החזרי מס למטפלות: מה חשוב לדעת?

בכדי לעודד מטפלות לחזור למעגל העבודה ובמקביל גם לקיים משפחה בארץ ישראל, אתן זכאיות להחזרים ממס הכנסה. זאת דרכה של המדינה לעודד אתכן לחזור לעבוד כמטפלות, בענף שזקוק לעובדות כל הזמן. החזר מס למטפלות בדיוק כאן, כל הפרטים לפניכן:

המדינה תמיד מנסה לעודד אותנו לבצע שלל פעולות, או לרכוש מוצרים מסוימים (כמו למשל ביטוחי חיים). בכדי שאכן נבצע את הפעולות הרצויות על ידי המדינה, אנחנו מקבלים תגמולים, כמו למשל תגמולי הטבות ממס הכנסה. אחד התחומים שהמדינה רוצה לעודד ולטפח, הוא התחום של טיפול. מטפלות זכאיות להטבות וגם החזרי מס הכנסה, כשם שמנקות ועוזרות בית זכאיות להטבות כלכליות ממס הכנסה.

 

מדוע המדינה מעניקה הטבות מס הכנסה למטפלות?

לשם מה ניתנות הטבות אלו? באופן כללי ובכמה מילים פשוטות, זה עובד ככה: המדינה מעוניינת לעודד משפחות להביא ילדים לעולם, אבל במקביל, היא גם מעוניינת לעודד נשים לחזור לעבודה ולמעגל השגרה הכלכלית שלהן.

אם זהו המצב, וענף הטיפול הוא גם נרחב וקיימת בו עבודה, אזי המדינה תשמח להוביל נשים לחזור למעגל העבודה כמה שיותר מהר ולתחומים ספציפיים. אחד התחומים הספציפיים האלו, הוא התחום של טיפול. אם כך, החזרי מס הכנסה באינטרנט למטפלות ניתנים במקרים שבהם גובה ההוצאות גבוה מגובה המקדמות בשנת המס הנוכחית. בואו נסביר את זה במילים פשוטות יותר.

 

מה ז"א גובה המקדמות לעומת ההכנסות וההוצאות?

במהלך שנת המס כולנו משלמים מיסים למס הכנסה, עד כאן זה ידוע לכולנו. יחד עם זאת, אנחנו גם משלמים מקדמות בתחילת כל שנת מס. אם במהלך אותה שנת מס היו לכם הוצאות בלתי צפויות ומאוד גבוהות, אז המקדמות ששילמתם פשוט אינן ואמות את המציאות.

מה עושים? מתקזזים אל מול הכנסה. עד כדי כך פשוט. בעזרת חברות כמו מאני בק (MONEYBACK), אתם יכולים לקבל את הכסף שלכם בחזרה ממס הכנסה, במיוחד אם אתן מטפלות במקצועכן. האם כדאי או לא? נסביר:

 

האם בכלל כדאי "להתעסק" עם רשויות המס?

חשוב מאוד להבין, רשויות המס לא "מחפשות" אתכם רק בגלל שהחלטתם להגיש בקשה להחזר מס. בקשות להחזרי מס מוגשות כל יום באלפים, אם לא יותר מכך. אתם לא הראשונים שמבקשים את הכסף שלהם חזרה בעקבות הוצאות גבוהות ובעקבות נקודות הזיכוי המגיעות לכם ממס הכנסה.

להיפך, המדינה מעוניינת לעודד אתכם לבצע פעולות כאלו ואחרות, וזו הסיבה שחובה עליכם לדרוש את כספכם בחזרה. כשצולחים את התהליך באופן כשר ובליווי מקצועי, אין שום סיבה שתסתבכו עם רשויות המס. בדקו כעת את זכאותכם לקבל כסף חזרה ממס הכנסה, בליווי מאני בק (MONEYBACK) – החזרי מס למטפלות, מנקות בית ועובדות ניקיון. בהצלחה, אל תחששו לדרוש את מה שמגיע לכם בחוק!

בצעו בדיקה עכשיו: https://taxes-refund.co.il.

מטבעות ומחשבון

אולי יעניין אותך גם

תשלום מס שבח
פיננסים

מי פטורים מתשלום מס שבח?

מי שאינו בקיא בענייני הנדל"ן עלול לא להכיר את החוקים הנוגעים למס שבח. החוק קובע שעל כל רווח שנוצר בעקבות עסקת נדל"ן על המרוויח לשלם

קרא עוד »