אילו שעוני יוקרה לנשים מתאימים ליום יום?

אנחנו לא יכולות להתעלם מכמות הפניות האדירה שמופנית אלינו בשבועות האחרונים. נשים רבות מבקשות לדעת מאיפה רכשנו את השעון החדש שלנו תוך שהן מסבירות כי הן לא ידעו שיש בכלל שעוני יוקרה לנשים שמתאימים ליום יום. המצב הזה גרם לנו להבין כי עלינו להעלות את המודעות בנושא ולהציג בפני כל אישה את שעוני היוקרה שיוכלו לשמש אותה בימי חול. הישארו אתנו ותגלו מה הם.

 

המותג ה – 1 לנשים שמתאים ליום יום: FRANCK MULLER

בחרנו להציג בפניכן את השעונים של פרנק מולר בתור התחלה, פשוט בגלל שאלו השעונים המועדפים עלינו ביותר. מי שמכירות את המותג יודעות שיש לו שעונים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. מלבד העובדה שמדובר בשעון יוקרתי ואיכותי שמחזיק מעמד לזמן ממושך, יש לו עיצוב שאי אפשר להתעלם ממנו. אתן אולי חושבות שמדובר רק בשעון, אבל אנחנו כאן כדי לומר לכן שמי שבוחרת בשעון זה מקבלת נוכחות. כלומר, בכל מקום שהיא תגיע אליו, ישימו לב אליה באופן מידי. כן, כן, רק בגלל השעון.

שעוני יוקרה לנשים

המותג ה – 2 לנשים שמתאים ליום יום: CHOPARD

המותג השני של שעונים לנשים שמתאים ליום יום הוא צ'ופרד. אלו בעצם שעוני יוקרה לנשים שנחשבים למתונים יותר בעיצובים שלהם. מי שמחפשת שעון קז'ואל שעושה את העבודה, צריכה להסתכל על מגוון העיצובים של המותג. סביר להניח שהבנתן שאנו מעדיפות שעונים בולטים יותר, אך אם היינו נשים של קז'ואל, היינו שמות עין בוודאות על העיצובים הבאים:

  • שעון האפי ספורט עם רצועה שחורה ועיצוב כסוף
  • שעון האפי ספורט קווארץ בעיצוב כסוף גס
  • שעון האפי ספורט קווארץ בעיצוב זהב ורוד

 

איך תדעי מה היא הבחירה המתאימה ביותר עבורך?

בחירה של שעון יוקרה זה לא עניין של מה בכך. אנו יודעות שלעיתים יש התלבטות קשה בין הדגמים הקיימים. לכן, אנו ממליצות לכן ליישם את הדרך שמקלה עלינו ברכישה של שעון או כל אקססורי אחר. אנחנו שואלות את עצמנו תחילה את השאלות הבאות:

  • מה החומר המועדף עליי (זהב, כסף וכו')
  • מה הצבע המועדף עליי? (שחור, לבן וכו')
  • האם אני מעדיפה שעון גס או עדין?

שעוני יוקרה לנשים

חשוב מאוד לבדוק את האיכות

יש לא מעט שעונים שמוצגים בחנויות שונות כשעוני יוקרה, אך מדובר למעשה בחיקויים. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם בנושא זה. ההמלצה שלנו היא לערוך בירור מעמיק טרם הרכישה ולוודא כי מדובר בשעונים אמיתיים ולא בחיקוי. תוכלו לערוך את הבירור הזה באמצעות שיחה עם מומחים בתחום שיעניקו לכם תשובה וודאית.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכן  לדעת אילו שעוני יוקרה לנשים מתאימים ליום יום. בשלב זה יש לכן את האינפורמציה הדרושה, כך שעליכן פשוט לבחור את השעון המתאים לכן ביותר.

שעוני יוקרה לנשים

אולי יעניין אותך גם