הסניקרס של אבא: הכירו את הטרנד ששובר את הרשת!

אופנה בלתי מתאמצת, שיקית ועדכנית. בואו ללמוד עוד היום כיצד להפוך כל תלבושת למרשימה אך קלילה, מלאה סטייל ועם זאת מקורקעת בעזרת קצת אופנה באווירה של פעם.

 

האופנה הבלתי מתאמצת-

כולנו מכירים את הסטייל של ה״אפורטלס שיק״ או בעברית האופנה הבלתי מתאמצת. מדובר בתלבושות שנראות קלילות וש״רק זרקתם על עצמכם משהו״ גם אם תכננתם שעות את התלבושת ומדובר בשילוב מכוון בהחלט. קול תמיד היה בלתי מתאמץ ובאופנה המצב לא שונה- הוויב האקראי והבלתי מכוון משדר דרך הבגדים שלכם בטחון, חוסר חשיבות לדעתם של אחרים ואווירה רגועה ומזמינה. מה הקשר לנעליים? תמשיכו לקרוא.

האופנה הבלתי מתאמצת-

 

נעלים-

הנעלים הם האביזר הכי משמעותי בלשדרג תלבושת לאירוע או בלהקליל תלבושת אחרת לחוף של מוש. בעזרת הנעליים הנכונות תוכלו להפוך כל תלבושת לבלתי מתאמצת ובאופנה היום יום מלכות ה״לא התאמצתי״ הן הסניקרס. בין כל סוגי הסניקרס תוכלו למצוא את הניו בלאנס 530 שהן הטרנד הכי חם ברשתות מבחינת נעלי וינטג׳ קלילות שמתאימות לכל תלבושת.

נעלים-

סניקרס-

הסניקרס הם עולם שלם של נעליים שמשדרות קלילות, הן לא נעלי ספורט אך הן גם לא נעלי אופנה גבוהה או עקב והסטייל שלהן יכול לשדר מהיר-הופ וסטריט סטייל ועד לוינטג׳ שיק.

קיימות כמה חברות מרכזיות בעולם הסניקרס- נייק, אדידס וחברות הספורט שולטות יותר בעולם הספורט ונעלי הריקוד, לעומתם ניו באלנס ואולסטרס נכנסים יותר לקטגוריות של וינטג׳, הסטייל הזרוק וכמובן הסטייל הנצחי של האופנה האסתטית ורגועה. הסניקרס מצליחות להשאיר חותם כל כך משמעותי בעולם האופנה בזכות הוורסטיליות שלהן- הן מתאימות לכל תלבושת.

 

הניו באלנס-

בדומה לשאר סוגי הסניקרס הניו באלנס וורסטיליות ומתאימות כמעט לכל תלבושת, אך הן יותר מסתם נעל. לניו באלנס במיוחד לדגמים בגוונים הניטרלים ובגווני האדמה יש את היכולת להפוך כל תלבושת לפחות מתאמצת. לאחרונה נעל ספציפית מדגמי ה530 התפרסמה במיוחד, מדובר בנעל בצבע שנהב או ״אוף וויט״ שפשוט שברה את הרשת ונהפכה למוצר חובה בארונות של נשים בכל רחבי העולם.

גם בעולם האופנה הגברי הניו באלנס עשו רושם חזק משום שהן יכולות לשדרג כל תלבושת פשוטה במלתחה פשוטה שלפעמים יכולה להיות מעט מוגבלת ולשדרג את המראה ממשעמם ובאנאלי לאסוף, מחושב ושיקי.

 

לסיכום-

האופנה הבלתי מתאמצת היא האמנות של האיזון בין תכנון והשקעה לבין לצאת קלילים ושיקים. הסטייל מאופיין באווירה שהוא משרה ובקוליות שהוא משדר. הסניקרס הן דרך מצויינת להפוך כל בגד בסיסי למעניין והוא דרך מצויינת להכנס לאופנה בלי להתאמץ יותר מידי.

הסניקרס הן טרנדיות, קוליות, וורסטליות והן חוצות עולמות אופנה בסגנונות השונים שיש מהן. הניו באלנס הן מהפופולריות ביותר מבין הסניקרס והן מצויינות בשביל להפוך תלבושות מבסיסיות לשיקיות ובלתי מתאמצות.

הסניקרס של אבא הכירו את הטרנד ששובר את הרשת!

אולי יעניין אותך גם

פמוטים
אופנה

שימוש בפמוטים לאירועים

יש לכם אירוע משמח או ארוחת ערב חגיגית במיוחד? רוצים שהבית והשולחן הערוך ייראו קסומים ויוקרתיים במיוחד? הכנסו לאתר של קנדל קלאב והתרשמו משפע הפמוטים

קרא עוד »