דברים שיש בבית שצריכים להיות בעסק שלך

הרבה פעמים אנו שומעים את המונח שנקרא "חברה משפחתית" אם נודה על המת מדובר בעצם על עסקים קטנים מאוד שיש בהם בדרך כלל עד 10 עובדים והם בורחים במקום לקרוא לעצמם עסק קטן, פשוט מאוד להגדיר את עצמם בתור חברה משפחתית.

אז אם אתם בעלי חברה משפחתית, יש כמה דברים שיש בבית שלכם והם צריכים להיות גם בכל עסק, גם אם מדובר על עסק גדול יותר, הרי אתם כן בכל זאת רוצים לתת ללקוחות ולעובדים שלכם להרגיש שהם בתוך ביתם חם שדואג להם לכל מה שהם צריכים, בשביל לתת את ההרגשה הביתית והחמה כדאי להוסיף כמה דברים שיש בכל בית ובאמת מקנים אווירה של בית, יצירת תחושה ביתית בתת המודע של הלקוח, ברגע שאנו נכנסי דברים ביתיים יותר ונקנה ללקוח תחושה ביתית ובטוחה, הוא יבחר לעבוד איתנו לא רק בגלל המוצר שאנו מוכרים, כי כמו כל דבר בישראל (חוץ מחברת חשמל) יש לא מעט חברות שמוכרות את אותו מוצר או מוצרים תחליפיים, והלקוח יבחר לעבוד דווקא איתכם בגלל המשפחתיות.

מכונת שתייה

 

רשימת הדברים שצריכים להיות גם בעסק שלכם

לפני שאתם נכנסים לרשימה של דברים שיש לכם בבית ואתם צריכים גם בעסק שלכם, חשוב לציין דבר אחד, הרשימה הבאה לא מסודרת לפי סדר חשיבות, אלא פשוט דברים שאנו יודעים שאם יהיו גם בעסק שלכם בהחלט זה יכול לעזור ולהועיל לכם בעסק בשביל ליצור תחושה ביתית, וגם דברים שחשוב שכל עסק יפנים שיהיו לו, תתפלא זה לא נגמר בעמדת קפה.

 

תנו לאורחים שלכם לשתות

בהרבה עסקים, שאורח או לקוח נכנס לעסק, שואלים אותו אם ירצה לשתות משהו, אבל הפעם תנסו לעשות את זה קצת אחרת, אל תשאלו אם הוא רוצה לשתות, אלא תשאלו אותו אם אפשר להגיש לו כוס מים קרים, או אפילו שתיה חמה בחורף, בשביל זה בדיוק כמו שיש לכם מסנן מים לבית אתם צריכים אחד כזה גם לעסק, בכדי שמסנן המים ידאג לכך שתגישו לאורחים שלכם מים טעימים ונקיים ללא טעמי לוואי.

 

 

שדרו רצינות ומקצועיות

בשביל לשדר רצינות ומקצועיות, כל לקוח גם רוצה להרגיש אינטימיות ורוצה לדעת שכל הנתונים שהוא חושף בפניכם הוא רוצה להיות בטוח שאיש לא יגלה אותם עליו, בשביל חשובה מאוד אבטחת המידע, בשביל להציג לאנשים שיש לכם אבטחת מידע וכל המידע עליהם מוגן ואין איש שיכול לצפות פרט לכם וללקוח לכן כדאי להציב מערכת של אינטרקום לעסקים בכדי לאבטח את הכניסה למקומות ממודרים וחשובים בהם אתם רוצים לשמור על פרטיות וחיסיון לקוח ברמה הבסיסית.

חשוב מאוד באם אתם מוכרים מוצר שהוא לא פיזי, במיוחד במקרים כאלו כמו בתי תוכנה יש המון חשיבות לסודיות ופרטיות, לכן אבטחת המידע היא הדבר החשוב ביותר, אל תתנו ללקוח להרגיש אף לא רגע אחד שאולי קיימת פרצה אפילו לא הקטנה ביותר להגיע למידע.

לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
בלוג הקצה
בלוג הקצה הוקם ע"מ להנגיש מידע, טיפים ועצות שימושיות במגוון תחומים. כמו כן אנו מציעים כתיבת מאמרים לאתר הן לצורך יח"צ והן לצורך בניית פרופיל קישורים לאתר שלכם.
הנקראים השבוע
כתבות נוספות באותו הנושא שיעניינו אותך
ציוד רפואי
למשרד ולעסק
5 דברים שחייבים להיות בקליניקה

אחרי דילמות רבות החלטת שעכשיו זה הזמן הנכון והמדויק עבורך לפתוח קליניקה עצמאית? רוצה לעשות הכול כדי שהקליניקה שלך תהיה מוצלחת וכדי שהמטופלים ירגישו בנוח לפנות אליך? אם כך, כדאי

כיסאות ברזל
למשרד ולעסק
כסאות בר מעץ, ברזל או פלסטיק – איך בוחרים?

המבחר העצום של כסאות בר מהווה אתגר של ממש בעבור רוכשים רבים. באמצעות המדריך הבא נאפשר לכם להכיר היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם, כך שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר.

מסכים של מחשב
למשרד ולעסק
ענן? לא מתאים לכל עסק

בימינו, טכנולוגיית ענן הוא כל מה שחשוב לעסק. לעתים קרובות זה מצוין כפתרון החדש הטוב ביותר לניהול נתונים פרטיים ועסקיים, עבור חברות גדולות וקטנות כאחד. טכנולוגיות מבוססות ענן אכן מציעות