ביטחון מעל הכל – 4 פריטים שישמרו על חייכם בעת השחייה בים

אם יש דרך מהנה ביותר להעביר את הזמן ולבלות זה בים. החוף מציע המון אופציות לרגיעה ולמשחקים שונים, והים מאפשר שחייה למרחקים במים נעימים תוך בילוי כיף, מהנה וספורטיבי – שחייה היא פעילות בריאה במיוחד. דבר שחשוב מאוד לזכור גם ובמיוחד בעת בילוי בים הוא שכל בילוי שחייה בים יכול להיות מסוכן גם לשחיינים טובים, ולכן חשוב להצטייד בפריטים שונים שישמרו על חייכם בעת השחייה בים. אז הנה כמה אופציות מעולות של פריטים טובים לשמירה על בטיחותכם בעת שחייה בים…

 

מצוף שחיה

נתחיל מהברור ביותר: מצוף שחיה. מצוף שחיה איכותי וטוב, יכיל שלל יתרונות שונים ומגוונים, ביניהם (והחשוב מכל) יכולת ציפה תוך אחיזה במצוף – כלומר בעת התעייפות מהשחיה או כל גורם אחר שמוביל לקושי בהישארות מעל פני הממים, ניתן יהיה להישען על המצוף ולהשתמש בו עד התאוששות, חזרה ליכולת שחייה או הגעת עזרה. בנוסף, מצופי שחיה מסוימים מכילים אופציות נוספות – הם יכולים להגיע בצבעים בוהקים שיסייעו באיתורכם בעת מצב הדורש עזרה, ויכולים להכיל ציוד בתוך המצוף ללא חשש שירטב או ישקע במים.

 

משקפת צלילה

פריט כמו משקפת צלילה נשמע כמו פריט לא הכרחי במיוחד לשמירה על בטיחותכם בעת שחייה בים, אך ההפך הוא הנכון. חלק חשוב בשמירה על הביטחון זה תשומת לב לפרטים. בין אם מדובר ביצור ימי מסוכן, סלעים שעלולים לפגוע בגוף בעת שחייה או סחף ואפילו אנשים אחרים מתחת למים שאפשר בטעות להתנגש בהם – כל אלה מסוכנים והצלחת המפגש איתם תלויה מאוד ביכולת לצפות בהם מראש – פעולה שאפשרית באמצעות משקפת צלילה.

 

גלגל ים

גלגל ים הוא אופציה יעילה ומהנה לשמירה על בטיחות בעת שחייה בים. החיסון בגלגל כזה הוא שלפעמים גלגל ים מפריע בשחייה רציפה, אך אם השחייה בים היא במטרה לבלות – מה שקורה רוב הפעמים – גלגל ים זו אופציה מעולה לשמירה על הנאה גבוהה תוך שמירה על מכשיר ציפה נוח בו ניתן להיאחז או אפילו לשים מסביב לגוף בעת דרישה לכך.

 

שנורקל

שנורקל – הפריט האולטימטיבי לשמירה על הנאה מרובה תוך שמירה על בטיחות גבוהה. מלבד השנורקלים המאובזרים שמגיעים עם משקפת מחוברת שמאפשרת צפייה מהנה אל עומק הים, החלק החשוב והבטיחותי הוא השנורקל עצמו – הוא מאפשר שחייה מתחת לפני המים – בעומקים שונים, בהתאם לאורך הצינורית – תוך שמירה על גישה קלה, נוחה ועקבית לאוויר. השנורקל מאפשר שחייה בטוחה תוך שמירה קבועה על גישה לאוויר ולמקור נשימה נוחה.

 

לסיכום…

הים יכול להיות יפה במיוחד ומהנה ביותר, אבל חשוב בכל זאת לזכור ששחייה בים הפתוח יכולה להיות מסוכנת במיוחד, לכן שמירה בהישג יד פריטים כמו מכשירי ציפה – במיוחד כמו מצוף שחיה בצבעים שמושכים את תשומת הלב – או הצטיידות בפריטים שונים שמאפשרים גישה לאוויר, פריטים אלה בעלי חשיבות מכרעת.

שחיינית

 

אולי יעניין אותך גם

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!
בריאות

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!

קיימת תרופה פופולארית להרזיה שנרכשת בשנים האחרונות. עם התקופה הזו של עמידות וגיוס נתונים, חשיבותה של תרופה זו במאבק בהשמנה ובשמירה על משקל תוכל להתבטא

קרא עוד »