בקבוקים ממותגים עבור חברות וארגונים

אתם מנהלים חברה? ארגון? חושבים על מתנה מקסימה שתוכלו לתת לכל העובדים שלכם ביום הכיף הקרוב? אם כך, אנחנו יכולים להבין את הדילמה שלכם. יש מגוון אדיר של מוצרים שתוכלו לחלק לעובדים וגם ללקוחות, כך שנשאלת השאלה: איך בוחרים את המוצר הכי מוצלח שיש? זקוקים לעזרה? כל התשובות לפניכם.

 

מה היתרונות של בקבוקים עם מיתוג?

אחת מהאופציות שבשנים האחרונות כובשת את השוק, היא האפשרות של הזמנת בקבוקים ממותגים ואתם יכולים להיות בטוחים שגם העובדים שלכם, כמו העובדים בכל ארגון אחר, ישמחו לקבל מתנה כזאת. ראשית, כדאי לדעת שיש סוגים רבים ומגוונים של בקבוקים שאפשר להפוך לממותגים, ושנית, מדובר על מתנה שהיא לא רק שיווקית אלא גם שימושית. אם, לדוגמא, חלק מהעובדים שלכם עושים הליכות בים, או בכל מקום אחר, הם בוודאי לוקחים איתם בקבוק שתייה לדרך. אם אתם יכולים לשלב על אותו בקבוק שתייה גם את הלוגו של החברה שלכם, או כל פריט מידע אחר שיהפוך את העניין הזה לשיווקי, למה שלא תעשו זאת? כך העובדים מרוויחים מתנה שימושית ואילו אתם מרוויחים פרסום.

 

איזה פרטים כדאי לקחת בחשבון בהזמנת בקבוקים כאלה?

יש לא מעט פרטים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת בבחירת הבקבוקים הממותגים לעובדים שלכם. ראשית, האם אתם רוצים בקבוקים בגודל סטנדרטי או בגודל גדול במיוחד? שנית, האם אתם מעדיפים בקבוק ששומר על חום? על קור? או אולי בקבוק שעונה על שתי הפונקציות האלה? חשוב, כמובן, גם לקחת בחשבון את אופן הסגירה של הבקבוק, ובנוסף, יש להתייחס גם לשאלת הצבע. אתם יכולים לקנות היום בקבוקים בכל צבע שתרצו ולכן כדאי להחליט מראש האם אתם מזמינים בקבוקים ממותגים רק בצבע אחד או בכמה צבעים שונים. מאוד מומלץ להשקיע באיכות המוצר, וזה אומר שצריך לבדוק גם את איכות ההדפסה עליו ולא רק את איכות הבקבוק עצמו והסגירה שלו. לכן כדאי שתבדקו מאיזו חברה אתם מזמינים מוצרים כאלה, כי העובדים בארגון או בחברה שלכם לא באמת יעשו שימוש במוצר שאינו איכותי ונוח.

 

האם זו השקעה כלכלית גדולה?

בדרך כלל ככל שתזמינו יותר בקבוקים עם מיתוג, כך תשלמו פחות על כל מוצר. מצד שני, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שיש עוד כמה נתונים שישפיעו על המחיר, כמו השאלה באיזה בקבוקים אתם בוחרים או מאיפה אתם מזמינים אותם. ההמלצה שלנו היא לפנות אל כמה מקומות שונים שבהם מכינים מוצרים ממותגים לחברות ולעסקים, לקבל הצעות מחיר ולבחור את ההצעה הכי טובה שיש. זו השקעה שתדרוש מכם רק לבצע כמה שיחות טלפון, אך בסופו של דבר, אתם תצליחו לחסוך כך לא מעט כסף. אין ספק שמדובר על מוצר שיווקי נפלא ולכן זו השקעה משתלמת שתחזיר את עצמה במהרה.

שורה של בקבוקים

אולי יעניין אותך גם