איך להקים אוהל אבלים שעומד בהגבלות הקורונה

אתם מתמודדים עכשיו עם פרידה מאדם יקר שזה עתה נפטר? לכל זה מצטרפת גם הקורונה שנכנסת ומשתלטת על כל חלקה טובה? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים איך ניתן יהיה לקיים שבעה, או לעשות אזכרה, תוך שמירה על הגבלות הקורונה?

 

אוהל אבלים – הפתרון שמונע התקהלות

חלק מהעניין במנהגי האבלות ביהדות, הוא כמובן להגיע ולנחם את האבלים. לכן ברור מדוע בשבעה וגם באזכרה, עוד ועוד אנשים מגיעים, מנחמים ומנסים לתת כתף לאותו אדם אבל שאיבד את יקירו. זאת בדיוק הבעיה, שכן ככל שיש יותר אבלים שנמצאים ביחד בבית קטן אחד, הסיכון להדבקה בקורונה הולך וגדל, אך מנגד, כמובן שלא נרצה להשאיר את האבל לבד בשעתו הקשה. אם אתם תוהים מה ניתן לעשות בנידון וכיצד אפשר יהיה להגיע לנחם אך להימנע מאי ציות להגבלות הקורונה, כדאי שתדעו: אוהל אבלים זו הבחירה הכי טובה שיש.

 

מדוע אוהל אבלים להשכרה זו האופציה הנכונה?

יש לכך כמה סיבות טובות, והראשונה שבהן, זו העובדה שהאוהל מאפשר לכל האנשים להגיע, להימצא ביחד אך לא להיות צמודים אחד לשני. למעשה, אם יש בערך שלושים אנשים שיגיעו לשבעה או לאזכרה, רצוי לשכור אוהל גדול פי כמה, כי כך תוכלו להיות בטוחים שגם בתוך האוהל המוגן, האנשים יוכלו להיות במרחק מספיק גדול אחד מהשני. אם אתם לא יודעים בדיוק באיזה אוהל כדאי יהיה לבחור, תוכלו להתייעץ עם המומחים. זו בדיוק העבודה שלהם – לשאול אתכם את כל השאלות הנכונות ובהתאם לתשובות שתספקו, הם יוכלו לעזור לכם להבין איזה אוהלים אבלים יתאים לכם, תוך כדי שמירה על הקבלות הקורונה. בנוסף, אוהל אבלים נמצא באוויר הפתוח, מה שאומר שאנשים יוכלו לעמוד גם על ידו ולא רק בתוכו, וזה מצב הרבה יותר סביר מאשר להימצא כולם ביחד בסלון אחד סגור וקטן.

 

כמה זה יכול לעלות?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים לשכור אוהל אבלים לשבעה או לאזכרה, אנחנו יכולים להבין מדוע אתם מעט מוטרדים מהמחיר. זה נכון שככל שהאוהל שתבחרו לשכור יהיה יותר גדול, כך המחיר שלו יהיה יותר גבוה, אך יש לכך משמעות גדולה וחשובה מבחנת השמירה על הגבלות הקורונה. לכן לא כדאי לבחור את האופציה הכי זולה שיש אם זה, חלילה, יצור בסופו של דבר צפיפות. בנוסף, כן חשוב לדבר עם נציגי החברה ולהבין על מה בדיוק אתם עומדים לשלם. האם מדובר על שירות שכולל גם את הרכבת האוהל במקום? האם מאותה חברה תוכלו גם לשכור את כל הכיסאות שהאבלים אחר כך יעשו בהם שימוש? חשוב לשים לב לכל הפרטים, כי בסופו של דבר, הרעיון הוא שיהיה נוח לכל מי שמגיע לנחם במהלך תקופת האבל.

 

מתחם להשכרה

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »