דרכים לתקן נזילה באסלה סמויה

אסלה או ניאגרה דולפת זה לא רק מעצבן, אלא מבזבז הרבה מים, ובאמת יכול להעלות את חשבונות המים שלך באופן משמעותי.

אם יש לך דליפה, יש לתקן אותה במוקדם ולא במאוחר.

להלן טיפים שלנו לתיקון אסלה או ניאגרה סמויה.

 

שירותים דולפים – מתי לתקן ומתי להתקשר למקצוען?

אם בור האסלה שלך דולפת, ישנם כמה תיקונים פשוטים שתוכל לנסות לפני שאתה הולך על פנייה לאינסטלטור מקצועי. כמובן, אם אינך בטוח ביכולות ה- DIY שלך, התקשר לאינסטלטור מיידית כאשר התקלה מתחילה, אחרת ייתקן שתשלם יותר כסף לאינסטלטור יידרש לתקן את הטעויות שלך! כמו כן, אם השלבים שלהלן לא מתקנים את הנזילה שלך, אל תנסה תיקוני DIY אחרים – התקשר לאינסטלטור מיד. זכור שבמדינות מסוימות בעולם זה בכלל לא חוקי לבצע עבודות אינסטלציה לבדך, אז כנראה שיש לכך סיבה טובה.

 

מה לעשות כדי לתקן שירותים דולפים?

לרוב, אסלה דולפת או ניאגרה סמויה דולפת מכיוון שאתה צריך להחליף את צינור השטיפה של השירותים שלך. לשם כך תזדקק למברג, פלאייר ושוטף חדש. התחל בלסגור את הברז שמזין את המים לשירותים. הסר את המכסה מהאסלה ואז הורד את המים בשירותים. לא אמורים להיות מים שנכנסים שוב לניאגרה. חפש את שסתום היציאה (אתה אמור לראות אותו באמצע כשאתה מסתכל למטה). כדי להחליף את הדסקיות, שחרר את הברגים מתחת לאסלה. אתה יכול לשחרר את החלק התחתון בעזרת האצבעות, אבל תצטרך פלאייר רב אחיזה עבור החלק העליון. הרם את שסתום היציאה והחלף את הדסקיות בתוכו. כל שעליך לעשות הוא להוציא את צינור השטיפה החוצה עם המברג ולהכניס את צינור השטיפה החדש. לאחר מכן תוכל להחזיר את שסתום היציאה לאסלה, להפעיל מחדש את אספקת המים לשירותים, ולתת לאסלה להתמלא ואז לשטוף כדי לראות אם זה פתר את הבעיה שלך.

אם זה לא פותר את הבעיה, תצטרך להשיג ערכת ניאגרה סמויה חדשה ולהתאים אותה לשירותים. כפי שתואר לעיל, הסר את הערכה מהאסלה וקח אותה לחנות החומרי בניין שלך או לחנות האינסטלציה הקרובה לביתך יחד עם שם הדגם של האסלה שלך. הם יוכלו לספק לך ערכה חדשה שתוכלו להתקין. כל שעליך לעשות הוא להכניס אותה למקומה במיכל ולהדק את הברגים – זכור שהחלק התחתון ניתן להידוק באמצעות האמצעות ואת החלק העליון עלייך להדק בעזרת פלאייר. שוב, הפעל את אספקת המים לשירותים והנח לניאגרה להתמלא לפני ההדחה.

 

פנייה לאינסטלטור

אמנם ניתן לנסות לתקן את הבעיה בעצמך, אך בבעיית נזילה באסלה סמויה אנו ממליצים בחום לפנות לאינסטלטור מקצועי. תוכל לברר אם האינסטלטור עובד עם מוצרי החברה ממנה רכשת את הניאגרה הסמויה, ואם כן, תדע שהוא מוסמך וידע לטפל בכל בעיה שתצוץ.

 

אולי יעניין אותך גם