האם עדיף ללכת לחדר כושר או למאמן אישי?

אחת השאלות שמטרידות את שנתנו בזמן האחרון נוגעת לחיטוב ועיצוב הגוף שלנו. מבלי ששמנו לב, גילינו שהפכנו להיות בטטות כורסא. שכן, טיפחנו את הנטפליקס והכרס ושכחנו לגמרי מהאימונים שהיינו מבצעים עד לפני כמה חודשים. המצב גרם לנו לתהות האם עדיף לנו להירשם הפעם לחדר כושר או להשקיע במאמן אישי. בדקנו את הנושא עם מי שהתנסו בו מקרוב וחזרנו עם כל האינפורמציה שעשתה לנו סדר. כדאי שתישארו פה ותגלו מה המסקנה שאליה הגענו לאחר הבירור שערכנו בנושא.

 

חדר כושר VS מאמן אישי – היתרונות והחסרונות

במצבים כמו זה, שמצריכים מאתנו לבדוק מה עדיף מבין 2 אפשרויות, צריך לערוך טבלה מסודרת שתציג את כל האינפורמציה מול העיניים. לכן, הכנו טבלה ייעודית ומילאנו אותה במהלך השיחות שערכנו עם אלה שמתאמנים בחדר כושר ואחרים שמתאמנים באימון אישי. הנה המידע שריכזנו בנושא:

חדר כושר מאמן אישי
יתרונות
  • אפשר להגיע מתי שרוצים מבלי לתאם מראש
  • אפשר לבחור במה להתאמן
  • מאפשר לקבל יחס אישי
  • מתאים את סוג האימון לכל מתאמן
  • מביא לתוצאות
חסרונות
  • לפעמים בוחרים לבצע תרגילים פשוטים (מתוך עצלות) שלא באמת מביאים לתוצאות
  • צריך לתאם מראש פגישה

מאמן אישי

המסקנה שלנו – מה עדיף מבין השניים?

מי שיסתכלו על הטבלה שלעיל, וודאי יבינו מיד שעדיף לבחור באימון אצל מאמן אישי. שכן, כל אחד מאתנו רוצה להגיע לאימון ולראות תוצאות. ניתן לראות כי הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות טובות היא תוך ליווי מטעם גורם מוסמך. אלו שסייעו בכתיבת המדריך המליצו בחום על המאמנת עדן זלמן שנחשבת לשם דבר בעיר הדרומית, אילת. אם אתם מתגוררים באזור, כדאי שתצרו עמה קשר ותערכו שיחת ייעוץ.

 

מאמן כושר אישי – למה זה כדאי?

בחרנו לשוחח עם מאמנת הכושר האישית שנחשבת לשם דבר באילת וביקשנו לדעת מה היא מציעה למתאמנים שלה. נאמר לנו שמדובר באימונים שמותאמים אישית לכל אחד והם מביאים בדרך כלל לתוצאות החיוניות הבאות:

  • עיצוב וחיטוב הגוף
  • ירידה במשקל
  • עלייה בתחושת הביטחון העצמי

מאמן אישי

לא צריך להתלבט יותר

עכשיו אנחנו (וגם אתם) יודעים שלא צריך להתלבט יותר. שכן, אנו רואים בבירור שאימון עם מאמן אישי מאפשר להגיע לתוצאות הרצויות. הדבר אומנם מצריך תיאום מראש ועמידה בזמנים, אך מדובר בעניין מינורי שיאפשר לנו לחזור לשגרה בריאה ונכונה לגוף ולנפש שלנו.

 

השורה התחתונה

אם אתם באמת רוצים להגיע לתוצאות בצורה בטוחה ויעילה, ברור שמאמנת כושר אישית יותר מתאימה עבורכם. שכן, זה ברור שמשתלם ללכת אל מאמן אישי (או מאמנת אישית) שיעניק תשומת לב למצב הגופני שלנו ויאפשר לנו להגיע בסופו של דבר לתוצאות שתמיד ייחלנו להן. כעת, רגע לפני שהמדריך מסתיים, אנו מזמינים אתכם שלא להתעצל ולתאם לעצמכם שיעור ניסיון, מקסימום – תהנו.

עדן זלמן - מאמנת כושר באילת
קרדיט: עדן זלמן – מאמנת כושר באילת

אולי יעניין אותך גם

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!
בריאות

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!

קיימת תרופה פופולארית להרזיה שנרכשת בשנים האחרונות. עם התקופה הזו של עמידות וגיוס נתונים, חשיבותה של תרופה זו במאבק בהשמנה ובשמירה על משקל תוכל להתבטא

קרא עוד »