מהי דלת נגד רטיבות

אחת התקלות הנפוצות, הן בבתים פרטיים והן במבנים עסקיים או משרדיים, הינה הצטברות של רטיבות והתפשטות שלה. דבר אחד שחשוב לדעת על רטיבות, הוא העובדה שהיא איננה נעצרת במקום אחד, אלא שיש לה נטייה להתפשט. זאת, כל עוד מקור הרטיבות איננו מטופל.

בבתים פרטיים, משרדים ובניינים גדולים, יש כמה וכמה מקורות לרטיבות. בחלק מהמקרים, דלתות נגד רטיבות אכן יכולות לסייע. מהם המקורות האפשריים לרטיבות? כיצד צריך לטפל בה ובאילו אמצעים? מהי דלת נגד רטיבות, וכיצד היא יכולה לסייע? להלן התשובות

רטיבות – מה זה, וכיצד מטפלים בה

הרטיבות היא למעשה מים שיוצאים מהצנרת, ומצטברים על המרצפות או על הקירות. ככל שהטיבות איננה מטופלת, והמים המזינים אותה ממשיכים לנזול, הרטיבות יכולה להתפשט למרחקים גדולים מאד בתוך המבנה.

רטיבות יכולה גם להתחיל מהגג, בעקבות איטום לא איכותי או העדר איטום של הגג. לחילופין, צינור דולף של מים, יכול לשחרר נזילה לתוך הרצפה, או לתך אחד הקירות בבית שהצינור עובר דרכו.

הרטיבות מופיעה בהתחלה בתור כתם קטן, שהולך ומתפשט ככל שהרטיבות מתגברת ואיננה מטופלת כהלכה. סוג נוסף של רטיבות, היא רטיבות המתפשטת מחדר האמבטיה החוצה, הן בגלל איטום לא מוצלח של שיפוץ חדר אמבטיה או פינת הרחצה והן בגלל העדר דלתות או מחסומים אחרים המונעים ממנה מלהתפשט.

הטיפול ברטיבות כרוך בראש וראשונה בחיסול הדליפה ובאיטום החור או הסדק דרכו היא מתפשטת. זאת בעת שיפוץ חדר האמבטיה למשל. כמובן שבמידה ויש לכם ביטוח דירה, הוא יכסה את הנזקים של הרטיבות.

לאחר שהנזילה טופלה, ניתן לטפל בסימפטומים שלה הרטיבות, קרי בקירות שנפגעו. כשמדובר ברטיבות שמקורה בחדר האמבטיה, יש לנקוט אמצעים על מנת למנוע מהמים לגלוש החוצה. בנוסף, כדאי ואפילו רצוי להתקין  דלת נגד רטיבות. הדלת עצמה היא עמידה לרטיבות, ומונעת ממנה להתפשט למקומות לא רצויים.

דלת נגד רטיבות והיתרונות שלה

דלת נגד רטיבות, היא דלת העמידה בפני רטיבות, הן כזאת שמגיעה מתחת לדלת, והן כזאת המגיעה ממקורות הקרובים אליה. מדובר הן ברטיבות המתפשטת דרך המרצפות והקירות והן כזאת המגיעה באופן ישיר. דלת נגד רטיבות עמידה גם בפני רטיבות שעשויה להגיע מבחוץ.

בבתים צמודי קרקע, שבהם הדלתות פונות לרחוב ואינן נמצאות בתוך כניסה מקורה, יש חשיבות רבה להתקנת דלת נגד רטיבות גם בכניסה לבית. בדרך כלל, בדירות מגורים מותקנות דלתת נגד רטיבות בחדרי האמבטיה, החשופים לרטיבות מתמדת שעלולה, בהעדר אמצעי מיגון מתאימים, להתפשט גם לחדרים אחרים.

דלת נגד רטיבות

דלת נגד רטיבות מורכבת מחלקים עמידים למים, המונעים חדירה שלהם אל תוך הדלת מכל כיוון שהוא, כולל מהרצפה או מהתזת מים ישירה אל הדלת. במפעלים שבהם הרטיבות היא חלק מהפעילות היצרנית שלהם, דלתות נגד רטיבות מהוות אביזר חיוני ונדרש.

מעוניינים בהתאמה והתקנה של דלת עם מנגנון רטיבות? מעוניינים שהדלת תותקן כהלכה במקומות המועדים לפורענות? אם כן – זה המקום הנכון בדיוק עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יסייעו במציאת הדלתות הנכונות והמתאימות ביותר עבורכם.

לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנגל עובד
אוכל

גרילמן לאירועים מושלמים

מתכננים את האירוע המושלם? אחת ההחלטות החשובות ביותר נוגעת לאוכל אשר יוגש באירוע. כיצד תוכלו להפיק אירוע מושלם עם אוכל איכותי מבלי לצאת מהבית? להלן כל הפרטים. גרילמן לאירועים –

לחיים
אטרקציות

3 רעיונות למסיבת רווקות

התקופה הקצרה, השבועות והימים שלפני החתונה, היא אולי התקופה המרגשת יותר מכל. שני הצדדים, גם החתן וגם הכלה, מנסים לחטוף מכל הבא ליד ולקחת חלק במסיבות ואירועים שונים בעודם מתויגים

ספה וורודה
רהיטים וטיפים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

שמדובר על ניקוי ספות בד דוחה כתמים, יש אבסורד מאוד גדול בתוך כל זה, אם הבד שלנו הוא דוחה כתמים, איך זה שבכל זאת הוא דורש ניקיון של כתמים. או

טריקים עם קלפים
מופעים ואירועים

אמן חושים – אטרקציה לכל המשפחה

חגיגה של אירוע משפחתי מחייבת חשיבה מעמיקה לגבי האטרקציה המרכזית, אשר תהיה מתאימה לחתך הגילאים של האירוע, כמו גם לצרכים האישים. לקיחה של אמן חושים מהווה ללא ספק את האטרקציה

שולחן משרדי
טכנאים

טכנאי מחשבים בנהריה

המחשב שבק חיים? איטי? לא יודעים לפי לפנות? באמצעות טכנאי מחשבים מקצועיים תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר בעבור המחשב שלכם, בעלות אטרקטיבית לכל כיס. כל הפרטים – במאמר הבא.

גבר חלק
טיפים שימושיים

הסרת שיער בתקופת האביב

כשהחורף מתחיל להיעלם, כששעון הקיץ חוזר וכשהימים כבר מתארחים, כולנו מתחילים לחשוב על הקיץ. זה מתחיל עם תקופת האביב הנפלאה שמביאה איתה הרבה אופטימיות ושמחה וזה ממשיך דרך התוכניות לחופשה

אמן על הבמה
אטרקציות

שלושה רעיונות לערב עובדים

ארגון ערב עובדים או מסיבת עובדים, דורש מיומנות רבה, וכן הקדשה של לא מעט תשומת לב. זאת במטרה לארגן מסיבת העובדים המושלמת. המסיבה כאמור,  צריך לפגוע בטעם תל בעסק, ולגרום