בעלי שיחייה – שלוש מתנות שוות לבעל 

כל השבוע הוא עובד קשה ובכל זאת מגיע בזמן לעזור עם הילדים, הוא אבא ובעל נהדר, מבשל ארוחות שישי מעולות, מקשיב, מייעץ, מתקן ומנקה, הוא הבעל המושלם שלך וכל החברות שלך מתות מקנאה, אז איך תגידי לבעל המדהים הזה כמה שאת אוהבת ומעריכה? בחרנו בקפידה שלוש מתנות שוות במיוחד לבעל המושלם שמגיע לו את כל הטוב שבעולם, וגם לך, כמובן. 

 

מתנה לכל סיבה

חברת ריגלו מתמחה בהכנת מארזי מתנה מושקעים ומיוחדים שלא תמצאו בשום מקום אחר, מארזי המתנה מיועדות לגברים ונשים בכל גיל ולכל אירוע משמח, באתר תוכלו למצוא מארזי מתנה לאישה, מארזי מתנה לבעל, למתגייס או המתגייסת הטריים, ליום הולדת או ליולדת הטרייה.

מארזי המתנה מתוכננים כך שיתאימו לכל אופי והעדפה אישית של כל גבר או אישה, הם כשרים ועם אפשרות למשלוח מהיום להיום למקרה ששכחתם את היום המיוחד, או שפשוט בא לכם להגיד אני אוהב אותך.

 

מתנות לגברים

בעוד שלאישה קל מאד לבחור מתנה, תכשיטים, בשמים, פרחים ושוקולד בדרך כלל יותירו רושם עז ומלא הערכה לאישה המושלמת שמגיע לה לקבל בחזרה. אך כשמדובר בגברים נדמה שקשה לענות על הצורך שלהם, אפילו אני מתקשה לעיתים למצוא מתנות לבעלי, במיוחד כשמדובר על מתנה ליום הולדת שדורשת תשומת לב והרבה השקעה.

למרבה המזל, גיליתי את ריגלו אשר מתמחים במתנות לגברים ויעלו ניצוץ של שמחה גם בעיניו של הגבר הכי אדיש בסביבה. להלן שלוש הצעות מתנה נפלאות שיכולות להתאים לגבר הפרטי שלכן:

  1. מארז יוקרתי של סיגר,ג׳ק דניאלס ושוקולד –  מארז זה שמגיע בתיבת עץ מהודרת הוא מתנה מושלמת כדי לומר תודה, אני מעריכה אותך, היום לא צריך לשטוף כלים, שב במרפסת ותהנה מכוס ויסקי וסיגר, בבקשה, רק תשמור לי קצת מהשוקולד.
  2. מארז סופר מתחשב של משחקי חשיבה – הגבר שלכן אוהב אתגרים? מארז של שישה פאזלים מאתגרים ירתקו אותו במיוחד, זו מתנה שכולה אומרת, קח לך את כל הזמן שאתה צריך לעצמך, מותק, מגיע לך.
  3. מארזי פוקר מקצועיים ושח מט – הגבר שלכן אוהב לארח חברים למשחק שח או פוקר? זו המתנה המושלמת בשבילו שלא תפסיק להחמיא גם לך, אישה נפלאה ומתחשבת שאת. מארזי הפוקר מגיעים במזוודות מקצועיות, וסט השח מט עשוי זכוכית ומעוצב ביד אמן.

 

לסיכום

אלו רק שלוש הצעות מושקעות ומיוחדות לבעל המשקיע והמיוחד, באתר של ריגלו תוכלו למצוא עוד עשרות מארזים מהודרים, מתוקים ומיוחדים של אלכוהול, מוצרי טבק ודברי מתיקה, כך שכל אחת תוכלו למצוא את המתנה המושלמת לבעל המושלם שלה. כל המתנות שלנו נוצרו מתוך מחשבה שאתן, הנשים המושלמות, מחפשות את המתנה הנכונה והמתאימה במיוחד שכולה אומרת תודה, אני כל כך אוהבת ומעריכה, ו…תקנה לי גם?

מתנות לבעלי

אולי יעניין אותך גם