הכירו את חברת צמח בטיחות

המטרה של חברת צמח בטיחות היא לספק מגוון שירותים בתחום הבטיחות על מנת לשמור על בריאות העובדים בתחומים השונים. החברה מציעה שירות ייעוץ וליווי בתחום ומספקת מגוון חבילות מותאמות למוסדות חינוך, ענף המלונאות, מפעלים ותעשייה וכו'. כל גוף צריך ייעוץ בטיחות ובשביל זה יש את צמח בטיחות. נסביר כאן על החשיבות של בטיחות במקום העבודה ואיך צמח בטיחות יכולה לעזור בניהולה.

 

בטיחות במקום העבודה

בטיחות העובדים מתייחסת ליצירת סביבת עבודה בטוחה, שימוש בטוח בציוד, מדיניות ונהלים על מנת להבטיח את בריאותם ובטיחותם של העובדים.

 

החשיבות בשמירה על בטיחות מקום העבודה

לבטיחות במקום העבודה יש ​​השפעה משמעותית על עסקיים רבים. במילים אחרות, סביבות עבודה בטוחות יותר מובילות לפחות תאונות, מה שגורם להפחתת עלויות בריאות תעסוקתיות, שימור עובדים ושביעות רצון טובה יותר, פחות זמן השבתה של העובדים ופחות זמן הסבה.

בואו נבחן עמוק יותר את החשיבות של בטיחות במקום העבודה.

 

שימור עובדים

עובדים מעריכים סביבות עבודה בטוחות שכן זהו סימן לכך שמעסיקם דואג לרווחתם. לכן, עובדים שמרגישים בטוחים בעבודה גם נאמנים יותר למעסיקיהם ונשארים זמן רב יותר בארגונים שלהם. מצד שני, מי שלא מרגיש בטוח או חווה תאונות במקום העבודה, סביר יותר שיחפש מעסיקים חדשים.

 

יעילות של עובדים

עובדים שמרגישים בטוחים בסביבות העבודה שלהם הם גם יצרניים יותר מאלה שנפצעו בעבר, ולכן, מפתחים רמה מסוימת של חרדה ופחד. ביטול הסכנות במקום העבודה מאפשר לעובדים להישאר מושקעים בעבודתם ולעשות כמיטב יכולתם.

 

מוניטין החברה ומיתוגה

חברות שלא משקיעות בבטיחות במקום העבודה, מפתחות במהירות מוניטין של מעסיק לא בטוח ומסוכן, דבר המשפיע מאוד על מיתוג המעסיק ועל יכולתו למצוא עובדים חדשים. יתר על כן, לקוחות החברה, המתחרים והציבור הרחב לעיתים תופסים חברות כאלה כלא מקצועיות.

כתוצאה מכך, פחות עובדים פונים למשרות, והעובדים המיומנים ביותר מחפשים לעתים קרובות מקומות עבודה במקומות אחרים.

 

טיפים נפוצים לבטיחות במקום העבודה

למרות שכל סביבת עבודה שונה ותפקידי העובדים משתנים בצורה דרסטית, ישנם כמה טיפים נפוצים ביותר בנושא בטיחות במקום העבודה שצמח בטיחות מעבירה למעסיקים:

  • היה מודע לאחריותך המשפטית.
  • הישאר מחויב לבריאות ובטיחות בעבודה.
  • הכר את כל המצבים המסוכנים הפוטנציאליים במקום העבודה.
  • עיין לעתים קרובות במדיניות ובנהלי הבטיחות המעודכנים.
  • הישאר מעודכן עם עדכוני הבטיחות של החברה.
  • פעל לזיהוי, הערכה וניהול סכנות במקום העבודה.
  • וודא כי אירועים ופציעות מדווחים, מוקלטים ונחקרים.
  • שתף את החששות שלך ותציע פתרונות לשיפור.
  • ודא שאתה מתוכנן ומוכן לחירום.

בנוסף לטיפים הללו, צמח בטיחות מציעה שירותי ניהול בטיחות נרחבת שיכולים לשנות באופן משמעותי את מצב הבטיחות בעסק שלך, ומומלץ מאוד להיעזר בשירותיה כדי להגן על בריאות העובדים.

צמח בטיחות

אולי יעניין אותך גם