בניית דגמים ומודלים אדריכליים באמצעות מדפסת תלת מימד

כשמדפיסים מודלים אדריכליים בתלת מימד, משלבים את הדיוק של התכנון בתלת מימד בצורה וירטואליות עם המוחשיות של אובייקט פיזי. אדריכלים נהגו ליצור דגמים בקנה מידה בעיקר מעץ או חומרים אחרים, אך יותר ויותר מהם מאמצים את היתרונות של הדפסת תלת מימד בעיצובים החדשים ביותר שלהם.

 

מה היתרון בבניית דגמים ומודלים אדריכליים באמצעות מדפסת תלת מימד?

  1. הלקוחות שלך יכולים לדמיין טוב יותר את העיצובים האדריכליים שלך

אובייקט מודפס בתלת מימד הופך את העיצוב שלך למוחשי. לכן מודל בקנה מידה מפורט של פרויקט הגמר יכול להיות דרך חשובה להעביר את רעיון העיצוב שלך לעמיתים או – וחשוב מכך – ללקוחות שלך. מודל אדריכלי מודפס בתלת מימד מוציא את הניחושים והטבע התיאורטי של רישומים ושרטוטים טכניים. מושלם להצגת רעיון שבולט מכל השאר.

 

  1. צמצם את הזמן שהוקדש ליצירת מודלים בקנה מידה אדריכלי

בעזרת מדפסת תלת מימדית תוכל לגרום לעיצוב שלך להתעורר לחיים תוך חסכון לעצמכם שעות העבודה המתגנבות ליצירת דגם בקנה מידה. לאחר ביצוע הזמנה להדפסת תלת מימד, תוכל להמשיך ולעבוד על משימות חשובות אחרות – מדפסת התלת ממד תעשה את העבודה באופן אוטונומי. הדפסת תלת מימד שימושית במיוחד אם העיצוב שלך עשוי מאלמנטים עיצוביים מורכבים כמו משטחים מעוגלים כפולים או חזיתות מורכבות.

עוד חיסכון בזמן מדהים: אתה יכול אפילו להדפיס דגמי תלת מימד קיימים שנוצרו בתוכניות כמו SketchUp. אין צורך ליצור את הקובץ להדפסה תלת מימדית שלך מאפס.

זמן הוא כסף. לכן חסכון של שעות עבודה בסופו של דבר פירושו חיסכון בהוצאות.

 

  1. הדגמים מודפסים באיכות מעולה ומגיעים בחומרים רבים

חלפו הימים שבהם הדפסי 3D נראו פיקסליים ומחוספסים. מדפסות תלת מימד מקצועיות מדפיסות כעת דגמים אדריכליים עם רמת פירוט נהדרת ומשטחים חלקים למדי. בנוסף, תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של חומרים. פוליאמיד נוטה להיות החומר הפופולרי ביותר בקרב אדריכלים.

 

  1. ערוך מחדש, השתמש מחדש והדפס מחדש את דגמי התלת מימד האדריכליים שלך

הדפסת תלת מימד מאפשרת לך להיות גמיש יותר עם הדגמים שלך. אם הלקוח מבקש שינוי, אתה יכול פשוט לערוך את הקובץ, לשתף אותו עם עמיתים ולהדפיס מחדש את האובייקט. אם אתה זקוק למודל בקנה מידה שני אתה יכול פשוט להדפיס אותו שוב. זה היופי של דוגמנות תלת מימד והדפסת תלת מימד – אתה תמיד בשליטה מלאה.

 

כיצד להדפיס תלת מימד את העיצוב האדריכלי שלך

אם אתה מעוניין בשירות בניית מודלים להדפיס תלת מימד את עיצוב התלת מימד הווירטואלי שלך, הקפד ללמוד את היסודות להכנת קבצי תלת-ממד ב- SketchUp כאן ואז פשוט העלה את הקובץ שלך לאתר שירות ההדפסה בתלת מימד. פה עוד היום לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור הדגם שלך, כדי שתוכל ליצור את המודל שלך, כמו שאתה באמת רוצה.

מדפסת דיגיטלית

לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
בלוג הקצה
בלוג הקצה הוקם ע"מ להנגיש מידע, טיפים ועצות שימושיות במגוון תחומים. כמו כן אנו מציעים כתיבת מאמרים לאתר הן לצורך יח"צ והן לצורך בניית פרופיל קישורים לאתר שלכם.
הנקראים השבוע
כתבות נוספות באותו הנושא שיעניינו אותך
תיקון טלפוני חברת סמסונג

אם יש ברשותכם טלפון נייד מבית חברת סמסונג בטח גם אתם גיליתם דבר אחד – החלקים של מכשיר הטלפון הזה הם מזעריים במיוחד באזור המסך. המשמעות היא שבכל מקרה של

איש שרות מקצועי
נותני שירות
טיפים לבחירת חברת שליחויות אמינה

בבואנו לבחור חברת שליחויות הדבר החשוב לנו ביותר הוא אמינות החברה. איך נדע לבחון את אמינות החברה עוד לפני שננסה לעבוד מולה בפועל. כל חברה יודעת כי ברגע שתנסה לבחון

זוג בתהליך
נותני שירות
יעוץ זוגי- על תפקיד יועץ הזוגיות

תפקידו של יועץ הזוגיות הוא לגשר בין בני זוג ולהוביל אותם לעבר נתיב שבו יוכלו לגשר על קונפליקטים וכעסים אשר הצטברו במהלך זמן הזוגיות. במאמר זה נסביר על תפקידו של

פסל אומנותי
נותני שירות
משלוח אמנות ופסלים מעיר לעיר

על מנת לבצע העברה של חפצי אומנות כמו גם פסלים ישנה חשיבות עליונה להתקשרות עם חברת הובלות מקצועית. כיצד נדע לבחור? להלן המידע המלא. העברת אומנות ופסלים – פעולה מורכבת