר, הציוד הנלווה לא פחות חשוב. ככל שתעשו את הדברים בצורה יותר מסודרת ותדאגו לכל מה שצריך, כך תוכלו להיות יותר רגועים בימי השבעה ולראות שלכל המבקרים נוח ונעים לשבת אתכם לאורך שעות ארוכות.

 

אל תשכחו לדאוג לכיבוד

לבסוף, חשוב מאוד לקחת בחשבון גם את הנושא של הכיבוד. אנשים אומנם מגיעים לנחם אתכם ובחלק מהתרבויות נהוג שהמבקרים הם אלה שמביאים את האוכל, אך בחלק מהתרבויות זה לא כך. לכן חשוב מאוד לתת את הדעת גם על הנושא הזה, שכן הרעיון הוא שלכולם יהיה נעים בישיבה הממושכת ביחד. אם אתם רוצים שהמבקרים יגיעו וישבו במקום כמה שיותר זמן, אתם צריכים לדאוג לא רק לנוחות הפיזית שלהם, אלא גם לאוכל או לפחות לשתייה. יש אפשרות להזמין היום ארגזים גדולים של כל סוג של שתייה ואוכל שתרצו, כך שגם עם נושא הכיבוד תוכלו להתמודד בלי כל בעיה.

 

אוהל אבלים

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »