אינטרקום IP המתקדם של DoorBird – הקדמה כבר כאן

אל תסתכל באינטרקום אלא במה שיש בו

אינטרקום הוא לא דבר חדש, ניתן לראותו כמעט בכל בניין ובבתים פרטיים, יש כאלו עם מצלמות וכאלה ללא, אבל לרובם מכנה משותף אחד, חייבים להיות בבית כדי לענות. אינטרקום IP של DoorBird נותן לכם טעימה מן העתיד, בין שלל יתרונותיו על שאר מוצרי השוק, היתרון הבולט ביותר הוא שאינכם חייבים להימצא בבית על מנת לענות ולפתוח. כאשר מצלצלים באינטרקום של DoorBird שיחת הווידאו מגיעה ישירות לנייד, לטאבלט, לשעון החכם או למוניטור של DoorBird, כך שתוכלו ליצור קשר או לפתוח את הדלת גם אם אתם לא בבית.

האינטרקום מתחבר קווית לרשת אינטרנט, מתממשק לבית חכם ותומך בIOS וב-Android. כמובן שהוא מתאים להתקנה בחוץ ומתחבר לפעמון חיצוני ולמנעולי פתיחת דלת מכל סוג, וערכו המוסף מתבטא גם כאן. על מנת לאפשר את שירות האבטחה והנוחות הטובים ביותר, ניתן לחבר את  האינטרקום לרשת מצלמות, ואילו המצלמה שנמצאת על המכשיר היא מצלמת HD בעלת עדשה רחבה של 180 מעלות עם ראיית לילה. בנוסף, ישנו חיישן תנועה עם התרעת נוכחות וגם קורא קרבה (RFID) מובנה, למי שלא מכיר זהו קורא תגי זיהוי כמו קורא צ'יפים בחדרי הכושר וקורא כרטיסי עובד.

 

אזהרה – יתרונות אלו ישנו את חייכם

תשכחו ממפתחות כניסה לבניין או למשרד, לא עוד להשאיר שער פתוח או ילד בבית אם מישהו צריך למסור לכם חבילה לפתח הדלת. בעזרת שיחות הווידאו המגיעות לנייד תוכלו לפתוח לשליח מהמשרד או בזמן הקניות בסופר. הכלב שוב נובח, אתם שומעים רעשים בלילה, חיישן התנועה יתריע לכם והמצלמה במכשיר תאפשר לכם לראות ב-180 מעלות את המתרחש בחוץ אפילו בלילה.

אין צורך להשתמש בצ'יפים, ניתן להיכנס באמצעות טביעת אצבע, זאת בשל שמירת היסטוריית המבקרים באחסון חינמי בענן. לצורך שמיעה טובה וביטול האפשרות לאי הבנה של המבקר, המיקרופון במכשיר הוא בעל יחידת ביטול רעשי רקע, כך שגם ברחוב סואן תוכלו לשמוע בבירור את השיחה.

 

למי האינטרקום מתאים?

בראש ובראשונה, המוצר מתאים למי שאוהב נוחות וטכנולוגיה מתקדמת בבית או במשרד. מעבר לכך, אנשים שאינם נוכחים בבית ברוב שעות היום ונתקלים במקרים בהם הם צריכים לאפשר כניסה לאנשים נוספים כמו שליחים וכדומה. זהו הפתרון האולטימטיבי לכך, בוודאי אם ישנן מצלמות אבטחה סביב וכך תוכלו לפקח באופן מקסימלי על המתרחש באמצעות הנייד שלכם.

אינטרקום

סיכום

מעבר לתכונותיו של מכשיר, גם מראה הוא דבר חשוב לא פחות, לכן מפתחיו מגרמניה דאגו לו לעיצוב מודרני וחדשני עם עמידות בפני מזג האוויר על פי תקן 65IP. הוא מספק מענה מהיר באמצעות שיחת ווידאו ישירות מהאפליקציה בנייד, ובעל ממשק חיבור לבית חכם, למצלמות ולאזעקה. כל אלה יספקו לכם את הביטחון והנוחות לפתוח את הדלת מכל מקום שרק תהיו. לכן, אל תישארו במקום, תתקדמו, העתיד כבר כאן.

אולי יעניין אותך גם

5 טיפים לעיצוב הבית

יצירת בית יפה ופונקציונלי היא בראש סדר העדיפויות של בעלי בתים רבים. בין אם אתם עוברים לחלל חדש או מחפשים לחדש את המרחב הנוכחי שלכם,

קרא עוד »
ספה נפתחת
לבית ולגינה

איך לבחור ספה?

יש שיגידו שסלון הבית הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית, כיוון שחלל זה מרכז בתוכו את כלל בני הבית. בין אם אתם משפחה גדולה או

קרא עוד »