היתרונות של מייבש ידיים בשירותים

על מנת למנוע התפשטות מחלות וזיהומים בשירותים ציבוריים עלינו לצייד אותם במתקני היגיינה לשמירה על בריאות ציבור המשתמשים בהם. מייבשי ידיים הינם אחד ממתקני החובה אשר מצמצמים את המגע במשטחים וגם חוסכים בעלויות נייר ניגוב. אמבין מציגה את מייבשי הידיים האיכותיים והמעוצבים שיהפכו כל חדר שירותים להיגייני ונאה במיוחד. 

 

היגיינה בחדרי שירותים ציבוריים

כולנו מכירים את תאי השירותים הידועים לשמצה בכל מיני מקומות לא נעימים, אך במשרד או במוסד שלכם זה ממש לא חייב להיות ככה. שירותים ציבוריים בהחלט יכולים להראות טוב ולשמור על היגיינה בסיסית בלי להכנס להוצאות גדולות ואפילו לחסוך. מייבש ידיים הינו מתקן חובה בכל חדר שירותים לשמירה על בריאות העובדים והאורחים ולמניעת הפצת מחלות וזיהומים.

 

אמבין

חברת אמבין בעלת נסיון של 35 שנה בתכנון והקמת חדרי שירותים ציבוריים, לוקרים ושיווק אביזרים היגיינים. החברה הינה חלוצת השימוש ב HPL-  המעניק למחיצות, הדלתות והלוקרים עמידות יוצאת דופן בפני חומרי ניקוי חריפים, ונדליזם, שריטות, טריקות ושימוש תכוף  למוסדות, חדרי כושר, בריכות, מלונות ועוד המתאפיינים בקהל מתחלף ותדיר של אורחים ועובדים.

בחברת תוכלו לקבל ליווי צמוד משלב התכנון והעיצוב של חדרי השירותים ועד לאחרון הפרטים לשמירה על היגיינה ומראה נפלא גם לאחר שנים רבות של שימוש.

 

היתרונות של מייבש ידיים בשירותים

למייבש הידיים ישנם יתרונות רבים, להלן הבולטים והחשובים שביניהם:

  • שמירה על היגיינה: כאשר אנו משתמשים במייבש ידיים אנחנו איננו נוגעים במשטחים מזוהמים ובכך שומרים על ההיגיינה שהושגה במהלך שטיפת הידיים להגנה על בריאות ציבור העובדים והאורחים.
  • עיצוב נהדר: מייבש הידיים נראה תמיד אסתטי ומזמין לשימוש, קל לתפעול ונוח לניקוי ותחזוקה, מגיע במגוון דגמים ועיצובים.
  • חוסך לכם כסף: מייבש ידיים איכותי ומעוצב חוסך לכם את השימוש בנייר ניגוב שאיננו היגייני כלל, גורם לבזבוז משווע של כסף, והכי גרוע, הנייר המשומש הנזרק לפח הופך לעוד לכלוך שאינו נעים לעין.
  • הרבה יותר נעים לשימוש: הייבוש הנעים והחמים מאפשר תחושת נקיון מושלמת לאחר השימוש בשירותים ומונע את המגע הלא אסתטי בנייר הניגוב המחוספס.

 

מה עוד תוכלו למצוא באמבין?

באתר של חברת אמבין תוכלו להתרשם משפע המוצרים המשווקים לשמירה על היגיינה ולעיצוב נאה של חדר השירותים. חברת אמבין משווקת סבוניות, פחים, מתקנים לניגוב ידיים, מתקנים לנייר טואלט, מראות, מאחזים ואפילו כסאות מתקפלים להתקנה על הקיר. כמו כן, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לתכנון והקמת חדרי שירותים מצוות המומחים של אמבין.

 

לסיכום

אמבין הינה החברה המובילה בארץ לתכנון והקמת חדרי שירותים ולוקרים מ- HPL ואבזור היגייני ומעוצב על מנת שחדר השירותים הציבורי במוסד או במשרד שלכם יהיה נעים לשימוש, קל לניקוי, בריא לציבור העובדים והאורחים ונראה נפלא גם לאחר שנים רבות של שימוש.

חדר אמבטיה

אולי יעניין אותך גם