הכירו את טריפל סי!

אנשים פרטיים ובעלי עסקים מוצאים את עצמם לא פעם תרים אחר חברות מומלצות שיעניקו להם פתרונות מחשוב מתקדמים. עובדה זו התגלתה לנו ממש לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מסתייעים בקולגות, כדי שאלו ימסרו לנו המלצות על חברות שונות. קיבלנו המלצות על – 3 חברות שונות והחלטנו לכתוב עליהן מדריך ממוקד. טריפל C הגיעה אל המקום ה – 1 ולכן, בחרנו להציג אותה ראשונה. הישארו אתנו ונכיר ביחד את החברה המדוברת מקרוב.

 

טריפל סי – מה החברה מציעה?

סביר להניח ששמעתם לא פעם על חברת טריפל סי. מדובר בחברה שמעניקה פתרונות מחשוב ורשת לעסקים מתחומים שונים. נציין כי החברה עוסקת בפתרונות שנוגעים לתחומים שונים, למשל:

 

  • פתרונות תקשורת

  • פתרונות ענן

  • שירותי אבטחת מידע

  • אירוח ואינטגרציה

 

אם אתם מבינים דבר או שניים בתחומים אלו, אתם וודאי מבינים בשלב זה מדוע החברה הגיעה אל המקום ה – 1. שכן, היא מספקת פתרונות בתחומים מגוונים ולא רק בתחום אחד, בדומה לחברות מתחרות. אם אינכם מכירים בפתרונות אלו מקרוב, כדאי שתקראו את הפסקאות הבאות ותגלו מה עומד מאחוריהם.

ברגע שתקראו אודותיהם באופן מעמיק, אתם תגלו מהר מאוד כי הייתם זקוקים להם עד עכשיו, פשוט לא ידעתם על כך.

טריפל סי – מה החברה מציעה

פתרונות מחשוב – מה זה אומר?

כאמור, חברת טריפל סי מעניקה פתרונות מחשוב לעסקים. פתרונות אלו נועדו כדי לאפשר לכם להתמודד עם הדברים החשובים ביותר. כך שאם נניח תהיו לקוחות של טריפל סי ותהיה לכם תקלה מורכבת באחד או יותר מהמחשבים של החברה, תוכלו פשוט ליצור קשר עם נציג מטעם החברה שיבוא לטפל בתקלה במהירות.

אתם יכולים להיכנס אל האתר של החברה ולגלות שהזמנה של שירות זה הינה מהירה ופשוטה: https://www.ccc.co.il.

 

שירותי מחשוב בענן – מה זה אומר?

בעלי עסקים שמכירים בקדמה הטכנולוגית, יודעים כי עליהם להחזיק בשירותי מחשוב בענן. שכן, אלו מאפשרים לעבוד בראש שקט, תוך ידיעה כי כל הפעילות הרשתית שלכם מתנהלת על גבי ענן. המשמעות של הדבר היא שהפעילות תהיה מהירה ובטוחה יותר. אם לא די בכך, יתאפשר לכם גם להגיע אל המידע מכל מקום (בקלות) ולא רק מהמשרד.

שירותי מחשוב בענן – מה זה אומר 

טריפל סי מעניקה תמיכה מלאה

רגע לפני שהמדריך מסתיים, אנו רוצים להציג בפניכם עובדה נוספת שהוצגה בפנינו על ידי מי שחברו בשירותי החברה. נאמר לנו כי טריפל סי מעניקה תמיכה מלאה לכל התקלות שלכם. אם העסק שלכם עובד זמן מה, אתם בטח יודעים כי תקלות הן דבר בלתי נמנע. כך שעליכם להיות בטוחים שיש מי שיוכל לעמוד לצידכם בעת הצורך ולטפל בתקלות אלו על הצד הטוב ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך הראשון בסדרה שלנו שהציג בפניכם את טריפל סי שנבחרה להיות החברה הטובה והמתקדמת ביותר בתחומה. עקבו אחרינו ותגלו מי הן החברות הנוספות, כדי שתוכלו לדעת באיזו חברה כדאי לבחור ומאילו חברות כדאי להתרחק.

הכירו את טריפל סי!

אולי יעניין אותך גם