איך עובד בר מים תת כיורי?

כולנו מכירים ברי מים, חמים קרים, פושרים. יש כאלה שהם כבר עם קרח או סודה. הברים משתכללים משנה לשנה לפי הצרכנים, הרצונות, הדרישות ומה שמתחדש בשוק כולו. עם זאת, החיסרון של ברי מים הם בעיקר המקום שהם תופסים על השיש. יש לכך פתרון, הכירו את ברי המים התת- כיורים. רוצים לדעת עוד? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

מה הם ברי המים?

ברי מים הם המצאה של לפני כמה שנים. אולי חלקכם לא זוכרים זאת, אבל בהתחלה היו רק כיורים רגילים מהם יוצאים מים. לאחר מכן, הומצאו ברי המים שמונחים על השיש. כאשר יש כבר חברות רבות שמספקות ברי מים שונים ומגוונים. ניתן להבחין בין עיצובים שונים, צבעים, גדלים ועוד. בעבר רוב ברי המים היו גדולים ומונחים על הרצפה אך כיום כולם כחלק מהשיש במטבח.

בשביל לשים בר מים במטבח אתם צריכים לחבר אותו לצינור שמוביל מים, כך המים יגיעו לבר והמערכת בו תסנן אותם ולאחר מכן תוציא אותם באמצעות לחיצה על כפתור. עם החידושים השונים, יש כיום ברי מים שמספקים מים פושרים, מי סודה, קרח ועוד. מידי פעם צריך להחליף את סנן המים בכדי שיהיו כמה שיותר מסוננים.

עבודת בר מים בכיור

מהו בר מים תת כיורי?

כפי שרובנו יודעים אחד החסרונות של בר המים הוא המקום שהוא תופס על השיש. כאשר יש רצון להשתמש במקום זה בשביל בישולים ולמטרות המטבח. ברי המים יחסית לא קטנים ולכן הם תופסים מיקום רב. יותר מכך, צריך להניח אותם במקום בו יש חיבור למקור מים ולכן הסיטואציה הופכת מורכבת יותר. לכן, המצאה חדשה מציעה לכך פתרון טוב, בר מים תת כיורי.

כפי שזה נקרא, הבר נמצא מתחת לכיור ולא על השיש ובכך הוא חוסך את עניין המקום. הבר מים בעצם מחובר למערכת תת כיורית וקל להשתמש בו. כאן ההתקנה של סנן היא שונה, כאשר מטהר המים נמצא בקצה של הכיור ולא צריך להתקין אותה בצורה מתוחכמת עם צינור. כך, ניתן להתקין סנן בצורה פשוטה ללא כל איש מקצוע. צריך לחבר את המערכת למקור חשמלי.

 

למה זה כדאי לכם?

בר מים תת כיורי הוא בעל יתרון רב כפי שציינו מבחינת המקום שהוא אינו תופס. בנוסף, המים שתשתו הם יותר בריאים, זה יקל על שתיית המים ועוד. תוכלו למצוא בר מים מסוג זה בחברת עדן בר באר שבע לדוגמא.

 

 

בסיכומו של דבר

בר מים הוא דבר נפוץ בהרבה מטבחים. כאשר יש סוגים שונים של ברי מים שכל אחד מציע פונקציות אחרות. בנוסף להם יש בר מים תת כיורי שנמצא מתחת לפני השטח ונותן את אותו אפקט ועוד יתרונות. כדאי לכם לקרוא על כך עוד ולנסות, תוכלו לבדוק בחברת עדן בר למשל.

עבודת בר מים בכיור

אולי יעניין אותך גם