איך מחפשים מלון בירושלים עם המלצות אמיתיות?

מתכננים חופשה בירושלים ולא יודעים איך לבחור את המלון הטוב ביותר? למרבה השמחה יש בירושלים לא מעט מקומות לינה מעולים, המתאימים לכל סגנון של חופשה וכל תקציב ואחת הדרכים האפקטיביות ביותר להחליט באיזה מהם כדאי להזמין מקום, היא באמצעות המלצות. איפה קוראים אותן ואיך מסננים את הרלוונטיות ביותר? לפניכם כל מה שחשוב לדעת.

 

ביקורות על מלונות

מטיילים רבים מתפתים לבחור מלונות בירושלים בהתאם למחיר, המיקום ושאר קריטריונים. חשובים ככל שיהיו, יש פרמטר שלא כדאי להתעלם ממנו והן הביקורות שמשאירים אחריהם אורחים שביקרו במלון ומעלים על הכתב את דעתם.

ביקורות אלה כוללות שלל פרטים על טיב האירוח, החדרים והמתקנים וחלקן כוללות תמונות רלוונטיות. היתרון הגדול הוא שתוכלו להתרשם כיצד המלון נראה כיום ולא להסתמך על התמונות המחמיאות שמי יודע מתי צולמו? ובנוסף, לקרוא גם את הדברים הפחות מחמיאים על מקום האירוח וכך להחליט לבד האם הוא באמת יהווה תמורה טובה לכסף שלכם, או שכדאי לבחור מקום אחר.

ביקורות על מלונות

היכן ניתן למצוא המלצות?

כדאי לקרוא המלצות וביקורות בכמה מקומות מכיוון שיש לא מעט אתרים ופלטפורמות בהן ניתן לפרסם ביקורות ולא כולם אמינים. חלקם מאפשרים לפרסם כמה תגובות (משתמש בודד יכול לפאר או להכפיש כראות עיניו), אחרים מגבילים את כתיבת הביקורת רק למי שבוודאות שהו במלון ונוספים נוטים למחוק תגובות לא מחמיאות.

אז מה האופציות? אתרי תיירות שונים, מנועי חיפוש גדולים (גוגל ושות'), פלטפורמות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם) וסוכנויות טיולים דיגיטליות (בוקינג למשל).

 

ולסיכום… האם ההמלצות אמיתיות? דברים שחשוב לשים אליהם לב

בשורה התחתונה, אין לדעת האם ההמלצות שאתם קוראים אמיתיות, קנויות או נועדו להכפיש, אבל יש כמה דברים שתוכלו לשים אליהם לב ויעזרו לכם לסנן ביקורת אמיתית מזו שאיננה כזאת:

  • תמונות (עדכניות) יאפשרו לכם להתרשם ממראה המלון כיום, לעומת התמונות המחמיאות שמקום האירוח בחר בעצמו וייתכן וצולמו לפני שנים רבות, בתקופת הזוהר שלו.
  • ציון גבוה/נמוך עם מעט ביקורות, איננו בהכרח משקף את המצב. ככל שיש ביקורות רבות יותר, סביר להניח שהציון הכללי שקיבל מקום האירוח, מהימן.
  • אם ביקורות רבות נכתבו בסמוך, יתכן והן קנויות. בנוסף, ביקורות שנכתבו באותה תקופה ייתכן ומתאימות לתקופה זו ולא לאחרת וקחו בחשבון כי יתכן וביקורות ישנות אינן רלוונטיות.
  • פלטפורמות מסוימות מאפשרות לצפות בביקורות נוספות של הכותב כמו גם בפרטים נוספים אודותיו. מסייע לזהות פרופילים פיקטיביים.
  • לעיתים שני אנשים יחוו חוויות דומות בצורה שונה, כך שמה שהשפיע בצורה כזו או אחרת על אחד, לא בהכרח ישפיע עליכם.
  • גם מקומות האירוח יכולים לטעות – נסו להבין האם מדובר במשהו חד פעמי או לא וכיצד טיפלו בנושא? גם דרך ההתמודדות אומרת על מקום האירוח לא מעט.

המלצות אמיתיות

אולי יעניין אותך גם