בייבי מסי – יום הולדת כדורגל שילדים אוהבים

כל הורה יודע שהילד שלו ישמח לערוך יום הולדת בקונספט של כדורגל. הבעיה היא שלא כל הורה יודע איך להפיק אירוע שכזה ברמה גבוהה ומספקת. אנחנו יצאנו לבדוק את העניין באופן מעמיק, כדי שכל ההורים המבולבלים יוכלו לדעת איך מפיקים אירוע בסגנון. אתם מוזמנים להישאר אתנו ולגלות איך עושים את זה שלב אחר שלב.

 

איך תערכו יום הולדת בקונספט כדורגל? השלב ה – 1: תבררו פרטים על הפעלה

אם אתם מתכננים לערוך יום הולדת בקונספט כדורגל, כדאי שתדעו שאתם לא צריכים לשבור את הראש. כן, קראתם נכון. אם אתם תוהים איך תוכלו להעביר את השעה וחצי או השעתיים שבמהלכן הילדים מגיעים לחגיגה, כדאי שתדעו שאין צורך לתהות יותר. כל שעליכם לעשות זה לפנות אל מפעיל שיפעיל את הילדים במשחקי כדורגל שונים ויאפשר להם ליהנות מכל רגע.

כדורגל

איך תערכו יום הולדת בקונספט כדורגל? השלב ה – 2: תשיגו אביזרים עיצוביים תואמים

הזמנה של מפעיל הינה חיונית ביותר, אבל זה לא מספיק. אם כבר מצאתם הפעלת כדורגל ליום הולדת, עליכם להמשיך אל השלב השני ולהשיג אביזרים עיצוביים שתואמים לקונספט. מדובר למשל באביזרים הבאים:

  • דגלים עם ציורים של כדורגל (או של הקבוצה האהובה על הילד שלכם)
  • צנצנת עם סוכריות בצבעים שתואמים לקבוצה האהודה
  • קונפטי בצורה של כדורגל ועוד

 

איך תערכו יום הולדת בקונספט כדורגל? השלב ה – 3: תזמינו עוגה מתאימה

בשלב השלישי נותר לכם להזמין עוגה תואמת. ההמלצה שלנו היא ליצור קשר עם מי שמתמחה עיצוב עוגות מבצק סוכר ולומר כי אתם מחפשים עוגת יום הולדת ספורט. חשוב שתדעו שאתם יכולים להזמין כל מיני סוגים של עוגות ולא רק עוגת "כדורגל" פשוטה. שכן, אתם יכולים להזמין עוגה עם התמונה של הילד ומסביב להוסיף כל מיני מאפיינים שקשורים לספורט ועוד.

 

איך תערכו יום הולדת בקונספט כדורגל? השלב ה – 4: תכינו שקיות הפתעה תואמות לקונספט

אם אתם רוצים שהמסיבה תהיה מושלמת, עליכם להכין מראש שקיות הפתעה תואמות לקונספט. ההמלצה שלנו היא להכין את השקיות באופן עצמאי ולהוסיף אליהן כל מיני דברים שקשורים לכדורגל. למשל, משרוקית אכילה (יש סוכריות כאלו בשפע בשווקים), שוקולדים בצורה של כדורגל ועוד. חשוב מאוד להשקיע גם בשלב זה, בגלל שזה הגרנד פינלה של האירוע.

 

לסיום

המדריך הנוכחי אפשר לכם לדעת איך תוכלו לעורך יום הולדת בקונספט כדורגל – הקונספט שילדים אוהבים. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שנותר לכם רק ליישם את 4 השלבים שלעיל ולהיות בטוחים שמסיבת יום ההולדת הבאה של הילד שלכם תהיה בלתי נשכחת. לנו נותר לאחל לכם שיהיה בהצלחה ולהזמין אתכם לחזור לפה, כדי לשתף אותנו בתוצאה.

כדורגל

אולי יעניין אותך גם

תשבץ
ספורט

איך פותרים תשחץ?

אומרים שהאנשים בעולם מתחלקים ל – 2. אלו שיש להם אסטרטגיה לפתרון של תשחץ ואלו שטרם התנסו בתשחצים ולא יודעים מאיפה להתחיל. המדריך הנוכחי פונה

קרא עוד »
תחרות
ספורט

אביזרי חובה לכל אופניים

תחום אביזרי האופניים הוא עצום, מספיק להיכנס לאתר שמוכר ציוד ולהתחיל לראות כמה מבחר יש מכל סוג של אביזרים וכמה איכויות ויצרנים שונים. מצב זה

קרא עוד »