המדריך המלא לבחירת סיגריה אלקטרונית

בין אם אתם מחפשים אחר סיגריות אלקטרוניות או בשמן הגנרי, ערכות להפסקת עישון, כדאי תמיד לרכוש מוצרים איכותיים הניתנים לשימוש בכל עת, כאלו שלא יאכזבו אתכם ברגע של צורך עישון. סיגריות אלקטרוניות, בניגוד לסיגריות טבק רגילות, אינן פולטות עשן, אלא אדים.

בוחרים סיגריה אלקטרונית נכונה, בוחרים בסיגריות אלקטרוניות איכותיות. לא פעם, אנשים זקוקים לעשן, אך הסיגריה האלקטרונית הזולה שרכשו, עשויה לאכזב. כיצד נמנעים מסיטואציה כזאת? רוכשים סיגריות אלקטרוניות מומלצות במחירים אטרקטיביים ומבטיחים את רגעי העישון שלכם. ניתן לאתר סיגריות אלקטרוניות במחירים מאוד מגוונים, כך שתמיד תוכלו לרכוש את הסיגריה שמתאימה לצרכיכם. זקוקים לסיגריות אלקטרוניות המדמות סיגריה אמיתית? תוכלו לרכוש סיגריה אלקטרונית ארוכה שמרגישה כמו סיגריה בידכם. לא פעם, אנשים מורגלים לעשן באופן מסוים, כך שיש לקחת בחשבון את הנראות הפיזית של הסיגריה (המאייד).

אישה מעשנת

אוהבים תחושת עישון? השקיעו במאייד!

אם אתם מאוד אוהבים את התחושה של סיגריה ארוכה בידכם, כנראה שערכת MINIFIT פחות יתאימו לכם. סיגריה אלקטרונית מיני בדרך כלל תתחיל במחיר מומלץ של 90 ₪, וניתן לרכוש גם ערכות מיני להפסקת עישון. כשאתם רוכשים ערכות להפסקת עישון, כמובן ויש צורך לרכוש גם נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית שנטול ניקוטין.

נוזלים נטולי ניקוטין מכילים שילוב של גליצרין טבעי, מים וחומרים טבעיים אחרים, מה שמסייע לאנשים להפסיק עם פעולת צריכת הניקוטין. סיגריות אלקטרוניות מומלצות נמכרות בטווח מחירים מאוד רחב, כך שתוכלו לאתר סיגריה אלקטרונית מומלצת במחיר של 90 ₪, אך גם תוכלו לאתר מאיידים מקצועיים שעלותם היא 450 ₪ ומעלה. במקרים רבים, אנשים מעדיפים לשלם כמה מאות שקלים על מאייד מאוד מקצועי, שמכיל גם סוללה עוצמתית. הסוללה של סיגריות אלקטרוניות תשפיע על מספר דברים. ראשית, כמובן שהסוללה תשפיע על משך הזמן שניתן להשתמש בסיגריה האלקטרונית. שנית, העוצמה של הסוללה גם תשפיע על סמיכות העשן (האדים) שפולטת הסיגריה האלקטרונית. מכשירים עם סוללות עוצמתיות, יפלטו אדים יותר סמיכים המדמים תחושת עישון אמיתית ומספקת.

ערכות עישון אלקטרוניות מומלצות

ישנן ערכות אלקטרוניות לעישון המגיעות גם עם נוזלים למילוי, אך פחות מומלץ להתמקד בכך, היות ותמיד תוכלו לרכוש נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית בכל פיצוצייה וקיוסק. שימו לב, גם כאן, יש צורך לרכוש נוזלים איכותיים, כאלו המיוצרים על ידי חברות מוכרות. נוזל איכותי למילוי סיגריה אלקטרונית יגיע גם בטעמים שונים, כך שתוכלו להתאים את העישון לכל חך וחך.

זכרו תמיד, כשרוכשים מוצרים איכותיים ומומלצים, בין אם סיגריות אלקטרוניות או כל מוצר אחר, מקבלים תמורה הולמת. סיגריה אלקטרונית זולה, בדרך כלל תחזיק מעמד פחות זמן, כך שלפעמים הזול דווקא ייצא לכם יקר. מדובר במכשירים הנמצאים בתפעול במשך כל היום על ידי המעשן, כך שמומלץ לרכוש סיגריות אלקטרוניות איכותיות, כאלו שלא ישבקו חיים לאחר מספר שימושים בודד.

אולי יעניין אותך גם

לקיחת שאיפה
לייף סטייל

הטעמים הכי מוצלחים לסיגריה שלכם

הטרנד החם ביותר בעולם העישון בשנים האחרונות הוא המעבר לאידוי סיגריות אלקטרוניות. נדמה שכבר אין צורך להסביר מדוע מעשנים מעדיפים לזנוח את הסיגריה המסורתית ולאייד

קרא עוד »
מכשיר סלולרי
לייף סטייל

סדרות מומלצות בנטפליקס

נטפליקס הוקמה למעשה ב- 1997, אך פרצה לתודעה שלנו יחסית בשנים האחרונות. נטפליקס מציעה מינוי חודשי זול יחסית, ומספקת בתמורה שירותי צפייה באיכות גבוהה ובממשק

קרא עוד »