מה החשיבות של לייקים באינסטגרם עסקי

כולנו מכירים את כפתור הלייק, שאותו כולנו היינו שמחים לקבל על כל פוסט שאנחנו מעלים.

ככל שהשנים הולכות ועוברות, כך פייסבוק ואינסטגרם הולכות ומשנות את הגדרות הפרטיות שלהן, ועל מנת להבטיח שהפוסטים שלנו ימשיכו לקבל לייקים וחשיפה אנחנו צריכים לנקוט בלא מעט פעולות.

גם כאשר מדברים על לייקים באינסטגרם פרטי ובוודאי כאשר מדברים על לייקים באינסטגרם עסקי, מדברים על לייקים שיכולים לעשות את ההבדל בין פרופיל שמקודם באופן אורגני בעמוד הבית של פייסבוק ואינסטגרם, והם גם מבססים אתכם בתור משתמשים אמינים שמעלים תוכן מעניין.

אז מה החשיבות של לייקים באינסטגרם העסקי? בואו ונבדוק ביחד.

 

עסק שאפשר לסמוך עליו או לא? לייקים באינסטגרם עסקי – סוד הקסם

היום כל מי שיש לו עמוד עסקי באינסטגרם, יודע שהדבר הראשון שאליו הוא שואף להגיע הוא כמות עוקבים נכבדת, כזו שתוכל להיות מעורבת בפעילות שלו, לעשות לייקים, לשתף את התוכן וגם להזמין חברים חדשים לעקוב. מכל אלו ניתן להסיק מסקנה אחת ברורה – לייקים באינסטגרם עסקי הם חשובים יותר מאי פעם.

דמיינו לעצמכם שעוקב מסוים שלכם מפנה חבר שלו לעקוב אחרי העמוד שלכם. מכאן יש שתי אפשרויות – הוא ייכנס לעמוד העסקי שלכם, יגלול קצת, יבחן קצת את התכנים, לא יראה מעורבות או כמות לייקים גדולה על הפוסטים שלכם, לא יתעניין באף אחד מהם ובהתאם – לא יעשה לכם עוקב. לעומת זאת, האפשרות השנייה היא שהוא ייכנס לעמוד עסקי מטופח, מושקע, מלא בצבעים, בתוכן מעניין וכמובן בלייקים – ומכאן הדרך שלו להפוך לעוקב היא מובטחת.

 

לייקים באינסטגרם עסקי – להפוך את הלייק למכירה ולהכנסה

בסופו של דבר, תפעול של עמוד עסקי באינסטגרם מביא איתו מטרה אחת ברורה – להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם, ובהתאם גם להגדיל את ההכנסות שלכם. ככל שלייקים באינסטגרם עסקי בעמוד שלכם יהיו בכמות גדולה יותר, ככה יותר אנשים ישמחו להיחשף לתכנים שלכם, לעקוב אחריכם ולהפוך ללקוחות פוטנציאלים.

ככל שתשקיעו יותר בעניין הזה ותמנפו אותו למקום גבוה – כך תוכלו להפוך את הלייק למכירה שתגדיל לכם את מחזור ההכנסות בצורה משמעותית.

 

איך משיגים לייקים באינסטגרם עסקי?

לייקים באינסטגרם עסקי יכולים להגיע מכמה כיוונים ברורים. הכיוון הראשון הוא דרך עוקבים שכבר עוקבים אחרי העמוד שלכם, הכיוון השני הוא דרך אנשים שמשוטטים בפרופיל שלכם, אך עדיין לא עוקבים אחריו, ובכל זאת מסמנים לייק על כל מיני פוסטים ספציפיים שלכם, והכיוון השלישי הוא על ידי רכישת לייקים באינסטגרם.

רכישת לייקים באינסטגרם יכולה להתאפשר לכם בצורה פשוטה וזולה בעזרת חברת Social Boost. החברה מתמחה במתן פתרונות עסקיים ופרטיים למגוון משתמשים באינסטגרם, על ידי רכישת לייקים, צפיות, עוקבים ותגובות לעמוד שלכם. זוהי הדרך להגיע לכמות לייקים באינסטגרם שתבסס אתכם בתור עסק שכדאי לעקוב אחריו. בהצלחה!

 

אפליקציה מצליחה

אולי יעניין אותך גם

מיטאפ המפקח למפתחי JS
דיגיטל

מיטאפ המפקח למפתחי JS

עולם הפרסום עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר האינטרנט והרשתות החברתיות הפכו להיות זירת הפרסום העיקרית. כדי להפוך לאנשי מקצוע בעולם הזה, חשוב להכיר את

קרא עוד »
דולרים
דיגיטל

האם אפשר להרוויח כסף באינטרנט?

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו מידי יום כשפוגשים אותנו ברחוב היא: "אתם באמת מרוויחים כסף מהאינטרנט?". הרי השכנים שלנו בלונדון כבר יודעים שאנחנו עובדים

קרא עוד »