האם ניתן ליצור חדר כושר מושלם בבית?

תקופת הקורונה גרמה לרבים מאתנו להיות תקועים בבית.

מנויי חדרי הכושר הוקפאו ולא הייתה לנו ברירה אלא לאלתר לעצמנו אימוני ספורט ביתיים כדי שנוכל להמשיך בשגרת האימונים.

נכון להיות, הסגרים (כנראה) כבר מאחורינו ואפשר להגיע ולהתאמן בחדר הכושר.

אבל עדיין, יש מי שמתעניינים ביצירת חדר כושר מושלם בבית שיאפשר להם להתאמן לבדם מבלי להתארגן בכל פעם מחדש ולהזיע ליד אנשים אחרים.

בשורות הבאות נציין בפניכם האם ניתן ליצור חדר כושר מושלם בבית ואם כן, איך אפשר לעשות זאת?

 

אפשר ליצור חדר כושר מושלם בתנאים מסוימים

אם אתם מתכננים ליצור חדר כושר מושלם בבית, אתם צריכים שיהיו לכם כל מיני תנאים שיאפשרו לדבר לקרות. יצאנו לבדוק עם 3 אנשים שהצליחו ליצור חדר שכזה בבית שלהם וחזרנו עם כל התנאים שלדבריהם, הם הכרחיים כדי להקים את חדר הכושר שתמיד חלמתם עליו. הנה כל הפרטים:

 

  1. אתם צריכים ציוד איכותי ומתקדם

כידוע, בשביל שיהיה לכם חדר כושר, אתם צריכים שיהיה לכם ציוד איכותי ומתקדם כמו למשל הציוד הבא:

  • הליכון
  • משקולות בגדלים שונים
  • מכשיר לחיזוק שרירי ידיים ועוד

חשוב לציין שזוהי רק רשימה חלקית. אתם תבחרו בסופו של דבר את הציוד שאתם זקוקים לו ביותר. חשוב לומר כי עליכם לבחור בציוד איכותי ביותר כמו של חברת Total sport למשל. אתם הרי לא רוצים למצוא את עצמכם רצים על הליכון כשהרצועה שלו נקרעת. הדבר עלול לגרום לנפילה ולפגיעה קשה ביותר. לכן, יש לשים לב בכל בחירה של ציוד שמדובר בציוד איכותי.

 

  1. אתם צריכים שיהיה לכם מרחב גדול

אם אתם גרים בדירת חדר בפלורנטין, כדאי שתוותרו על החלום ליצור חדר כושר. אתם הרי צריכים לבדוק קודם כל שיש לכם בית עם מרחב גדול שניתן להקים בו חדר כושר. אם יש לכם אפשרות לפנות חדר אחד ולרכז בו את הציוד, זה יהיה מעולה. ההמלצה של המומחים שכבר ארגנו לעצמם חדר כושר בבית היא לבצע את השלבים הבאים:

  • למדוד מראש את היקף החדר
  • לבצע מדידות לכל הציוד ולראות שאכן, החדר גדול מספיק בשביל כל הציוד הנבחר
  • לבצע הזמנה של הציוד שנכנס לחדר שלכם

 

  1. אתם צריכים שיהיה לכם בית פרטי

שמענו מאחד האנשים שיש להם חדר כושר מושלם בבית שהוא עשה את הטעות הגדולה ביותר שניתן לבצע בתחום. הוא פתח חדר כושר בקומה 2. בכל פעם שהוא רץ על ההליכון, השכנים מלמטה צעקו לו שכל התקרה רועדת. מסתבר, שהם שמעו כל צעד וצעד שלו והרגישו ממש את התקרה רוטטת.

עכשיו אתם יודעים שיש 3 דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתיצרו חדר כושר מושלם בבית. מאחלים לכם שתיצרו את החדר כושר שלכם ותיהנו מכל רגע.

חדר אימונים

 

אולי יעניין אותך גם

5 טיפים לעיצוב הבית

יצירת בית יפה ופונקציונלי היא בראש סדר העדיפויות של בעלי בתים רבים. בין אם אתם עוברים לחלל חדש או מחפשים לחדש את המרחב הנוכחי שלכם,

קרא עוד »
ספה נפתחת
לבית ולגינה

איך לבחור ספה?

יש שיגידו שסלון הבית הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית, כיוון שחלל זה מרכז בתוכו את כלל בני הבית. בין אם אתם משפחה גדולה או

קרא עוד »