3 אקססוריז בולטים לעיצוב המשרד הביתי שלכם

אם אתם נוטים לדחות את הטיפול בעניינים חשובים אתם ודאי יודעים שיצירת אווירה נעימה בחלל בו עליכם לעשות עבודה חשובה יכול לדרבן אתכם להפשיל שרוולים ולהתחיל בעבודה.

מסיבה זאת קישוט וארגון המשרד הביתי שלכם היא משימה חשובה שתתרום רבות לרמת הפרודוקטיביות שלכם.

המדריך הבא יספר לכם אודות שלושה פריטים בולטים שיהפכו את המשרד הביתי שלכם ללוקיישן מדוגם ונחשק.

 

כשפונקציונליות נכנסת לעולם הדקורציה

על פניו אין שום דבר מרגש במיוחד במדפים אך במציאות תליית יחידת מדפים במשרד הביתי שלכם למעשה תפתח בפניכם עולם חדש מלא אפשרויות. כסו את הקיר עליו תכננתם לתלות את יחידות המדפים בטפט צבעוני ותלו מדפים אשר ישמשו לאחסון בגובה נמוך יותר באופן שיאפשר לכם גישה נוחה לכל אותם פריטים חיוניים: כל כתיבה, ניירות כתיבה, מסמכים חשובים וכדומה. את המדפים שיכילו פריטים דקורטיביים תלו גבוה יותר.

על מנת לקשט מדפים שכאלו בחרו סקאלת צבעים שתתאים לפריטים הקיימים בחדר והציבו על המדפים פריטים דקורטיביים בגוון דומה. למעשה, כדי לקשט את המדפים ניתן להשתמש כמעט בכל פריט דקורטיבי שיעלה על דעתכם, לרבות תמונות, פסלונים, אגרטלים, נרות וכדומה.

 

ירוק בעיניים ונעים בלב

מטפסים, משתלשלים, פרועים, מסודרים, עדינים או קוצניים, צבעוניים וססגוניים או מאופקים וסולידיים, צמחי נוי מגיעים במגוון רחב של צורות, גדלים וסגנונות ועל כן מובטח שבעולם צמחי הנוי כל אחד יכול למצוא צמח שיקלע לסגנון ולטעם האישי שלו. צמחייה מוסיפה צבע ועניין בכל חלל. חובבי צמחים רבים נהנים מהאספקט התרפויטי והמרגיע של טיפול בצמחים ומקפידים למלא את המשרד הביתי בצמחים שידועים בהשפעה המטיבה שלהם על איכות האוויר.

עבור אלו מאיתנו אשר אינם מעוניינים להשקיע בטיפוח וטיפול בצמחי בית קיימת אפשרות של הצבת צמחייה מלאכותית. כיום קיימים בשוק צמחים מלאכותיים שנראים מציאותיים מאוד. כאשר מציבים צמחים שכאלו על מדף גבוה למעשה לא ניתן לזהות כלל אם מדובר בצמחים אמיתיים או מלאכותיים. בין אם אתם בוחרים להשתמש בצמחים מלאכותיים או אמיתיים הציבו את הצמחים שלכם בעציצים דקורטיביים ותהנו ממראה ירוק וחי.

 

הכניסו אור

כמעט בכל פינת עבודה ניתן למצוא מנורה משרדית או שולחנית חזקה שכן מדובר בפריט שימושי ביותר בעת כתיבה, קריאה או כל עבודה אחרת שאתם עשויים לעשות מול שולחן הכתיבה שלכם. יחד עם זאת לא מדובר בפריט פונקציונלי בלבד שכן כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מנורות משרדיות ושולחניות מעוצבות שיוסיפו סטייל רב לכל שולחן כתיבה. באתר הבית של עידה – חנות האקססוריז לבית תוכלו להזמין אותם ישירות מהאתר ולחסוך את החיפוש המייגע בחנויות השונות.

משרד ביתי נעים יעזור לכם לעבוד וללמוד בסביבה ביתית נעימה ונוחה שתפורה בדיוק על מנת למלא את כל הצרכים שלכם. אם גם אתם רוצים לגרום למשרד הביתי שלכם להיות מזמין ונוח תוכלו לעשות זאת בעזרת מספר אביזרים פשוטים אשר יעשו את כל ההבדל.

 

משרד מעוצב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram