3 המתנות הכי משוגעות שניתן להביא לחברה

רק בנות יכולות להביא אחת לשנייה מתנות משוגעות ומיוחדות. אם הגעת לכאן, את כנראה מבינה עניין בתחום ונגמרו לך הרעיונות למתנות כאלו. אם כך, דעי שערכנו מחקר מקיף כדי למצוא עבורך את המתנות המשוגעות ביותר שכל חברה תשמח לקבל מכן. אז תמשיכי לקרוא את המדריך ותצאי עם הרעיונות שיקלו עליך בבחירה.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

יש לנו אינספור רעיונות למתנות משוגעות שאפשר להביא לחברה. אבל הפעם החלטנו שאנחנו מסתייעות במוחות נוספים כדי שנוכל להציג בפניכם רעיונות משוגעים באמת מכל הארץ. לכן, פנינו אל קבוצות נשים בפייסבוק וביקשנו מהבנות להגיב על סקר קטן שערכנו. בסקר כל אחת ציינה את שמה, גילה ואת המתנה הכי משוגעת שהיא הייתה שמחה לקבל. כך שבעצם, קיבלנו לא פחות מ – 34 מתנות משוגעות. בחרנו כמובן את המשוגעות ביותר והן יופיעו בפניכן ממש עכשיו.

 

המתנה מספר 1 המשוגעת ביותר שניתן להביא לחברה  – צמיד עם הקדשה מצחיקה

לכל קבוצת בנות או שתי חברות טובות יש בדיחות אישיות. כאלו שמספיק לשמוע מילה אחת מהן והן נקרעות מצחוק וצריך לגרד אותן מהרצפה. אם את רוצה להעניק לחברה שלך מתנה משוגעת שתאפשר לה להיות שמחה תמיד ולצחוק ללא הפסקה, את צריכה לקנות לה צמיד עם הקדשה שתזכיר לה את הבדיחה שלכן. אם את לא יודעת איפה אפשר לקנות כזה צמיד, תדעי שאת לא צריכה ללכת רחוק, יש את האתר של עדן מתנות, שם תוכלי למצוא צמיד כזה בדיוק.

 

המתנה מספר 2 המשוגעת ביותר שניתן להביא לחברה  – מגן לטלפון עם הקדשה אישית

אם כבר קנית לה פעם צמיד עם הקדשה, את צריכה לבחור לה מתנה אחרת. מגן לטלפון עם הקדשה תואמת יכול להיות מושלם עבורך. כדאי שתדעי שזו יכולה גם להיות מתנה ליום הולדת לחברה נוספת. שכן, כל אחת צריכה מגן לטלפון, זה ברור.

 

המתנה מספר 3 המשוגעת ביותר שניתן להביא לחברה  – מצית חשמלית עם חריטה

החברה שלך מעשנת בלי הפסקה ואת רוצה שהיא תפסיק? אולי היא לא מעשנת בכלל ואת רוצה לגרום לה להסתבך עם ההורים? מצוין! מצית חשמלית עם חריטה תעשה את העבודה. את יכולה לכתוב לה את אחד הכיתובים הבאים:

  • אני שרופה עלייך
  • תפסיקי לעשן כבר!
  • אותך לאמא!

כמובן שאת יכולה לבחור כיתוב משוגע אחר, הדבר נתון לבחירתך.

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן המדריך המלא שאפשר לך לדעת מהן 3 המתנות המשוגעות ביותר שאת יכולה להביא לחברה שלך. כעת, כשיש לך את המידע המקיף בנושא, את יכולה פשוט לצאת ולבדוק איפה משיגים כל מתנה שכזו. בהזדמנות זו, אנו נאחל לך שתבחרי את המתנה המשוגעת הטובה ביותר שתגרום לחברה שלך להשתגע בקטע חיובי ביותר. בהצלחה!

מתנות

 

אולי יעניין אותך גם